Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cao Benteke, mogao si biti i dosta bolji, ali hajde ne zamjeram ti ipak, hvala

    Umjesto njega momak koji je dosao iz Monaca u United

    Tako da bi danas idealno bilo da United unakazi one mutave, da Mempho i Marto ubiju
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Marsijal Kapiten, ako ne uvalja ovom ubogaljenom Sanderlendu, odmah ga prodat' !

      Comment


      • Hocu ja da igram te male lige, jel su to dvoboji 1-1 ili mala skupina vas u jednoj ligi?

        Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

        Comment


        • I ja ubacio Staridza umesto Bena, ali mnogo je skup, posle ovoliko povreda ti mu stavis 10.5, kao da je Messi. Marsijala imam od prve nedelje, tacnije od meca sa Liverpulom.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja izvrsih wild card ovaj,novi vlasnik neki arapin ulozio lovu i ovo ispalo

            Tako da cu ispasti dobar ako premier ligu zavrse arsenal i citi na prve 2 pozicije
            sigpic

            Comment


            • Kakav danak neiskusvustu mladjanoga šeika da ne uzme nikog iz Junajteda

              Comment


              • Joj De Bruyne, nisam mogao iskombinovati nikako da ga kupim ovo kolo, oslobodio sam pare u rezervi da ga kupim za sljedeće.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Kakav danak neiskusvustu mladjanoga šeika da ne uzme nikog iz Junajteda
                  Hahah al vec sam pisao bre da mi je politika kluba vec nekoliko godina ,koliko god to bolesno bilo ,ne uzimam nikog iz celzija,junajteda i totenh. Ne zelim nijedan razlog da moram da navijam za njih
                  sigpic

                  Comment


                  • Mogao si bar Diega Kostu da staviš

                    Comment


                    • Bojim se katastrofe ovo kolo Vrlo moguće da bude manje od 30 poena :/
                      sigpic

                      Comment


                      • Konacno kapitena da ubodem, daj jos koji sad Aleksise.
                        I Diafra ga opet dao, upada i on u formu polako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uhhhh, do juce sam kontao izbaciti Alexisa, ali zasluzio je majstor da ga cekam jos

                          Idemo po jos neki doktoreeeee !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Kapiten Aleksis odradio sve za ovo kolo, vec 63 poena bez bonusa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najveća greška ove sezone, prošlo kolo zamijenio Alexisa Ozilom i stavio Ozila za kapitena
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja imam 68 za sad, a Vardi sa dva gola i Aldervilde sa jednim mi sede na klupi. Bar da sutra nekim cudom Barkli ne zaigra pa mi ubaci Vardija..

                                Comment

                                Working...
                                X