Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma nije toliko loš.

    Samo, kada vozač kaže da je staza "prljava", ne misli bukvalno, da su po njoj ostaci guma, već da nema dovoljno gripa i da nije abrazivna.

    Comment


    • #17
      @Bastia33
      Pa da, ali kad ono provali za Kvyata ja sam se cepo, kaže neće ga zadržati sl. godine a lik napravio u Monaku najbolji rezultat, ili pak ono za Ferštapena kaže da je postao poznat nakon onog udesa, a momak realno odvaljuje od vožnje svakog vikenda, a o tome što Pavle "zna" o tehničkoj strani F1 neću ni da pričam.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #18
        Redizajnirano Ferrarijevo prednje krilo

        još aerodinamickih novina




        Last edited by Nikoletina; 06-06-15, 17:26.
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #19
          1.*Nico RosbergGERMercedes-Mercedes1m 15.660s*
          2.*Kimi RaikkonenFINFerrari-Ferrari1m 16.233s*
          3.*Romain GrosjeanFRALotus-Mercedes1m 16.772s*
          4.*Valtteri BottasFINWilliams-Mercedes1m 16.914s
          5.*Sergio PerezMEXForce India-Mercedes1m 16.993s*
          6.*Daniil KvyatRUSRed Bull-Renault1m 17.021s*
          7.*Felipe MassaBRZWilliams-Mercedes1m 17.122s*
          8.*Sebastian VettelGERFerrari-Ferrari1m 17.197s*
          9.*Carlos Sainz JrESPToro Rosso-Renault1m 17.396s*
          10.*Pastor MaldonadoVENLotus-Mercedes1m 17.573s*
          11.*Marcus EricssonSWESauber-Ferrari1m 17.578s
          12.*Nico HulkenbergGERForce India-Mercedes1m 17.876s*
          13.*Daniel RicciardoAUSRed Bull-Renault1m 17.892s*
          14.*Felipe NasrBRZSauber-Ferrari1m 18.446s*
          15.*Jenson ButtonGBRMcLaren-Honda1m 18.473s*
          16.*Max Verstappen*NEDToro Rosso-Renault1m 18.492s*
          17.*Will StevensGBRManor Marussia-Ferrari1m 19.822s*
          18.*Fernando AlonsoESPMcLaren-Honda1m 19.874s*
          19.*Roberto MerhiESPManor Marussia-Ferrari1m 20.231s*
          20.*Lewis HamiltonGBRMercedes-Mercedes1m 21.492s*
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #20
            Loše kvale za Vettela i Massu, biće zanimljivo gledati njihov proboj. Ajmo Kimi, da Ferrari nastavi tradiciju podijuma u ovoj godini! McLaren se poboljšava, ali mora to još i mora još brže da se napreduje. Ricciardova izjava da je Red Bull izgubljen deluje kao sasvim prigodno. A pričamo o timu koji ima 4 titule (od kojih su 2 vrlo suverene). Pare su značajne, ali nisu sve...

            Comment


            • #21
              Da li su timovi stigli da odrade simulacije stintova za trku u petak ili ih je kiša prekinula u tome? Ja bih rekao da je tempo između top timova smanjen al' je opet osetan kako u kvalifikacijama, tako će biti manje-više i u trci. Možda trka iznenadi. Bilo bi lepo.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #22
                Juče sam video Alezija kako se muva po boksovima i setio sam se da je on svoju jedinu pobedu ostvario baš u Kanadi.....
                Nema šanse da se setim koje je to godine bilo, ali ako se dobro sećam prestigao je Šumahera, koji je imao nekih problema sa svojim Benetonom.
                Sećam se da je Šumi posle trke izjavio da je neobično da neko ko je tako talentovan i brz vozać toliko dugo čeka na svoju prvu pobedu.
                Sad sam se setio da se ta trka vozila baš za Alezijev rođendan, proverio sam bilo je to 11.06.1995-te......, tačno pre 20 godina
                ¡Si Señor!

                Comment


                • #23
                  Retko ko je prokockao svoj talenat kao Zan Alezi, uvek u pogresnoj ekipi u pogresno vreme, a cini mi se da je 91 bila gotova stvar sa Viijamsom a onda se predomislio i otisao u Ferari....

                  Comment


                  • #24
                    Mene pozitivno Lotus iznenadio,imali su identican tempo kao Wiliams i kasnili su oko 2 desetinke za Ferarijem.Kimi je mogao i brze,mala greska u poslednjem krugu ga je sputala u tome,spustio bi on tu negde na ispod pola sekunde za Hamiltonom.
                    Je l' prati neko ovu trku,malo nesto postova,a staza je veoma dobra i zanimljiva svake godine
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Da bi trka u Montrealu imala draz iznenadjenja i neizvesnosti, potrebno je malo vise od cuda.
                      Neki tropski monsun ili prolecni pljusak u Keniji.
                      Ovako, mnogo Nemackog piva ima da se slije u Stuttgartske stomake.
                      sigpic
                      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                      Comment


                      • #26
                        Kisa ce biti,nema sunca nigde,oblacno,kisa je neizbezna po meni
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          Malisa na stazi-utekao : )
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Povadili trku Masa i Fetel,odlicna strategija u Ferariju uz odlicnu voznju Fetela.
                            Kimi...opet greska,ovog puta u trci i izgubljen podijum bas bezveze...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Hvala bogu pa gledam preko BBC...
                              Last edited by Vanja #66; 07-06-15, 21:25. Reason: Bez vređanja
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #30
                                Vettel je imao jako lep proboj, gledao sam trku od 20-og minuta u društvu nekih starih prijatelja. Šteta za Kimija, baš me je zanimlao da vidim gde je Ferrari sa dorađenim motorom, ali saznaćemo uskoro valjda... Jesam li samo ja u pitanju ili Grosjean ima neki problem sa perifernim vidom možda?

                                Comment

                                Working...
                                X