Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako drugi strelac lige sa 15 golova tako lako izgubi mesto u timu onda jbga....
    Neka Lukaku-a još u timu, pa polako, ima vremena...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ma ne mislim da ce izgubiti mjesto, nego prije kako god da igra igrao bi po 90, sad nek odigra katastrofalno poluvrijeme, moze izmjena, odlicni Niasse unutra, mada ko zna mozda ce njih dvojica biti starteri.. Mozda ga i ja cak ostavim sutra
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ja ipak bi ga stavio aguera jer smatram da ce biti golova na te utakmice, al i everton igra kod kuce i vrlo je moguce da lukaku zatresi mrezu ako znamo da i newcastle igra otvoren nogomet... ...
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Wimmer će da uskoči umesto Vertogena, tako da ako neko traži jeftinog odbrambenog, a da igra u dobrom timu...košta samo 4.6...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Firmino umjesto Ozila, hvala Mesutu doktoru za sve, ali neka malo promjena

            Aguera ne mogu dovesti, jer imam jos jedan ft, a koga god od spiceva bih izbacio falilo bi mi para za Kuna, a ne ide mi se bas u minus, ali ko zna mozda do veceras i wildcard iskoristim ..

            Lukaku kapiten vjerovatno .

            EDIT: I Giroud ce uci, umjesto Rooneya
            Last edited by Dale; 02-02-16, 14:20.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ugrabih Allija i Kanea u poslednjem trenutku, i stavio Kaneu kapitensku traku

              Comment


              • Aguero vec nedeljama opravdava kapitensku traku, evo i Martial se upisao u strelce.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Firmino umjesto Ozila, hvala Mesutu doktoru za sve, ali neka malo promjena

                  Aguera ne mogu dovesti, jer imam jos jedan ft, a koga god od spiceva bih izbacio falilo bi mi para za Kuna, a ne ide mi se bas u minus, ali ko zna mozda do veceras i wildcard iskoristim ..

                  Lukaku kapiten vjerovatno .

                  EDIT: I Giroud ce uci, umjesto Rooneya
                  Bravo ja

                  Katastrofalno kolo, Hugo i Van Dijk ( mada ovo vec postaje rutina ) clean sheet, Mahrez asistencija, ovo ostalo nije vrijedno spomena
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Kane, Dann, Alli golovi i asistencija,
                    Lloris, Bellerin po cs,
                    47ptsa bez bonusa i bez Ighala i Lukakua, sasvim solidno.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Kane, Dann, Alli golovi i asistencija,
                      Lloris, Bellerin po cs,
                      47ptsa bez bonusa i bez Ighala i Lukakua, sasvim solidno.
                      I ja sam tu oko 48 a imam jos ista ta 2 napadaca za sutra

                      Sent from my D6503 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ja sam se ovajdio ovo kolo, 87 poena Ostao još Lukaku da mi uveća saldo..

                        Comment


                        • Woolwich Arsenal još uvijek nedodirljiv. Debitantska sezona u SK ligi i do sada više nego odlično.

                          - trenutno +50 u odnosu na drugoplasiranog
                          - ovo kolo 60 bodova (večeras preostali Barkley, Lukaku i Azpilicueta)
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav si ti izdajnik, 3 igraca Spudsa u timu

                            Gori si od Lestera
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kakav si ti izdajnik, 3 igraca Spudsa u timu

                              Gori si od Lestera
                              Brate, da mogu ikako kupio bih 5 igrača iz Tottenhama

                              Iz Arsenala je i dva previše, ovo kolo sam i sa Gabrielom eksperimentisao, pa je dobro prošlo. Mada da ga nisam kupio ne bih ništa izgubio, i Dier i Morgan na klupi su imali po 6 bodova. Sa Gabrielom sam išao samo na pare (prodao nesposobnog i skupog Clynea za njega), a imao sam neki osjećaj da će bar jednu utakmicu nakon onog sa Chelseaom odmoriti Mertesackera. Da će Southampton dati gol Arsenalu, to nisam ni u snu zamišljao.

                              Uglavnom od sljedećeg kola ostajem bez Ozila, i njegovo vrijeme boravka u mojoj ekipi je isteklo
                              sigpic

                              Comment


                              • Barkley 16, Azpilicueta 8-9 i Lukaku 1, znači 85-86 bodova
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X