Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Postovi izmešteni u temu Biseri komentatora. Držite se teme, ekipo...

    Comment


    • #32
      Ne samo s perifernim vidom. Kompleks više vrednosti u najboljem slučaju. Strašno šta je Stevensu uradio. Vettel se odlično probio, a ne znam da li bi Kimi i bez okretanja imao treće mesto jer je strategija s jednim stajanjem (Williams) po meni bila brža.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Kimi zreo za penziju Sta mu bi pa se onako okrenu ccc....
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #34
          Kako kaze Coulthard na BBC-ju valjda neka elektronske greška
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Problem sa mapama motora.

            Alene, sećaš li se naših diskusija o Hondinim motorima prošle godine? Koliko su tvoja očekivanja realno bila veća od ovoga sad?

            Comment


            • #36
              Auu, borba za pobedu ili vec pobeda u ovo vreme.

              Comment


              • #37
                Neće to skoro po svemu sudeći. Rekoh ti da će biti problema... Samo ni ja nisam očekivao ovolike. Ni blizu... Ali mislim da će sledeće godine imati daleko bolji početak. Japanci su to, ovakvu bruku neće dozvoliti ponovo i anuliraće je pošto poto.

                Comment


                • #38
                  Pitamje je koiko je dobar i Meklaren. Mozda bi za Hondu bilo dobro da snabdeva jos jedan tim, Vilijams ili Lotus naprimer, saradjivali su u proslosti.
                  Tako bi dobijali puno vise imformacija, razvoj bi isao brze itd. A mozda je u Hondi skresan budzet za sport i u MotoGP-u imaju problema.

                  Comment


                  • #39
                    Meklarenu je problem u aerodinamici kao i u mehaničkom prijanjanju, kao npr kao i Red Bull(RB manji problemi), ali je i agregat sam dosta slab.Teško će Honda do 2017 stići vodeće, mnogo je velika razlika a ako Meklaren ne bude na visini zadatka sledeće godine što se tiče samog bolida mislim da će imati mnogo težak posao i u sledećoj godini.
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Alen P View Post
                      Pitamje je koiko je dobar i Meklaren. Mozda bi za Hondu bilo dobro da snabdeva jos jedan tim, Vilijams ili Lotus naprimer, saradjivali su u proslosti.
                      Tako bi dobijali puno vise imformacija, razvoj bi isao brze itd. A mozda je u Hondi skresan budzet za sport i u MotoGP-u imaju problema.
                      Pa Honda je sama htela da bude samo sa jednim timom ove godine, ali mislim da sam nešto čitao da su otvoreni za saradnju u buduće sa još timova...

                      Hm, ako FIA ne relaksira pravila oko zamrzavanja razvoja motora za sledeću godinu i Mercedes isto tako traži blokadu razvoj,a Horner nam poručuje da će Renault gotovo sigurno izaći iz F1... Blef ili nešto drugo? Prvi put mislim da je nešto drugo...
                      Last edited by Vanja #66; 08-06-15, 18:09.

                      Comment


                      • #41
                        Samo ne znam ko bi se upuštao sledeće godine u avanturu sa Hodom?
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment

                        Working...
                        X