Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras sve ovisi o nasem otvaranju tekme. Te velike tekme u LP dobijamo u pravilu kad odlicno otvorimo tekmu. Ako udemo dizelaski, nema tu kruha za nas.

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Best je bio Irac, Severni Irac, jbt. Sandu kakvo elementarno nepoznavanje materije.
      U pravu si Gojko, sta bih ja bez tebe.
      Da se onda izrazim pravilnije: Od Ostrvljana. Na ostrvski fudbal se generalno i misli.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        U pravu si Gojko, sta bih ja bez tebe.
        Da se onda izrazim pravilnije: Od Ostrvljana. Na ostrvski fudbal se generalno i misli.
        Ma ok, zezam se, ali me je zabolo u oko kad si za Irca rekao da je Englez. Ko malo poznaje istoriju zna šta to znači.

        Comment


        • U sustini komentarisao sam ostrvski fudbal i njihovu sustinu igre i onda sam ja (pogresno naravno) ali uopsteno rekao (napisao) Engleza, misleci na ostrvljane. Ali si zato ti tu da me ispravis i dokazes da cak i ja mogu da se zajebem
          Hvala na korekciji
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Baš taj Č-šip skup mesara i bizona, ko je ikada igrao fudbal i shvata ga kao umeće a ne fizičku sposobnost, složiće se. Baš veliki hajp oko tog Čšipa, a npr. dosta zanimljivje gledati meč jedne Cvajte.
            Ne zajebavaj sa tim poredjenjem.Nemci sa izuzetkom par menadzera u Bundesu, takticki zaostaju za Englezima a svi znamo da su Englezi tanki po tom pitanju.Uostalom Hipija koji je vodio solidno Leverkuzen je popio nogobulj nedavno u jednom timu iz Cempionsipa.

            Originally posted by Sandugp View Post
            Ma bitno je da igraju LS, e sada odakle tj iz koje lige dolaze to je manje bitno.
            Da li je artikal "govno" ili nije u to ne ulazim niti me nesto interesuje, ali cinjenice su cinjenice
            Vise Srba nego Engleza. Jer u sustini nije ovde akcenat stavljen (barem od strane Brajkule) na jacinu engleske lige vec na kvalitet engleskih fudbalera. Kako ih je ono nazvao bikovi rudnicki
            Artikal nikako ne moze da bude relevantan zbog skoncentrisanih finansijskih resursa u par evropskih zemalja, vecini je njima bitno da imaju dobru zaradu nego da igraju LS.LS moze da posluzi samo kao odskocna daska za sledeci angazman, ne moze da bude merilo kvaliteta.Meni je ovo besmislen statisticki podatak koji moze da imponuje polusvetu, u ovom slucaju Srbima(ne svim).

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Ne zajebavaj sa tim poredjenjem.Nemci sa izuzetkom par menadzera u Bundesu, takticki zaostaju za Englezima a svi znamo da su Englezi tanki po tom pitanju.Uostalom Hipija koji je vodio solidno Leverkuzen je popio nogobulj nedavno u jednom timu iz Cempionsipa.



              Artikal nikako ne moze da bude relevantan zbog skoncentrisanih finansijskih resursa u par evropskih zemalja, vecini je njima bitno da imaju dobru zaradu nego da igraju LS.LS moze da posluzi samo kao odskocna daska za sledeci angazman, ne moze da bude merilo kvaliteta.Meni je ovo besmislen statisticki podatak koji moze da imponuje polusvetu, u ovom slucaju Srbima(ne svim).
              Hoćeš da kažeš da LŠ ovima može da posluži samo kao oskočna daskla za sledeći aganžman u Čšip, pošto si tu ligu uporedio sa ovima kao liga koja je u boljem stanju?

              Što se Hipije tiče, sto faktora dolayi u obzir kod otkaza u Čšipu, pa tamo izdominirao Jokan, šta sad odmah treba da se hvatamo za to i kažemo Srbi očevi za Švabe ? Na kraju tom Jokanu je upraov Čšip bio odskočna daska da ode u Izrael, a pored toga i ti fudbaleri engleske pripadnosti da valjaju verovatno bi ih kupio neko od ovih vodećih Engleza, možda Španac, Nemac, PSŽ eventualno Monako, Rus možda neki, tipa Zenit....pa niko tu nije lud.

              Da dodam kada porediš Srbe i Engleze, evo pogledaj unazad 50 godina i videćeš da smo uspešniji u tom sportu kao nacija, pri tom odokativno odgovaram, što je suludo smešno s obzirom koliko se ulaže kod Engleza, a koliko kod nas.....

              Malo imaš previše taj stav "sve je tuđe bolje nego moje". Ne valja ti ta najeđenost.

              Comment


              • LS je odskocna daska za bilo koju ligu petice ako je taj igrac dobar, ako nije ili ce u tom timu da tavori godinama ili ce da se seli iz lige u ligu.

                Za Jokana gresis, Izrael mu je odskocna daska da nadje angazman u Ligi Petice.On da sada potpise za neki tim u Bundesu, od njega bi bili bolji samo Smid, Gvardiola i Tuhel.Ta trojica najvise odskacu u odnosu na ostatak lige, naravno Gvardiola drzi suvereno prvo mesto, Smid, pa Tuhel.Ostali su prosecni za evropske standarde.I ovo sto sam ja poredio je bilo poredjenje liga, manje poredjenje nacionalnosti.Da je poredjenje engleskih sa nemackim trenerima morao bih da ukljucim Klopa, a Englezi nece imati ni priblizno dobrog trenera u skorije vreme.Od Hipije su u jednom trenutku bili samo bolji trener Bajerna i Borusija i to je bas veliki gep, uostalom da su Nemci takticki tanki mozes da vidis u bilo kom evropskom dvomecu u poslednjih par godina.Hipija je vise dokaz kao takav koji se dobro kotirao u nemackom fudbalu nije uspeo da se probije u engleskom.

                Nismo mi generalno u sportu uspesniji, u kolektivnim jesmo ali Englezi imaju toliko vise kapitala da mogu da obezbede daleko bolje uslove individualnim.Ne mozemo sa te strane da se poredimo, posto oni na OI osvoje negde oko 10 zlata i to uglavnom u individualnim sportovima.Mi ako osvojimo to su individualni sportovi koji su nam na ivici egzistencije.Mi od njih kao sportska nacija nismo uspesniji.Kada bolje sagledas situaciju, uglavnom se skoncentrisemo na najpopularnije letnje sportove koji su u vecini slucajeva kolektivni.
                Last edited by Ricma; 20-10-15, 18:43.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  LS je odskocna daska za bilo koju ligu petice ako je taj igrac dobar, ako nije ili ce u tom timu da tavori godinama ili ce da se seli iz lige u ligu.

                  Za Jokana gresis, Izrael mu je odskocna daska da nadje angazman u Ligi Petice.On da sada potpise za neki tim u Bundesu, od njega bi bili bolji samo Smid, Gvardiola i Tuhel.Ta trojica najvise odskacu u odnosu na ostatak lige, naravno Gvardiola drzi suvereno prvo mesto, Smid, pa Tuhel.Ostali su prosecni za evropske standarde.I ovo sto sam ja poredio je bilo poredjenje liga, manje poredjenje nacionalnosti.Da je poredjenje engleskih sa nemackim trenerima morao bih da ukljucim Klopa, a Englezi nece imati ni priblizno dobrog trenera u skorije vreme.Od Hipije su u jednom trenutku bili samo bolji trener Bajerna i Borusija i to je bas veliki gep, uostalom da su Nemci takticki tanki mozes da vidis u bilo kom evropskom dvomecu sa poslednjih par godina.Hipija je vise dokaz kao takav koji se dobro kotirao u nemackom fudbalu nije uspeo da se probije u engleskom.

                  Nismo mi generalno u sportu uspesniji, u kolektivnim jesmo ali Englezi imaju toliko vise kapitala da mogu da obezbede daleko bolje uslove individualnim.Ne mozemo sa te strane da se poredimo, posto oni na OI osvoje negde oko 10 zlata i to uglavnom u individualnim sportovima.Mi ako osvojimo to su individualni sportovi koji su nam na ivici egzistencije.Mi od njih kao sportska nacija nismo uspesniji.Kada bolje sagledas situaciju, uglavnom se skoncentrisemo na najpopularnije letnje sportove koji su u vecini slucajeva kolektivni.
                  Pa kad Jokanu Čšip nije mogao da bde odskočna za ligu petice, a može angažman u Makabiju to opet govori o kvalitetu nekom.

                  Imaš ti u Čšipu igrača koji se celog života vrte po tim nižim ligama nikad ne vide elitu, da ne pričam o LŠ. Tako da....

                  Tako da....onaj članak kada malo bolje sagledaš i ima smisla, više Srbia igra LŠ nego Engleza, fakat... probao je Pul sa Englezima, ta priča i šta je uradio....ništa, a da postoji kvalitet sigurno bi isplivao. Tako da...

                  Comment


                  • Mogao je Jokan da preuzme neki osrednji klub u ligi Petice(mislim da je letos imao samo jednu ponudu iz PL i tu je bio drugi ili treci izbor) nakon uspeha sa Votfordom i sigurno je dobijao ponuda(ali ne dovoljno dobrih da bi tamo presao), ovako moze preko LS da preskoci to i da vodi neki respektabilan evropski tim.Kada nemas jak angazman, najbolji nacin je da se probijes preko LS.

                    Bolje i tako, vecina igraca bi rado zelela da igraju Cempionsip zbog plate nego da igraju LS u nekom Borisovu, Malmeu ili Astani.Opet, glavni motiv je plata, igras kako bi se obezbedio.A plate u Cempionsipu su banja za igrace koji igraju u slabijim klubovima u LS.

                    Iz tvog teksta moze da se zakljuci da oni(tj ogromna vecina) ne mogu da igraju za vrhunske klubove.Zasto bi neko od Engleza igrao za Makabi, Astanu i Borisov kada ovde imaju platu kakvu vecina mogu samo da pozele?Oni kada bi presli u te klubove bi pravili razliku u tim klubovima i pored toga sto su proglaseni balvanima.Poenta je da je LS za neke igrace odskocna daska, nikako nije merilo kvaliteta kao sto sam napomenuo.

                    Comment


                    • [VINE]e9E1WqUiX91[/VINE]

                      Comment


                      • Da ovako igra Dinamo protiv Bayerna pa bi razumeo...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Za sad nam Mertezaker najbolji igrac.. al volim kad igramo na kontre,sa ovakvom brzinom u timu,proci ce neka,al da ne primimo pre toga samo Bajern uglavnom sa leve strane napada,Per i Belarin ce imati posla bas
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemoj me jebat
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • DANIELE DE ROSSI

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Mnogo dobra tekma Lever-Roma. Stize Roma prednost od 2:0.

                                Comment

                                Working...
                                X