Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Volim i ja šampione.Ali više volim Viktora
    A komentatori moraju da budu neutralni.
    Neutralni? Po mom ukusu samo da ne preteruju (mnogo lupetaju) kada igraju njihovi zemljaci,a ovako kako hoće. Viško je veliki Rodžerovac, a Baki više naginje ka Nadalu.

    Comment


    • Rafu je dotukao poraz na RG,a očekivala sam da će se vratiti posle toga i biti jači.Ali valjda to mora tako.
      Šalu na stranu,za tenis kao sport je ovo mnogo loše.OK,treba neko nov da se pojavi ali ok da su to klinci do 20god.ali da dođu neki tek sa 30 i da zablistaju
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma bila je greska sto je uopste i isao na WB i pre toga u Stutgart i Queens. Trebao je da pravi pauzu odmah posle RG.

        Comment


        • Рафа се уплашио Виће! ....
          sigpic

          Comment


          • Koliko ce ovaj covek puta ove godine da razocara svoje fanove? Svaki veci turnir do 3 kola, i onda hajde kuci i prelaz na drugu podlogu. Ovo je neverovatno kolko je ovo frustrirajuce. Ovaj Rafa protiv onog iz 2010 ne bi uzeo 5 gemova. Sa ovakvim servisom ni zenski Vimbldon ne bi osvojio. I sutra na netu, Rafa pise dovidjenja trava, idemo na beton. A Vimbldon ni u drugu nedelju nije usao. Nikad vise "onakav" Rafa nece biti. A po meni onda ni sam tenis.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Bravo za Viktora, Rafa ipak ne moze do titule, omasi "ankl" Toni.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Ma bila je greska sto je uopste i isao na WB i pre toga u Stutgart i Queens. Trebao je da pravi pauzu odmah posle RG.
                  Ovo potpisujem.E,a u Queens-u(serija 500) se zeznuo jer je pre toga igrao Štutgart koji je osvojio(serija 250).Možda je bolje da sledeće godine preskoči Štutgart,odigra Queens,pa Vimbldon.Znači da je sve počelo od Štutgarta...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Bravo za Viktora, Rafa ipak ne moze do titule, omasi "ankl" Toni.
                    Aj on što omaši nego i ja kada rekoh da će u finale sa Novakom
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Idemo Dastine do SF
                      Kakve je Rocko srece, ne bi me ni cudilo
                      A Dotore i Dolgo imaju sanse ... dobre sanse da mec zavrse sutra u ovo vreme....
                      Last edited by Sandugp; 02-07-15, 20:17.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Karlović i Dolgopolov samo dva đusa u 58 gemova

                        Comment


                        • Kako majstorski spasi Dolgo drugu mec loptu

                          Sent from my Grand X In using Tapatalk
                          OVAKO

                          Comment


                          • Ova dvojica krenuli na rekord
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Dr Ivo ;)

                              Comment


                              • Samo nek se otvara zreb majstoru

                                Osecam da je ovo turnir na kom ce najzad, posle dugo vremena dobiti Nadala u 5 seto................ e jbg
                                Last edited by Mr. Wolf; 03-07-15, 00:27.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X