Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad procitam teorije zavere na ovom forumu, stvarno mi nije dobro...

    Cilic i Izner su nastavili sledeci dan i niko nista nije prokomentarisao, iako je CC bio slobodan, ali posto je u pitanju Djokovic, to je zato sto Britanci ( oni ustogljeni i nadobudni), mrze nas Srbe, nebeski narod!!!! Ali Nole ce im pokazati

    Sent from my D5803
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Nego sta mislis da li bi Marija prebacili na centralni ili ostavili za sutra?
      Evo ja da odgovorim.

      Mislim da bi Mareja hteli prebaciti ali mislim da on ne bi hteo da je bio u istoj situaciji kao Kevin sinoc. Pa u SF RG je Marej oberucke prihvatio prekid u 4 setu protiv Novaka!

      Comment


      • Tomaš Berdih doživeo je da novinar koji postavlja pitanje misli da je on pobedio, a zapravo je izgubio, i to glatko u tri seta od Žila Simona. Evo kako je izgledao razgovor:

        Novinar: Da li osećaš da si u dobroj formi pred četvrtfinale?

        Berdih: Izvinite?

        Novinar: Da li osećaš da si u dobroj formi pred četvrtfinale? (ponovio je)

        Moderator: Izgubio je.

        Berdih: Da li on zna, samo pokušava da mi se podsmeva?

        Novinar: Ne. Izvinite, izvinite.

        Šta te nagoni da postaviš takvo pitanje o meču u kojem očigledno nisi pogledao niti jedan poen? Ne mogu da odgonetnem.

        Da li je realno da ovakvi ljudi budu novinari?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kad procitam teorije zavere na ovom forumu, stvarno mi nije dobro...

          Cilic i Izner su nastavili sledeci dan i niko nista nije prokomentarisao, iako je CC bio slobodan, ali posto je u pitanju Djokovic, to je zato sto Britanci ( oni ustogljeni i nadobudni), mrze nas Srbe, nebeski narod!!!! Ali Nole ce im pokazati

          Sent from my D5803
          Kad ne želiš da se upuštaš u suštinu samo ironično kažeš "teorija zavere" i ispadneš pametan. Jel tako?

          Ali zašto su Novaka stavili da igra poslednji meč na kecu koji nema krov? Zašto najbolji igrač sveta i višestruki osvajač Wimbledona igra poslednji meč na terenu bez krova, a Stendmen i David hebeni Gofan igraju pre njega. Gde je tu logika? Ima je, olakšati Fedu ili Mareju osvajanje turnira u slučaju da se dese stvari koje su su se i desile sinoć.

          Ajde Bojana malo realnosti, neće ti škoditi.

          Comment


          • A i nije loše pročitati tekst iz Gardijana koji sam postavila ili pogledati po ino netu i shvatiti da nema negodovanja, nerazumevanja ili "teorija zavere" samo na ovom forumu.

            Poslato sa htc
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Što se tiče Novaka delim Navrasovo mišljenje, možda bi najbezbolnije bilo da ispadne danas. Mislim da on psihički zbog one havarije na RG, ne može ovaj W isterati do kraja, a još jedan poraz od Vavrinke ili u finalu mu stvarno ne treba. Ako danas izgubi to će po meni biti ubistvo iz milosrđa. Bolje neka se spremi da izdominira beton, US, Sinsinati i ta priča i završi godinu kao 1. četvrti put u pet godina. Za W ima vremena još jedan W bi trebalo da uzme do kraja karijere, a da li je neko mogao da zamisli pre pet godina da će Novak imati tri Wimbledona.
              Nemoj pretjerivati. Novak moze danas da ispadne ali to ne bi bilo milosrdje. I Cilic i Vavrinka i Federer i Mari su na ovom turniru da osvoje titulu. I svaki ima razloga da vjeruje u sebe, pogotovo Mari. A Novak, cak ako i pobijedi danas, treba da umoran makne trojicu od te cetvorice. Nimalo lak posao. Svejedno nema se smisla predavati unaprijed.

              Posljedice od poraza u Parizu su vidljive, ali to, samo za sebe, nije dovoljno da Novak ispadne.

              Konacno, 8:9 u finalima je je bolje od 8:8. Naravno, jos je bolje 9:8. Izugubiti od Vavrinke u polufinalu nije dobro. Jos je gore izgubuiti prije polufinala.

              Jutros mu kladionice daju 37% sansi. Nije sjajno, ali za 2-3 godine ce se moci samo sanjati o takvim sansama. Zato valja sve uciniti da se iskoriste.

              Comment


              • Ma Bojana ce pre poceti da navija za Djokovica, nego sto ce priznati da su organizatori u najmanju ruku bili nekorektni prema njemu ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Imalo je vecih "teorija zavere" na ovom forumu Ovo nije to, ovo je bas ocigledno, a tekst Guardiana, kao sto kaze Olja je bas relevantna potvrda da nije samo do "paranoje i opsesije" sa ovih prostora.
                  Ja ponovo kazem, dve kardinalne greske su napravljene, prvo sto je Djokovic uopste igrao na terenu broj 1 i druga sto nisu mec zavrsili juce na CC. I kao sto vidim niti organizatori nemaju bas neka racionalna objasnjenja.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Nemoj pretjerivati. Novak moze danas da ispadne ali to ne bi bilo milosrdje. I Cilic i Vavrinka i Federer i Mari su na ovom turniru da osvoje titulu. I svaki ima razloga da vjeruje u sebe, pogotovo Mari. A Novak, cak ako i pobijedi danas, treba da umoran makne trojicu od te cetvorice. Nimalo lak posao. Svejedno nema se smisla predavati unaprijed.

                    Posljedice od poraza u Parizu su vidljive, ali to, samo za sebe, nije dovoljno da Novak ispadne.

                    Konacno, 8:9 u finalima je je bolje od 8:8. Naravno, jos je bolje 9:8. Izugubiti od Vavrinke u polufinalu nije dobro. Jos je gore izgubuiti prije polufinala.

                    Jutros mu kladionice daju 37% sansi. Nije sjajno, ali za 2-3 godine ce se moci samo sanjati o takvim sansama. Zato valja sve uciniti da se iskoriste.
                    WH mu daje 42%, ako pobedi danas biće i preko 45%, to su odlične šanse, ali ja jednostavno nemam osećaj da može osvojiti turnir.

                    Ne mislim da je 8-9 u finalima bolje od 8-8, najbolje je 8-0. Jeste da ti finala, pa makar i izgubljena daju satisfakciju da si mnogo dobar i pregršt bodova, ali i osećaj da si luzer, a taj osećaj se ne može ispeglati sa bodovima.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A i nije loše pročitati tekst iz Gardijana koji sam postavila ili pogledati po ino netu i shvatiti da nema negodovanja, nerazumevanja ili "teorija zavere" samo na ovom forumu.

                      Poslato sa htc
                      Ne radi se ni o kakvoj teoriji zavjere. Oraganizatori nisu imali sopstvenih razloga da prebace mec na CC-u.

                      Zanaci bilo je pitanje da li biti fer prema Mariju, pravila kazu da se mec mora zavrsiti na istom terenu na kojem je poceo, ili fer prema Novaka - duh takmicenja je da svakom igracu treba dati jednake sanse.


                      ------------

                      gokara,

                      betfair daje 37.%. Dva su razloga. Betfair daje uvijek najbolje kvote. Najvise uplata na Betfairu je od strane Engleaza a njima srce kaze - Mari.
                      Last edited by NI; 07-07-15, 10:27.

                      Comment


                      • Normalna je stvar kako u Novakovom slucaju teorije zavere nemaju utemeljenje.
                        Sve je to samo splet okolnosti u sadejstvu sa njegovim velicanstvom slucajem.


                        Peca pecaros - Glavni teoreticar svih zavera.
                        Last edited by pecaros; 07-07-15, 10:31.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa cak i ovaj mali nadmeni Kirijos ume fino da zavuce sudijama...
                          Dok je menjao carape Kjotavong mu kaze da pozuri a ovaj mu odgovara: "Pa covece Nadal SVAKI put izmedju servisa ima po 30 sec i niko nista ne radi povodom toga, a ja sada hocu da promnim carape i ti me pozurujes. Pitaj Risara da li mu smeta, nek ti i on sam kaze da je ok."
                          Iskusno
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Oj hljebe.

                            Fed ce popuniti CC da i da igra protiv zadnjeg tenisera na svijetu, Djokovic nece.
                            ............ ako nece napuniti stadion do posljednjeg mjesta. Pa mec na kecu nije bio u punom kapacitetu, a ocekujete da CC bude, lol.

                            Role je 7 puta uzeo ovaj turnir i odigrao je 16 puta bolji mec sinoc nego Anderson i Nole. Nikonece da gleda drvo kako servira i Novaka kako se klize s jedne strane na drugu i pri tom sjebaje i ono malo trave sto je ostalo.
                            Last edited by miloolja; 07-07-15, 10:43.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Prestani da pišeš tek da bi pisao, kao što radiš na fudbalu i ponesi i NJEGA sa sobom. Dosta je tvojih gafova ovde.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Oj hljebe.

                                Fed ce popuniti CC da i da igra protiv zadnjeg tenisera na svijetu, Djokovic nece.
                                ............ ako nece napuniti stadion do posljednjeg mjesta. Pa mec na kecu nije bio u punom kapacitetu, a ocekujete da CC bude, lol.

                                Role je 7 puta uzeo ovaj turnir i odigrao je 16 puta bolji mec sinoc nego Anderson i Nole. Nikonece da gleda drvo kako servira i Novaka kako se klize s jedne strane na drugu i pri tom sjebaje i ono malo trave sto je ostalo.
                                Ali zato svi zele da gledaju Bautistu koji se polomi ziv, da izgubi rutinski. Da se nije trudio onoliko kakav bi tek onda to poraz bio. I to dranje je publici mnogo zanimljivije nego borba u 5 setova izmedju ove dvojice ... naravno Aki ... ali mozda u svetu navijaca RF-a ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X