Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo moze Bogi da nam kaze koliko je precjenjen Alba
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Ja nisam imenovao, ako si se pronasao prijatelju sta da ti kazem.
      Ali hajd' kad si vec zapoceo, da ti dam moje misljenje.

      Kao prvo, s obzirom da sam vec video da si naveo kako su tebi Bale, Costa, i James bolji igraci od Francuza, to mi je dovoljan uvid o kakvom se misljenju radi.
      Meni kada neko onog "tupana" Balea poredi sa majstorom kakav je Griezmann, nije mi jasno sta gleda kada prati fudbal. , Bale iako fizicki nadmocan igrac, obdaren sa snaznom tehnikom suta, ne poseduje nista vise. Jednostran igrac u timskoj igri, dupli pas je za njega stran pojam, kamoli nesto komplikovanije opsti kolaps ako proba nesto vise. Griezmann ima sve sto jedan poluspic, krilni napadac treba da poseduje u modernoj igri, plus za mene jako veliko iznenadjenje, radna etika, sto je i dokaz zasto igra kod Choloa redovno, a jedan Vietto koji isto ekstremno talentovan ne igra.

      Costa ima jednu dimenziju igre, dok je James jedan epski neradnik, i "zvezdica". Skill nije upitan, ali previse nekonstantan da bi usao u recenicu sa Francuzom, pogotovo sada u ovoj fazi.

      Sto se tice odbrane, sklon sam misljenju da su sve ijedan u zadnjoj liniji Atletica, svetska klasa, apsolutna, barem ovi u prvih 11 naravno. Od Godina, boljeg stopera nema na svetu, a Jimenez je samo unapredjena njegova verzija. Ti meni poredis njega i Piquea ?
      Filipe Luis najjaci i najkompletniji levi bek pored staklenog Marcela, bez obzira sto nije bio prvi izbor kod Moua (jer je jos ludji bio Azpilicueta). Alba mi ne ulazi u tu recenicu, cak mi je i Alaba ispred. Juanfran, stena. Pa Brka jos ima dilemu ko ce mu igrati desnog beka u Spaniji. Tako da su tu bas nijanse oko tih igraca.

      Dakle sto se tice odbrane, svi bi oni mogli lagano u te najjace timove, ali ni ja sam ne volim da guram drugacije igrace, zbog razlicite koncepcije, ali kad ste vec krenuli, hajmo.

      Vezni red, Koke moze da igra bilo gde. Tog igraca Barca jurila duze vreme, i kada su shvatili da od toga nema nista, otisli po Raketu. Svaka cast Rakiticu, ali nemam ni delic sumnje ko bi igrao Enriqueu da mu je ovaj na raspologanju. Saul je samo jos jedan biser u nizu. Bogi ce i reci nesto vise, najveci uzrok zapostavljanja veznog reda, je upravo MSN. Zbog tolike snage u napadu, i zavise od istih igraca, jer Iniesta kakav god da je majstor ne moze vise da igra kao pre, a Raketa nije ona najvisa klasa.

      Uz Griezmanna to je okosnica tima, ostalo su poprilicno dopunski igraci, bilo kao vid iskustva, kao Gabi koji je sjajan igrac i dalje, Tiago ranije, Torres u napadu, ili kao talenti koji ce u narednim ciklusima ciniti ili veoma bitan deo ekipe, ili opet dopunski igraci, Correa, Carrasco, Vietto itd.
      Fresh, debelo se ne slazem ovde sa tobom, jer iako je velika zvezda Bejl igra odbranu snova u odnosu na Messija, Nejmara i Ronalda, covek ima svoje prednosti i savrseno ih koristi, sto se posebno videlo sada kada Ronaldo nije igrao, doneo im je 6 bodova bukvalno sam, ni iz cega. Ne vidim uopste zasto bi svi morali biti tehnicki perfektni.. I DOK OVO PISEM

      edit: da nastavim. Ima odlicno kretanje, centarsut, po meni pravo ono krilo 90-ih, stim da je morao da se prilagodi danasnjem fudbalu, tako da, umesto da bije po levoj strani, on igra i desno i levo, i ubija sa svih pozicija. Pogledaj reprezentaciju Welsa npr. covek ih odvede na EP, njegova velicina se videla u Totenhemu, jer je bio glavni igrac, u Realu je to nemoguce.
      Last edited by mark !t zer0; 04-05-16, 20:09.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • A hteo je rob da centrira
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Idemo tekma
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bejlara majstor

            Comment


            • Cista sreca ovaj gol.

              Ali osetno jaci Real.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Čini mi se da su i jedni i drugi preoprezni, Real jači, nekako uđe onaj Baleov "šut".
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ide sada drugi pogodak oko 60min i gotov je mec
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Imam utisak da Siti ne bi mogao da metne gol da se igraju još 4 dvomeča. Jedino da ih usere nešto iz daljine illi eventualno kornera...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Real ni kriv, ni dužan u finalu. Roma, Volfsburg, Siti, kakav žreb jbt, da su imali atletikov već bi im sezona davno bila završena.

                      De Brujne prodao utakmicu.

                      Comment


                      • Bajern i Atletiko za klasu iznad ova dva tima.Steta sto nisu u finalu,zasluzili su Nemci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedno spansko finale,videmo dal ce biti sutra jos jedno,to bi stvarno bilo haos
                          sigpic

                          Comment


                          • Siti u cijelom dvomecu dvije sanse stvorio nije, pet poslednjih minuta blizu lopte nisu bili. Na vrh gasa Real, morali su mnogo ubjedljivije.

                            Odlicno zategnuto defanzivno, Isko se vrace, Ronaldo na svojoj polovini, Modric i Kros izdominirali tu trojku Sitija, fizicko mnogo jacu na papiru.

                            Ide Zizu po novu istoriju, mora takav fudbalski lik i kao trener odma do samog krova.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Siti u cijelom dvomecu dvije sanse stvorio nije, pet poslednjih minuta blizu lopte nisu bili. Na vrh gasa Real, morali su mnogo ubjedljivije.

                              Odlicno zategnuto defanzivno, Isko se vrace, Ronaldo na svojoj polovini, Modric i Kros izdominirali tu trojku Sitija, fizicko mnogo jacu na papiru.

                              Ide Zizu po novu istoriju, mora takav fudbalski lik i kao trener odma do samog krova.
                              Jel ti stvarno misliš da on može to da osvoji ili zajebavaš?

                              Comment


                              • Real zasluzeno ide u finale.

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X