Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ga svakako nema svrhe otpustati, moglo je da se uradi krajem decembra ili tokom januara, sve posle toga je potpuno nebitno. Mozda bi se i uradilo tada ali Gigs ne zeli da bude interim, zeli mjesto za stalno, a Murinjo valjda ima klauzulu sa Celsijem da ne smije voditi nijednu ekipu vise u PL ove sezone. Mogao se traziti neki interim kao Hidink jedino, Dzojs je mogao da odradi posao do kraja sezone.

    A njegove izjave su uvijek bile prosto nevjerovatne kad su vec odlucili da ga se drze do kraja sezone i ne treba da govore pet mjeseci unaprijed da je doveden novi menadzer, ako je doveden uopste. Taj potez podrzavam. A i poslednji mu je posao u karijeri, neka ode dostojanstveno.
    sigpic

    Comment


    • Da,kako da ti ne priraste srcu čovek koji stalno koristi u svojim izjavima reči "human being"

      Spoiler
      Last edited by saburo sakai; 13-04-16, 13:32.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Svakako ja ocekujem povezivanja sad PSZa sa Murinjom, iako je Al Kelaifi podrzao Blana i posle sinocnjeg ispadanja. On i Tijago Silva.

        Isto tako meni je jasno da niko ko ne navija za Mancester ne zeli Murinja na klupi Junajteda, jer svi onda dobro znaju sta ce se desavati sve je to legitimno, ja bih radije odabrao neke druge da budu treneri Sitija, Liverula i Celsija nego ovi koji su postavljeni

        Jedino sto jos uvijek nisam siguran da li Mancester zeli Murinja, ali mi je jasno da Murihnjo zeli klupu Junajteda, ako su toliki idioti da ne zele najveceg neka dovedu Gigsa i stave katanac u klub, nije problem.

        Opet da li bi se Di Marzio igrao sa ugledom tek tako i onako otvoreno pricao da ce Murinjo sigurno biti na klupi Junajteda od ljeta.

        Van Gal ce prezivjeti i vecerasnje ispadanje iz FA Kupa, dobiti naredne dvije u ligi i ponovo biti u trci za LS.
        Ja ne navijam za Junajted, a želim Murinja na njihovoj klupi. Nije to više onaj trener, izgubio je oštrinu.

        Treneri koji su uravnoteženi mogu dugo da traju, a ovi kao Murinjo zavise od oštrine. Kao što potroši ekipu za dve sezone, tako se i on potrošio. Imaće još jedan, dva dobra ugovora u velikim klubovima, neće se dugo zadržati i onda zna se, klupa Portugala.

        Comment


        • Ako se Murinjo potrosio, sta je sa Wengericom?

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Ako se Murinjo potrosio, sta je sa Wengericom?
            Vengerica je uravnotežen, zato je toliko i trajao.

            Ponavljam, trajao.

            Comment


            • Murinjo je u jednoj sezoni u Interu uradio vise nego Venger u cijeloj uravnotezonoj karijeri

              Samo neka dodje Zoze, vratice se SAFovo doba odma.
              sigpic

              Comment


              • A Venger je isti kao i kod onih zajebanih?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Prilicno sam siguran, barem mi tako izgleda, da Murinjo bas zeli da vodi Mancester Junajted, da mu je to bas vazno. Da ne zeli radio bi SAFu ono sto je Vengeru i ostalim rivalskim klubovima. Znamo odnos sa Barselonom i Pepom. Znamo sta je radio Romi, Milanu i Juventusu sa konferencijama u Italiji. Koliko se radovao sto je sjebao Liverpul na Enfildu, kakve samo izjave prema Liverpulu generalno, o Arsenalu i Vengeru da ne pocinjem. Kad je imao zicer da se sprda Junajtedu sa Mojesom nikad ni rijec. To je covjek koji vise od svega zeli klupu Junajteda, koji se pokrio usima kad je izbacio SAFa iz LS i rekao da je gori tim prosao, kad si vidio Murinja da tako nesto kaze?

                  Zato vjerujem da ce se bas u Mancesteru smiriti i skrasiti. Vakat mu je.

                  Vidjecemo koliko je gladi ostalo u njemu. Sto se mene tice on je jedini dostojan da zamijeni SAFa. Veci rizik od starog jer je sam sebi veci neprijatelj, ali takticki jaci.
                  sigpic

                  Comment


                  • treba da se prebacimo na neku drugu temu da ne spamamo ovde o tome.....


                    Čisto sumnjam u to da će se skrasiti,problem je u tome što njega samo pobede mogu da smire i u kranjoj liniji da donesu to da se on negde duže zadrži

                    Jest svakako veliki plus to što bi sad imao novca na raspoaganju kolko mu duša želi ali ni to ne garantuje da neće pogubiti konce.

                    Veliki je to pritisak a on je takav da se nervira,stavljam ruku na panj,da on gubi živce i da se opterećuje zbog svakojakih pisanja medija a znamo kakva je situacija na ostrvu.

                    Biće on siguran sam pun volje i energije ali neće to biti doveka,posle jedne,dve,tri sezone biće ponovo ista priča a pitanje je dal će i tolko izdržati u ovakvoj konkurenciji.

                    Pa pogledajte samo našu gala večeru,tu se već videlo kolko je puko,on je maltene dobar deo svog govora potrošio na pljuvanje i prozivanje Arsenala,Sitija i Junajteda,čemu sve to.

                    ako smeta,nek neko prebaci ove postove...
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Nakon zavrsetka utakmice u taboru reala Zapazite sta mu je rekao modric na CR (0:58) To je taj balkanski instikt...

                      https://www.facebook.com/Madridistas...7036395754441/
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Benfica: Ederson, Fejsa, Jiménez, Lindelöf, Salvio, Eliseu, Pizzi, Jardel, André Almeida, Carcela-González, Renato Sanches. #UCL

                        #11Bayern: Neuer, Lahm, Javi Martínez, Kimmich, Alaba, Xabi Alonso, Thiago, Vidal, Douglas Costa, Ribéry y Müller
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Cholo!!!

                          Oblak, Juanfran, Godín, Lucas, Filipe Luís, Augusto, Gabi, Saúl, Koke, Griezmann, Carrasco.

                          Ter Stegen, Alves, Mascherano, Piqué, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, Neymar, Suárez, Messi.

                          Comment


                          • Grizman
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A to sto Benfika vodi nema veze?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                A to sto Benfika vodi nema veze?
                                Eto moj limeni, ugasio si Benfiku
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X