Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Fantastican rezultat, mimo svih ocekivanja. Cekamo protivnika, mada se prakticno vec zna ko ce to biti

    Spoiler
    Čudovište iz Loh Nesa.

    Sad više nema izbora, još jedan poraz u finalu bi bio APSOLUTNO NEPRIHVATLJIV.

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Da izvines, ali ne jedi govna . I ovi sto su bili kao zadovoljni sa QF i SF isto tako hasaju, ali ajde njih i da pustim. Pa da je Krajinovic pa ne bih bio prezadovoljan, finale je finale, stigao si i ides do kraja
      I to je super, pa sigurno se Novak nece zadovoljiti finalom, pricam iz navijackog ugla. Zar bi ti stvarno tesko pao poraz u finalu ovde? Ja bih finale potpisao pre turnira bez problema. Ne znaci to da se tokom istog necu standardno nervirati, ali kada dodje vreme za sumiranje, ovaj bi bio jedan od najlaksih za preboleti. Da je uzeo RG, onda bi mi tek skroz bilo nebitno sta ce ovde napraviti..

      Comment


      • Koliko lakše je došao ovde do finala nego na RG-u

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          I to je super, pa sigurno se Novak nece zadovoljiti finalom, pricam iz navijackog ugla. Zar bi ti stvarno tesko pao poraz u finalu ovde? Ja bih finale potpisao pre turnira bez problema. Ne znaci to da se tokom istog necu standardno nervirati, ali kada dodje vreme za sumiranje, ovaj bi bio jedan od najlaksih za preboleti. Da je uzeo RG, onda bi mi tek skroz bilo nebitno sta ce ovde napraviti..
          Svaki dan je nova borba i svaka titula je bitna. To je ono sto ja iz dana u dan sve vise razumem. I to nije vezano samo za sport. Stoji da svaki poraz nije isti. Mislim da mi je najteze pao poraz na RG u SF 2013. Posle toga sam naucio da nema potrebe da se nerviram toliko, ni ja niti bili ko od nas ovde. Sto se tice potpisivanja u tome je i poenta, u ovom stadijumu njegove karijere u ovakvoj formi, u ovakvoj formi njegovih protivnika potpisujem samo titule. I pritom to uopste nije bahato, vec normalno. Cinjeniicno stanje prosto
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Vladane, totalno sma zbunjena.... šta više matori priča sa Anrijevom curom? To njihovo ćaskanje baš traje

            C'mooon starče sa trakom na glavi!
            Što se Škot naložio...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sigurniji Murray za sad deluje.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                On se svojim ljudima tako obraca, sta mislis kakav je prema "strancima." Ako ima pravde i zakona on ce koliko je danas biti izbacen sa turnira. Ovako se vise ne moze. Taj rjecnik ce upropastiti sve sakupljacice lopti na terenu, kao i djecu u prvim redovima. Trebaju li da zbog njega imaju nocne more i traume koje ce ih pratiti tokom zivota> Zbog ovoga ce ta djeca danasnjice biti problemi sjutrasnjice. Bice kriminalci, lopovi, nece moci brakovi da im opstanu, nece vaspitavati svoju djecu na pravi nacin. Za sve to je kriv Djokovic, koji im sluzi kao primjer.
                ;)

                Nasmeja me Vladane.

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Svaki dan je nova borba i svaka titula je bitna. To je ono sto ja iz dana u dan sve vise razumem. I to nije vezano samo za sport. Stoji da svaki poraz nije isti. Mislim da mi je najteze pao poraz na RG u SF 2013. Posle toga sam naucio da nema potrebe da se nerviram toliko, ni ja niti bili ko od nas ovde. Sto se tice potpisivanja u tome je i poenta, u ovom stadijumu njegove karijere u ovakvoj formi, u ovakvoj formi njegovih protivnika potpisujem samo titule. I pritom to uopste nije bahato, vec normalno. Cinjeniicno stanje prosto

                  I ja sam bio takav do skora sto se titula tice. S tim sto kod mene nikad ne bi mogla ta dva da idu zajedno. Da se ne nerviram toliko, a da mislim da mu titule "pripadaju". Naravno da je bitan, GS je, brojace se u konacnom broju GS titula. I tu prestaje sve sto se mene tice. Ovo nije njegov teren, ne sme potencijalni poraz ovde biti povezivan sa predjasnjim, ne sme mu se pridavati znacaj i da se zbog njega bude govorilo da je u mentalnom kanalu i sl. Sinsi i USO.. Ovde se mora malo slobodnije disati, gde ako ne sad i ovde?

                  Comment


                  • Odlican mec. Federer za nijansu bolji, sto je vjerovatno nedovoljno jer vrijeme radi protiv njega.

                    Comment


                    • Marej sigurniji u razmenama, Rogera spašava odličan servis.

                      Comment


                      • Federera samo servis drzi u zivotu, cim stane mec je zavrsen.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Ово делује као да играју Раонић и Иснер...серва и ћао ђаци...
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo za Federera. Odlican.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • C'mooooooooooooon!!!!!
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Bravo velemajstore
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X