Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Inace, mozda i dosadni parovi 1/4 finala, jedino PSG-City mi deluje sasvim fino, ne treba otpisivati ove Gradjane pod uslovom da dignu formu, mada velika sansa da PSG konacno ode u 1/2 finale.
    Barci dosla najneugodnija ekipa, tacno, ali moram reci da ne dajem Cholu neke velike sanse, poprilicno ih rutinirala Barca u poslednjih nekoliko meceva, a od kako je Enrique tu, mislim da je skor 6-0. Nece im svakako biti lako, ali opet ne sumnjam u prolaz ove Barce, zapravo sam od pocetka knock out faze uveren da ce postati prvi tim koji ce odbraniti LS.

    Vukovi mogu biti interesantan protivnik, s obzirom da Real ne igra onako kako se ocekuje, dok Bayern ima zicer za 1/2 finale.
    Baaas mi je tesko to da zamislim, Real sve karte baca na LS, pogledao ih je zreb, kapiram da lagano prolaze, i vrlo moguce sa dve pobede, cak i malo neizvestan dvomec bi mi bio veliko iznenadjenje.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by analitičar View Post
      Nisam sklon teorijama zavere, mada dosta je cudno da se nakon izvucenog derbija Engleske u zrebu lige evrope, sada dogodi da Liverpul izvuce i bivsi Klopov klub. Deluje kao da se svesno radi na popularizaciji lige evrope
      To je teorija novca i profita. Kao i u LŠ. Vidiš da mogu da prođu i Bajern, Barsa, Real, Psg.
      Zamisli da je bilo Atletiko- Volfsburg, Bajern- Barsa, Real- Psg, Siti-Benfika... da bude slucaj da neka Benfika igra polufinale, koga to zanima.
      Tako isto i LE kombinuju, možda samo drugom logikom, koja im više odgovara.
      Last edited by Cassius Clay; 18-03-16, 13:50.

      Comment


      • Da se u Ligi Europe nadju Real, Barsa, Bayern i Sevilja, favoriti za osvajanje bi vjerovatno opet bila Sevilja.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Zao mi je sto i u jednom i u drugom takmicenju imamo jedan spanski par ali je to, s obzirom na njihove dobre igre, bila realna mogucnost.

          Verujem da je od ovih sedam klubova jedino Barselona tim kojem bi se mogao dodeliti epitet favorita u mecu sa Colovim pulenima. U poslednje vreme Katalonci prilicno lako izlaze na kraj sa Atletikom, ali ovaj dvomec ce biti poslastica.

          Iz mog ugla su favoriti Bajern, PSZ i Real Madrid.

          Sve bolji fudbal i u LE.

          Comment


          • Bayern vec otvorio Benficu.

            Comment


            • Nando.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • El Nino kao nekad, amaterizam Pikea i Ter Stegena.
                sigpic

                Comment


                • Tu je Enrike kriv, ima top golmana i opet mu brani Ter Stegen mongo bitne utakmice. Pali su opasno, kao da ih je pauza presjekla.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav bunker Simeonea
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Kakav idiot.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako glup potez jbt, ukopa tim.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Stvarno je magare ovaj Tores. Pravi faul za faulom. Nebitno što mislim da nije za crveni, magare teško.

                          Comment


                          • Jel realno da je za ovo dao crveni/drugi zuti...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ovo mu je treci prekrsaj posle zutog, zasluzeno.
                              sigpic

                              Comment


                              • jel si ti realan brate moj??? 3 faula za 10 min..prvi cist zuti,drugi nije sviran a ovaj treci ni blizu lopti..sta ti gledas majke ti??
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X