Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja o ovome pisem od starta .... Ne znam o cemu pricas shminka.
    Ne kazem ja da je to trebalo da se menja dan pred meceve, vec da se vidi lepo pred turnir i organizuje i odrade satnice kako treba. Jos plus sta i da su menjali dan-dva pred meceve. Kada su ti zadrti englezi odlucili da se jedan teniski mec zavrsi na terenu na kom nije zapocet ( i to su odlucili onako spontano- u hodu), pomeranje satnice ne bi bilo nista nemoguce. A to im ne predstavlja (realno) neki problem.
    Dobro je napredujemo, priznao si barem da su knap ... tj na centralnom nisu knap... Mogli su da ne pomeraju satnice nego da oba zenska meca + dva muska strpaju na centralni a samo dva muska na teren broj jedan. Sta mislis o toj soluciji, to je isto po meni ok, jer na centralnom moze da se spusti krov pa da se rgaju do ponoci ... jos ako bi Endi Marej bio u pitanju igrali bi oni i duze ... i tu bi prekrsili zakon ....
    Moglo je bolje da se org ... smanjenjem broja meceva na terenu br.1 ili pomeranjem satnice.

    I sminka ovo sto ti kazes nije iz cista mira nego iz objektivnih potreba .... Kontas??? Sada im se to obilo o glavu, tacnije obilo se o glavu Novaka Djokovica.
    Last edited by Sandugp; 07-07-15, 12:33.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Btw... počinje kiša.

      Poslato sa htc
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Btw... počinje kiša.

        Poslato sa htc
        Nema veze ... ... Novak je Kriv ..
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          I inače je karakteristično da najbolji igraju mečeve po 2 dana na 2 uzastopna turnira. Ne dobijaju povlaštene terene i termine. Wawrinka je juče bio privilegovaniji, niko nema objašnjenje a volio bih da čujem.
          Wawrinka je vec igrao zadnji mec na C1 u drugom kolu koji je poceo 15ak min ranije nego Novak juce ali je po njegovom srecu zavrsio sa 3-0. Ostali koji su igrali zadnji mec na C1 su Dimitrov, Berdych, Cilic i Simon. Od njih Cilic je jedini igrao mec u 2 dana jer je Simonov mec sa Monfilsom bio u subotu pa se morao zavrsiti jer produziti u nedelju nije opcija. Pretpostavljam da nisu hteli Wawrinku ili bilo kog drugog 2 puta staviti na riziku da igra 2 dana za redom. U svakom slucaju mislim da previse dajete znacenja ovoj situaciji jer ukoliko Novak ne osvoji titulu to sigurno nece biti zbog ovog jednog seta odigran u drugi dan.

          Comment


          • Originally posted by Draganot View Post
            Wawrinka je vec igrao zadnji mec na C1 u drugom kolu koji je poceo 15ak min ranije nego Novak juce ali je po njegovom srecu zavrsio sa 3-0. Ostali koji su igrali zadnji mec na C1 su Dimitrov, Berdych, Cilic i Simon. Od njih Cilic je jedini igrao mec u 2 dana jer je Simonov mec sa Monfilsom bio u subotu pa se morao zavrsiti jer produziti u nedelju nije opcija. Pretpostavljam da nisu hteli Wawrinku ili bilo kog drugog 2 puta staviti na riziku da igra 2 dana za redom. U svakom slucaju mislim da previse dajete znacenja ovoj situaciji jer ukoliko Novak ne osvoji titulu to sigurno nece biti zbog ovog jednog seta odigran u drugi dan.
            Drugo je da igras poslednji mec na terenu broj jedan u ovo vreme u koje je igrano sinoc u prvom-drugom kolu i u cetvrtom kolu. Protivnik je nemerljivo tezi, samim tim mogucnost za duzi mec izrazito veca ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Naišao samo neki oblacić.

              Super mi je ovo što na SK možemo da vidimo i juniore, kao i mečeve veterana . Jana Novotna je u licu prava baba...

              Poslato sa htc
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Drugo je da igras poslednji mec na terenu broj jedan u ovo vreme u koje je igrano sinoc u prvom-drugom kolu i u cetvrtom kolu. Protivnik je nemerljivo tezi, samim tim mogucnost za duzi mec izrazito veca ...
                Prvi mec taj dan je bio izmedju Raonica i Haasa tako da je taj mec se ocekivao biti duzi nego Wawrinka sa Goffinom ili Novak sa Andersonom. Ipak je to nebitno jer opasnost da se mec odigra u 2 dana uvek postoji, ja sam samo odgovorio na pitanje zasto je navodno Wawrinka juce bio privilegovan. Novak je juce imao dovoljno vremena za 4 seta, ostao je jedan set za danas i to nije nista cudno za bilo koji Grand Slam i ne bi smelo uticati fizicki ni psihicki na Novaka.

                Comment


                • Originally posted by Draganot View Post
                  Prvi mec taj dan je bio izmedju Raonica i Haasa tako da je taj mec se ocekivao biti duzi nego Wawrinka sa Goffinom ili Novak sa Andersonom. Ipak je to nebitno jer opasnost da se mec odigra u 2 dana uvek postoji, ja sam samo odgovorio na pitanje zasto je navodno Wawrinka juce bio privilegovan. Novak je juce imao dovoljno vremena za 4 seta, ostao je jedan set za danas i to nije nista cudno za bilo koji Grand Slam i ne bi smelo uticati fizicki ni psihicki na Novaka.
                  Imao je vremena za 4 seta samo iz razloga što su prethodni završili s minimalnim brojem setova. Zašto je Wawrinka igrao prvo polufinale u Parisu pa je Novak i tu otišao u drugi dan, opet privilegija ili imaš neko objašnjenje? Tu nije imao vremena ni za 4 seta, morao je riješiti Murraya u 3 seta.

                  Comment


                  • Ono sto van noto govori je: Da su Sarapova i Vavrinka kojim slucajem igrali jos duze (a mogli su realno) Novak ne bi imao vremena ni za 4 seta ...
                    To je taj problem sa satnicom i debilisanjem organizatora ...ne zeleci da pomere pocetak meceva dovode u pitanje regularnost citavog turnira. Nije isto za sve nije fer prema svima...
                    A onda se noto nadovezuje i na RG ipise da se to precesto dogadja Novaku, tj da uvek Novak na svojoj grbaci oseti .... A u pravu je jer setimo se i US 2012 polufinala. I RG 2011 gde se po mraku zavrsio mec...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Za Parisu ne bih govorio, diskusija je bila o oranizaciju Wimbledona i navodnu zaveru protiv Novaka. Dao sam ti moje mislenje o pitanju zasto je Wawrinka igrao juce drugi mec a Novak zadnji to je sve.

                      Comment


                      • Englezi namestili da padne kisa kad izadje Novak...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • I šta će biti ako danas npr bude padala kiša ceo dan? Kad bi onda igrali meč?

                          Comment


                          • Originally posted by Draganot View Post
                            Za Parisu ne bih govorio, diskusija je bila o oranizaciju Wimbledona i navodnu zaveru protiv Novaka. Dao sam ti moje mislenje o pitanju zasto je Wawrinka igrao juce drugi mec a Novak zadnji to je sve.
                            Ne znam o kakvoj zavjeri pričaš. Treba razdvojiti činjenice i zavjere, ne pričam o fikcijama nego o stvarnim događajima i šta se zaista dogodilo. Wimbledon je samo nastavak iz Parisa i prethodnih turnira.

                            Nemojte ih ni sad prebaciti na centralni, ima vremena. Može Novak i večeras završiti, a i sutra igrati 2 meča ako treba, zašto da ne.

                            Comment


                            • A sto ih ne prebace na centralni i stave pod krov,zar nisu zato i napravili krov?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pa onda se ne bi držali principa. To su mogli i juče da urade da su hteli.

                                Comment

                                Working...
                                X