Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zuta je tradicionalna boja Jamahe. A valjda je ovog vikenda bio 60-ti rodjendan Jamahe.

    Comment


    • Originally posted by AyrSen View Post
      Hahahahaha!!!!!!

      "Da nije bilo tog Kennija 2000.-te Rossi bi sad isao na 11. titulu."
      I da nije bilo Hejdena 2006, Stonera 2007, Lorenca... What's the point?? Rossi je najveći deo svojih pobeda u premijer klasi ostvario pre 2007 a celo to drustvo koje si juce pomenula (Roberts jr, Baros, Biaggi, Sete, Capirossi, Hopkins,Garr y McCoy, Tamada ,Bayliss) tesko da mogu da sakupe broj pobeda koliko ih ima sam Stoner, sto valjda dovoljno govori o konkurenciji tog doba!
      Ajde svega ti kazi koliko godina imas, ili si mnogo mator pa ti sve smeta, ili si klinac pa se mangupiras kao sve znas?

      Comment


      • Originally posted by AyrSen View Post
        Hahahahaha!!!!!!

        "Da nije bilo tog Kennija 2000.-te Rossi bi sad isao na 11. titulu."
        I da nije bilo Hejdena 2006, Stonera 2007, Lorenca... What's the point?? Rossi je najveći deo svojih pobeda u premijer klasi ostvario pre 2007 a celo to drustvo koje si juce pomenula (Roberts jr, Baros, Biaggi, Sete, Capirossi, Hopkins,Garr y McCoy, Tamada ,Bayliss) tesko da mogu da sakupe broj pobeda koliko ih ima sam Stoner, sto valjda dovoljno govori o konkurenciji tog doba!
        Sine dragi, vozači iz tog doba su barem imali velika muda pa su ulazili u duel sa Rossijem, a ne kao Stoner koji je bio razmaženi balavac!
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • Originally posted by AyrSen View Post
          Ne bi ih ni Vanja spasio!
          Ej, sve može, al mene ne uvlačite

          Zezam se malo... Šta da vam kažem, ja sam navikao na to bockanje, čak mislim da je ovako zanimljivije. Znači da su strasti uzavrele, Doktorovi fanovi dugo čekaju na ovu sezonu, ostali vrebaju i čekaju - sve to govori ono što i vidimo... Sezona je odlična! Treba uživati u tome, pa svako na svoj način... Što se mene tiče, popio bih pivo sa svakim ovde, ako ništa drugo - svi gledamo sport koji volimo...

          Comment


          • Originally posted by AyrSen View Post
            Hahahahaha!!!!!!

            "Da nije bilo tog Kennija 2000.-te Rossi bi sad isao na 11. titulu."
            I da nije bilo Hejdena 2006, Stonera 2007, Lorenca... What's the point?? Rossi je najveći deo svojih pobeda u premijer klasi ostvario pre 2007 a celo to drustvo koje si juce pomenula (Roberts jr, Baros, Biaggi, Sete, Capirossi, Hopkins,Garr y McCoy, Tamada ,Bayliss) tesko da mogu da sakupe broj pobeda koliko ih ima sam Stoner, sto valjda dovoljno govori o konkurenciji tog doba!
            Pa,poentu ne shvatas,jer sve sto znas o pomenutim vozacima,temelji se na statistikama i podacima o njihovim pobedama koje si nasao na netu.Jeste da internet "zna" sve,ali da bi i ti znao,nije dovoljan samo internet.Da si gledao neku od tih sezona ili bar trka,ne bi sigurno imao ovakvo misljenje.Ali verovatno si i ti jedan od onih koji za ovaj sport znaju od kako ga prenosi sport klub.Nije to nista strasno,ali nemoj da lupetas i omalovazavas druge.A posebno me nerviraju ljudi sa stavom "zensko,sta ona meni da prica".E brale,ja sam ti u auto-moto sportu od detinjstva,a kad bih imala priliku da razmenim sa tobom par reci uzivo,bez pomoci interneta,ne bi znao sta te snaslo.Zato, o'ladi. A,da tvoj post nije bio jako cinican i prepotentan,ne bih morala da ti se na ovaj nacin obracam.
            Obzirom da vozace cenis po broju pobeda i slicno,da li po tebi znaci da je Ben Spies tanak vozac,obzirom da u MotoGP-u ima samo jednu pobedu i to jedva,po kisi.?Vidis po meni je on jedan od najboljih,i zao mi je sto je zavrsio karijeru.
            Konkurencija tog doba o kojem sam pricala je daleko jaca nego danas.A to sto si vozaci nisu mogli da sakupe vise pobeda,valjda ti je jasno da je to skoro bila nemoguca misija,obzirom da je trebalo da pobede Rossija.?Tada se sve oslanjalo skoro samo na vozacko umece.Daleko teze je bilo voziti te masine,a da ne pricam tek kako je bilo dok su se vozile 2-taktne 500-ce.Volela bih da vidim Marqueza,Horhea,Pedrosu,Stonera... kako bi se snassli(pri tome svaka njima cast za ovo sada),ali ne mogu da se porede sa nekadasnjim vozacima.SAd je elektronika 80% i vrlo mali deo do vozaca.Ma najbolje da im daju daljince da stoje pored staze i da upravljaju.Nije to to vise.Jednostavno nema krvi,nema adrenalina,na zalost,tako je.

            Comment


            • Originally posted by cavu View Post
              zasto je Doci Jamaha bila žuta na festivalu?
              Originally posted by Nikoletina View Post
              Zato što je žuta Rossijeva boja

              http://m.youtube.com/watch?v=1ffDdll5Y6Q
              Aj laku noc!
              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

              Comment


              • Sad je meni jasno zbog cega ovde nema nikoga ko nije zut..ili bar ne smeju da se jave jer znaju da im sledi sikaniranje, nabijanje na kolac itd, zbog toga ovo mesto ne bi trebalo da se naziva forumom vec klubom obozavalaca VR46.
                Vecina vas ima problem sa zdravim razumom jer svi znate da je nedavno i sam Doktor izjavio da nikada u svojoj karijeri nije vozio u jacoj konkurenciji! U cemu je onda problem sa vama???
                Sandra ti sve znas, niko drugi nista ne ne zna! Nemam sada vremena da "guglam", pa cu ti na brzaka napisati nesto iz svoje glave. Za mene je Valentino Rossi ovaploćenje spanske pederske uprave nad svetskim samopionatom u motociklizmu. O kicu i neukusu koji je institucinalizovao u MotoGP-u da i ne govorim! Kad se setim, creva su mi se okretala od kreveljenja i imbecilnih lutkarskih predstava sa pokretnim WC-ima, Snezanama i patuljcima! Popularizacija sporta?!? Daj Boze da ti retardi koje je tim jadom navukao da dizu Dorni gledanost ('ebe im se za njega nego za: majica 3€ x 27.000.000 kineskih siparica = ... ) nikad nisu ni culi za moto-trke!
                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                Comment


                • Originally posted by AyrSen View Post
                  Sad je meni jasno zbog cega ovde nema nikoga ko nije zut..ili bar ne smeju da se jave jer znaju da im sledi sikaniranje, nabijanje na kolac itd, zbog toga ovo mesto ne bi trebalo da se naziva forumom vec klubom obozavalaca VR46.
                  Vecina vas ima problem sa zdravim razumom jer svi znate da je nedavno i sam Doktor izjavio da nikada u svojoj karijeri nije vozio u jacoj konkurenciji! U cemu je onda problem sa vama???
                  Sandra ti sve znas, niko drugi nista ne ne zna! Nemam sada vremena da "guglam", pa cu ti na brzaka napisati nesto iz svoje glave. Za mene je Valentino Rossi ovaploćenje spanske pederske uprave nad svetskim samopionatom u motociklizmu. O kicu i neukusu koji je institucinalizovao u MotoGP-u da i ne govorim! Kad se setim, creva su mi se okretala od kreveljenja i imbecilnih lutkarskih predstava sa pokretnim WC-ima, Snezanama i patuljcima! Popularizacija sporta?!? Daj Boze da ti retardi koje je tim jadom navukao da dizu Dorni gledanost ('ebe im se za njega nego za: majica 3€ x 27.000.000 kineskih siparica = ... ) nikad nisu ni culi za moto-trke!
                  Dečko pokušavam da te ignorišem ali ne mogu stvarno,svako ima pravo na svoje mišljenje sve to stoji.Ali nije mi jasno o čemu ti pričaš?Rosi pokvario Motogp?Zašto,jel zato što je dominirao i osvajao titule i što je ovom sportu doneo mnogo lepog i povećao gledanost.Ti i ja očito ne gledamo isto.Pa čak te proslave što kažeš istomrade i danas drugi vozači.
                  I daj iskuliraj malo jedino ti ovde dižeš frku i tražiš svađu,iznesi svoje mišljene slobodno,ali na normalan način a ne kao do sad sa namerom da uvrediš.

                  Comment


                  • Čekam Kal da pobedi, da vidim njegovu proslavu, čekam da vidim proslavu Pola Espargara, njegovog brata Aleša, Maverika Vinjalesa, Janonea.. ne želim više da gledam "vanzemaljaca", možda još samo par Rosijevih da obori rekord Đakoma.
                    I da ljudi, pa moramo mi nekako da saznamo za ovaj sport, evo lično sam pratio i pre sport kluba, ali veoma retko, možda trku do dve par sezona unazad.
                    Sandra, smatram da bi i danas postojala bolja konkurencija da su ravnopravniji, ovako smo osuđeni na 2 tima i u zadnje vreme imamo i Dukati. Što se tiče toga da li bi se snašli ovi vozači sada na 500cc, teško, jer su navikli na sva ta elekrronska pomagala, ali nisu oni krivi, tu je kriv neko treći, neko kome je cilj da teži samo tome da se postavljaju b9lja vremena, ne da se gledaju zanimljivije trke.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Stvar elektronike je stvar napretka, daleko od toga da je nepotrebna ili prekopotrebna.
                      Mozemo mi na to gledati kako zelimo, ali ne mozemo reci da je umece vozaca umanjeno prisustvom elektronikom(makar ja tako mislim), ipak treba to voziti, a i obuzdati.
                      Bilo bi lepo videti starije generacije na novim motorrima i obrnuto, ali cisto sumnjam da bi izjavili da ovo vise nije sport i da je sve reseno i pre izlaska na stazu.
                      sigpic

                      Comment


                      • @pronaci.ce.se.sam

                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by AyrSen View Post
                          Sad je meni jasno zbog cega ovde nema nikoga ko nije zut..ili bar ne smeju da se jave jer znaju da im sledi sikaniranje, nabijanje na kolac itd, zbog toga ovo mesto ne bi trebalo da se naziva forumom vec klubom obozavalaca VR46.
                          Vecina vas ima problem sa zdravim razumom jer svi znate da je nedavno i sam Doktor izjavio da nikada u svojoj karijeri nije vozio u jacoj konkurenciji! U cemu je onda problem sa vama???
                          Sandra ti sve znas, niko drugi nista ne ne zna! Nemam sada vremena da "guglam", pa cu ti na brzaka napisati nesto iz svoje glave. Za mene je Valentino Rossi ovaploćenje spanske pederske uprave nad svetskim samopionatom u motociklizmu. O kicu i neukusu koji je institucinalizovao u MotoGP-u da i ne govorim! Kad se setim, creva su mi se okretala od kreveljenja i imbecilnih lutkarskih predstava sa pokretnim WC-ima, Snezanama i patuljcima! Popularizacija sporta?!? Daj Boze da ti retardi koje je tim jadom navukao da dizu Dorni gledanost ('ebe im se za njega nego za: majica 3€ x 27.000.000 kineskih siparica = ... ) nikad nisu ni culi za moto-trke!
                          Bolje da si guglao...
                          Secas se kako se kreveljio u https://www.youtube.com/watch?v=JY9mrKR5SkA

                          Comment


                          • Secas se kako se kreveljio u https://www.youtube.com/watch?v=JY9mrKR5SkA [/QUOTE]

                            Evo od koga je napuhanko naucio kako se place na konferenciji posle trke.

                            Comment


                            • Ma daj Stoner dečko se u duelima ponašao kao razmaženi klinac, čim ga takneš odma plače
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • Naucio je napuhanka kako se proklizava Hondom, naucio ga i kako se traze gliste u pesku pored staze izgleda da je naucio napuhanka kako se i place posle trke. Mislio sam da je Honda imala uticaj da napuhanko daje onakve izjave, medjutim, na snimku se vidi da je on jos pri prolasku kroz cilj dizao rucicu da signalizira ''kako je on u pravu i kako zna da je bio ispred Roleta, jer je pobogu u snovima isplanirao zadnju krivinu''

                                Comment

                                Working...
                                X