Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kejn ima "lak raspored" Ja tipujem na njega i kostu. Lukaku i Vardi moraju da padnu malo.

    I kako sam ovo napisao, idu 3 komada obojice..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Bez razmisljanja Kun Aguero kapiten ovo kolo, razbice Kristal Palas koji nije u nekoj formi sad. Verovatno cu iskoristiti wild card za januar i dodatno ojacati ekipu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Payet in Barkli out. Kane kapiten bez razmisljanja
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Да ли ће играти Итурбе сутра од прве минуте?

          Не знам коме да дам шансу њему или Марсијалу који игра против Ливерпула.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Liverpul je inace poznat po dobroj odbrani, nemoj nikako Marsijala...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Хаха симпатизер сам Ливерпула и свестан сам каква нам је одбрана, али и нисам баш сигуран да ли ће и поред гранитне одбране Марсијал успети да постигне гол.
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Problem sa njim je sto je ispao iz spica i igra po krilu tako da ja sam njega fino izbacio meni Zika slika prilika kapiten naredni period, lik rastura iz sezone u sezonu je bolji a ovo ce mu biti najbolja sezona

                Comment


                • Ziru ide prkeko 20 ove sezone, hladno.

                  Dusmani ce reci malo kljucnih golova dao
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • I prošle sezone mi je bio špic, a i ove je lagano

                    On i Lukaku u napadu su udarni duo. Na to dodam i jeftinog Ighala i špicevi mi ove sezone donose ubedljivo najviše bodova...

                    Originally posted by Topdzija View Post
                    Verovatno cu iskoristiti wild card za januar i dodatno ojacati ekipu.
                    Da ti nije malo rano? Tek 22. kolo. Tek će da krenu ona dupla kola kad neke ekipe igraju i po 2 puta u jednom kolu...
                    Last edited by z0La; 16-01-16, 09:33.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bravo Harry, konacno sam pogodio sa kapitenom
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Samo Kun odigrao kapitenski, onako kako i dolikuje, ostali slabo, no verovatno sasvim dovoljno da padne ceta Ser Gagija!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ko igraca kupiti na sredini terena za naredni period ?!

                          Comment


                          • Silva, Tadic, brata Vijnalduma.

                            Uskoro se vraca i Sances.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Firmino,definitivno...Sto se odbrane tice,treba forsirati I Bainesa,taman ko ima Kolarova koji je slicne vrednosti i koji ne igra ovo kolo,moze da udari transfer...

                              Comment


                              • Да ли ће Сања играти пошто видим да прошли меч уопште није добио шансу?
                                На целом свету само Црвена звезда оооо..

                                Comment

                                Working...
                                X