Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Vanja,ne bih se zabrinuo ni najmanje da je popustio i uzeo 20 bodova jer je ovo faza karijere u kojoj moze sebi da dozvoli tako nesto jer za njega nema vise dokazivanja,on je to sto je i to se ne menja,a druga stvar je situacija u sampionatu tj njegova borba za titulu

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • A Marq govori da je ovo Rossi namjerno uradio i da je njegova krivica
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • Ajd sve, al 14 sekundi zaostatka??
        Lorenzo i kad pobjeđuje Rossi bude u maksimalno 5 sekundi?!?!
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • Originally posted by Nikoletina View Post
          Ajd sve, al 14 sekundi zaostatka??
          Lorenzo i kad pobjeđuje Rossi bude u maksimalno 5 sekundi?!?!

          Nemoj tako... zna i lorenzo da pobjegne sjeti se mugella ove godine
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • moze neki snimak?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • http://motolink.website/index.htm
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                A Marq govori da je ovo Rossi namjerno uradio i da je njegova krivica
                Obraz djon. ali njegov mladji brat koji se kao nesto buni, pa decko gledaj u svoje dvoriste brisu patos sa tobom u moto 2 kategoriji

                Comment


                • A Lorenzo ne bi znao ni traktorom proc kroz onaj pjesak

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • I na kraju oper Rossi pruza ruku MM .... mislim nije MM JLo ali ocigledno je to gorak ukus ...jos kad ga Elzamora i Nakamoto nabriju ......Rossi je jednostavno upravu,ne treba ti mentor jer niksd neces nauciti ds razmisljas svojom glavom

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Voleo sam ga jer je bio stvarno najbolji ali sad prljavo dolazi do pobeda. Eto.

                      Ali nisam ga nikad voleo kao sto volim neke druge 'racere', nego onako bio je najbolji pa sam to cenio.
                      Po meni je greska bilo kog sportistu ceniti jer je najbolji.Po tome ispada da se vole i cene samo najbolji a to je daleko od istine.
                      Rosi je sinonim za moto GP.Izmedju njegovog imena i moto GP-a treba da stoji znak jednakosti.Kao sto kada neko pomene Audi,prvo sto ti padne na pamet je quattro pogon.
                      Kao sto je Dzordan bio sinonim za kosarku.
                      Sena za F1.
                      O'salivan za snooker.
                      Pele za fudbal.
                      ...
                      To su ljudi koji su se pojavili u svojim sportovima i promenili ih zauvek.Nista vise posle njih nije i nece biti isto.
                      Sto se tice ''racera''.Molim te nemoj reci da vozace NASCAR-a smatras za ''racere''? Pa te trke u Americi prate i gledaju samo ljudi koji nemaju ni malo trkacke kulture i trkackog znanja(znaci veci deo Amerike)
                      Last edited by boban; 28-06-15, 10:16.

                      Comment


                      • Iskreno se nadam da smo zavrsili s ovom raspravom o tome ko je mogao da bude kriv za jucerasnji zavrsetak trke u sljunku.
                        Koliko god da vam se nije svideo Marcov potez zamolila bih vas da ga ne nazivate raznim imenima. Borio se, svidelo se vama to ili ne on je i dalje MM, isto kao sto je i VR Doctor. Ni meni se ne svidja svaciji potez pa to sklopim i iskazem na fin nacin.
                        Neko je spomenuo AM i njegovu reakciju, pa zaista ne znam sta se ocekuje, da sedi skrstenih ruku? I da sasvim solidno napreduje u Moto 2, ne kao Rins ali napreduje!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bi ja spomenuo AM da ga nisu nahvalili kako je veci talenat od MM

                          Comment


                          • Brano,nista ne zameram Markezu na tom potezu.Vise bih se iznenadio da nije nista pokusao.
                            Meni vise smeta voznja Lorenca.Pobedio je cetiri puta,odmah se raspevao u emisiji a na ovoj trci puvanjak.Sumnjam da nista nije mogao protiv Rosija i Markeza.Mislim da se povukao i cekao da se ova dvojica ''kolju'',nadajuci se da ce jedan drugog izbaciti.
                            Neko bi rekao da je to voznja sampiona,da se tako skupljaju podovi i postaje sampion ali ja ne.Ovo sto nam je on priredio je daleko od trkanja.
                            Last edited by boban; 28-06-15, 12:56.

                            Comment


                            • Lorenco celog vikenda nije imao tempo kojim bi ugrozio vodecu dvojicu, nije realno da u ovakvoj konkurenciji jedan vozac pobedi 5,6 puta za redom.

                              Ja Markezu ne zameram onaj pokusaj napada, i Rosi je to isto radio kad je bio njegovih godina i radice ponovo kad mu ne budu bili neophodni bodovi u svakoj trci, nego mu zameram onu izjavu posle trke. Onaj Alzamora mu puni glavu ko zna kakvim glupostima, on ce da bude mentor jednom od najboljh vozaca ikada, covek koji je osvojio titulu a da nije pobedio nijednu trke te sezone, ja bi tu titulu bacio u Dunav.

                              Comment


                              • Originally posted by boban View Post
                                Meni vise smeta voznja Lorenca.Pobedio je cetiri puta,odmah se raspevao u emisiji a na ovoj trci puvanjak.Sumnjam da nista nije mogao protiv Rosija i Markeza.Mislim da se povukao i cekao da se ova dvojica ''kolju'',nadajuci se da ce jedan drugog izbaciti.
                                Neko bi rekao da je to voznja sampiona,da se tako skupljaju podovi i postaje sampion ali ja ne.Ovo sto nam je on priredio je daleko od trkanja.
                                Pa nije Lorenco kriv sto na prethodnim trkama niko nije mogao da ga stigne! Po tebi je trebao da uspori malo, kako trke ne bi bile dosadne?
                                Neka malog (Marquez)! Trke su zanimljivije...
                                Last edited by AyrSen; 28-06-15, 13:37.
                                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                                Comment

                                Working...
                                X