Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka im cast za ovo, Bobadilja arhitekta i egzekutor putem najefikasnije tehnike fudbalske igre, duplog pasa.

    Trebalo bi Jevtovic da pripazi na karton. Steta sto smo odmah primili gol, ali to je nas mentalitet. Ajmo da probamo da izdrzimo.

    Comment


    • Ima još puno do kraja.
      Evo već je 1:2.

      Comment


      • Viole gaze sve pred sobom.

        Comment


        • Znao sam...Citav mec Subic nervozan, ''napaljen''. Glupost, i to jos jedanput u Evropi.

          Comment


          • Iako sam Zvezdaš drago mi je da Partizan uspeva da se vrati u Nemačkoj na nemački način.
            Zasluženo 3:1.
            Ali evo i ovaj sudija Rumun olako i prestrogo daje crveni ovom malom iz BL.

            Nadam se da će grobari pobediti.

            Comment


            • Nz dal sam objektivan, ali prestrogo
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Bravo Partizan.Iskreno mi je drago sto ce ovo dobiti i nadam se da ce proci dalje.Preko je potreban koeficijent za nase a Andrija Zivkovic je igracina.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Zivkovic aaa Kakav igrac imamo, svesni nismo

                  Kad smo poslednji put dali 3 gola na gostovanju u Evropi, u grupnu fazu? Ako je i nekad bilo to

                  Comment


                  • Andrija je zver kada je motivisan..i ja sam zvezdas ali ovo je evropa a partizan je srpski klub,normalno je da se radujemo,bar bi trebalo da je normalno
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Biće nešto od Andrije , tojest prodaće se dobro
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Koja ironija, nmg da dobiju Zvezdu i Rad a uspevaju da savladaju Nmece i Holanđane

                        Comment


                        • Ovaj sudija nije normalam.
                          Ima li u Partizanu ijedan igrač unbooked

                          Comment


                          • Velika pobeda. Cetiri boda neophodna za koeficijent su obezbedjena u prva dva kola, ko bi to ocekivao. Andrija jos jedanput pokazao da je jako talentovan, samo sto je danas bio i 100% fokusiran.

                            Sada razmisljati o domacem sampionatu i polako se pripremati za spektakl na JNA protiv Atletika. Protiv AZ je atmosfera bila neobicno opustena i na kraju zavrsena uspehom, nadam se da ce tako biti i ovog puta.

                            PS Bravo za Bozinova. Iako je na meti medija i pod sve vecim pritiskom, on je nakon izmene aplaudirao, bodrio, pozdravljao saigrace. Disciplina na visokom nivou.
                            Last edited by Bogi; 01-10-15, 20:03.

                            Comment


                            • imali smo srece danas mora se priznati. svaka cast momcima !!!

                              Comment


                              • Jbt, u Evropi igramo kao elita, a u JSL ne mozemo Radnicki iz Ratkova uzeti.

                                Opet ta odbrana LFC, boze kakav ocaj. A sto je najgore i ne igraju lose.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X