Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pelle brat 2 gola ispostovao,ocekivao sam vise od Kutinja i Kane na kraju 58 poena sasvim zadovoljan,jos da sam pogodio koga da stavim za kapitena bilo bi super.Yaya mi kapiten a sinoc se toliko ispromasivao da nije realno...
    Pobede u obe lige i konacno uhvacen ritam,jos uvek imam WC opciju
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Pobede u obe! Opaaa

      Sledece kolo sa Kunicama
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Brat Average ga je popusio, ali zato sam ga i ja popusio od Blanca za bod
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • E u onu stvar

            Comment


            • Ipak jos jedna sansa za Alexisa, ako sam Memphisu dao 6 kola foru, onda je fer i da Alexis ima bar 4
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Nije jos on u top formi rekao Wenger, al kad dodje do te forme bit ce opet najbolji u ligi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Costa OUT, Stturidge IN. Nece ovo valjati, imam ih trojicu iz Liverpula(Dani,Coutinho,Clyne).
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Sigurdson out Payet in,jbg ocekivao sam vise od Islandjanina,a on nije opravdao dogovor iz svlacionice.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Sigurdson out Payet in,jbg ocekivao sam vise od Islandjanina,a on nije opravdao dogovor iz svlacionice.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma pricali smo pola sata jbg i kaze daj mi sansu i dacu golove i ja popustim i sjebe me.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ouu kakav krvnicki derbi u maloj ligi.

                          Lord Gangara brat protiv malog Akia brata.


                          #tripleta
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja protiv Juventusa u maloj ligi, ekipu koju vodi Marcelo Lippi licno.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Protiv Zole u maloj. Kapiten mu je Azar vjerovatno, meni Aleksis. Da vidimo ko ce imati bolji dan.
                              Mada sam ponovo osakacen neigranjem Silve, a zao mi ga mijenjati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Ja protiv Juventusa u maloj ligi, ekipu koju vodi Marcelo Lippi licno.
                                Zestok okrsaj ce to biti
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X