Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš mi je drago, da je Ronaldno konačno i neki bitan meči odigrao vanserijski. Koga bi sad voljeli Realovci, da prođe u polufinale - Barca illi Atletico? Svakako im Barca više leži

    Comment


    • Simeone ako prodje sutra uzima LS i moze komotno u Inter.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Po govorima predsednika Jorgandzija, nece Cholo nigde jos dugo vremena.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Toliko sam postao nezainteresovan za LS da danas uopste nista nisam gledao. Drago mi je zbog Pellegrinija zbog prolaska, a vala i zbog Cityja, konacno neki Engleski klub u polufinalu, e sad tu se nece dobro provesti koga god da dobiju.

          Pellegrini pise istoriju u klubu plasmanom u polufinale, a Ranieri osvaja PL.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Da mi je stalno gledati Reala kao večeras u prvom poluvremenu, tako se igra, opravdaj barem malo platu što primaš.
            Kažu Ronaldo ovo, Ronaldo ono...samo malo pomozite čovjeku...i samo nebo je granica.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by jacques9 View Post
              Baš mi je drago, da je Ronaldno konačno i neki bitan meči odigrao vanserijski. Koga bi sad voljeli Realovci, da prođe u polufinale - Barca illi Atletico? Svakako im Barca više leži
              Barsa all day long
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment




              • Mnogo dobra slika. Momani standardno otkida...
                Ali što "baka" objašnjava...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • I Ibra opleo po Blanu, rekao da su igrali prvi put sa tri u odbrani, taktika kriva, tako cak nisu ni trenirali nikad kad su se vratili na staro proigrali su ali je bilo kasno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kolko ja vidim,PSG tera Blana a vi samo odugovlačite Murinjom




                    ne znam samo kako da se organizjem za večeras
                    jedino da krenem sa WH-Junajted a onda se prebacim na onaj rts+1,taman dok se FA kup završi tad počinje LŠ
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Murinjo je sam rekao vise puta da nikad ne bi isao u ligu sa jednim klubom, da ga je ludjelo u Spaniji sto je imao prave 4 utakmice u sezoni, i da voli izazove iz nedelje u nedelju. To su njegove rijeci, bas mnogo puta je izjavio tako nesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobro ja te ložim malo

                        ali ponovo,mnogo se čeka,bude zanimljivo u narednom periodu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Svakako ja ocekujem povezivanja sad PSZa sa Murinjom, iako je Al Kelaifi podrzao Blana i posle sinocnjeg ispadanja. On i Tijago Silva.

                          Isto tako meni je jasno da niko ko ne navija za Mancester ne zeli Murinja na klupi Junajteda, jer svi onda dobro znaju sta ce se desavati sve je to legitimno, ja bih radije odabrao neke druge da budu treneri Sitija, Liverula i Celsija nego ovi koji su postavljeni

                          Jedino sto jos uvijek nisam siguran da li Mancester zeli Murinja, ali mi je jasno da Murihnjo zeli klupu Junajteda, ako su toliki idioti da ne zele najveceg neka dovedu Gigsa i stave katanac u klub, nije problem.

                          Opet da li bi se Di Marzio igrao sa ugledom tek tako i onako otvoreno pricao da ce Murinjo sigurno biti na klupi Junajteda od ljeta.

                          Van Gal ce prezivjeti i vecerasnje ispadanje iz FA Kupa, dobiti naredne dvije u ligi i ponovo biti u trci za LS.
                          sigpic

                          Comment


                          • pa dobro,Di Marzio reče da on misli da će potpisati ne da je potpisao,jbg kad ga pitaju milion puta šta više čovek da kaže

                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ne da misli, nego da zna. Po njegovim izvorima Murinjo ce biti sledeci menadzer Junajteda i da se ceka zvanicna informacija.

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja to uopšte ne dovodim u pitanje,problem je u tome što sve može da se promeni za dan,dva
                                nije to egzaktna nauka da uvek bude sve 100%,niti će DiMarzio propasti ako Otac ne potpiše

                                ponovo ti kažem,više sam to pomenuo u šali
                                nema potrebe za nekom panikom

                                ako baš oćeš iskreno

                                Meni je smešno da ste vi postali takva sprdnja od kluba a da se pitanje sledećeg menadzera i dalje vaga/mulja/drži u tajnosti,kad je došlo do toga,da se izgubi od Totenhema a LVG daje izjavu kako je Junajted bez obzira na poraz i dalje veći klub od Totija

                                Pa ne da bih ga oterao,ni minuta mi više ne bi sedeo na klupi

                                svaka čast Junajtedu što ne želi da se posere po klubu kao što je to uradio Siti na pola sezone al ja stvarno ne vidim šta vi dobijate sa tim što LVG i dalje vodi klub,nikakav napredak nije ostvaren
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X