Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam stvarno sta su ocekivale ostale lige, da ce Englezi nece jos jaci postati finansijski.

    Imati najvecu i najjacu investicionu banku na planeti zemlji kao sponzora lige i ocekivati da svi ti investicioni bankari nece skontati kako da samo jos vise zarade sebi, bilo je suludo.

    Bolesna razlika se napravila, a samo ce rasti. 2019. ce da bude potpisan ugovor na 10 milijardi, a sad djelite to na 20 klubova
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ovde cini mi se Napoli neprimetno profitira, Sarri mi deluje kao korektan strucnjak, fina pojacanja su doveli i opet ce biti prvi konkurent za trece mesto. Inter mi je bio tu, ali oni posle transfera Kondogbie, haos.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Manćini se toliko uživeo u ulogu da misli da su svi budale. Još priča kao i da je Šaćirija prodao zbog FFP-a a pritom ga uopšte nije ubacivao (ni na proleće). Transferi se finansiraju prodajom igrača, OK ajde i dalje je tranzicioni period. Ali njemu će igrati Guarin, Medel, Žuan itd. Pogubio se, prvo je hteo 4-2-3-1, pa onda 4-3-1-2 pa hoće da proba 4-3-3 pa se vraća na 4-3-1-2. Traži još jednog DM-a a Inter toliko bledo deluje u napadu da je to strašno.

        Nije morao da se dovodi Kondogbija za 30+m da bi se prodao Kovačić. Jednostavno Manćini nije umeo sa njim a i "veliki trener" hoće da igra sa 3 DM-a na sredini i da u napadu zavisi od inspiracije Jovetića i završnice Ikardija koji će 2 imati šuta po meču.

        Šta li će mu Melo kad Gnokuri već sad pokazuje kakva će klasa biti.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Realno gledano, nije Inter imao mnogo izbora pri prodaji igraca, jedina dva igraca koji vrede neki znacajniji novac (30+m) su Kovacic i Ikardi, morali su da se odluce na prodaju jednog od njih i to je to... Verovatno smatraju da ce Kovacica lakse zameniti...
          Vidim da Mancini planira jos 3 pojacanja, beka, veznog i krilnog napadaca, ako raspolaze samo novcem od prodaje Matea i imajuci u vidu sulude cene na trzistu, diskutabilno koliko kvalitetna pojacanja moze da dovede i da li ce dobiti nesto, neki upgrade u odnosu na ranije ili je to samo gomilanje prosecnih fudbalera... Pritom je krilnog napadaca vec imao (Saciri), prodao ga pa sad kupuje drugog...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Igrace mu Stankela u veznom redu!

            Comment


            • Last edited by Rossonero; 17-08-15, 13:11.

              Comment


              • Zamisli taj napad Kasano-Baloteli,jedan drugog psuju sto nece da dobace loptu
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • The agent of Manchester City midfielder Samir Nasri insists there’s ‘nothing with Inter’, but doesn’t rule out a transfer.


                  Last edited by Rossonero; 17-08-15, 21:00.

                  Comment


                  • Comment


                    • Samo Sandro Alex.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Mnogo je 20 miliona za njega...
                        Markizio povredio butinu i propustice mec sa Udineseom.
                        Pridruzio se tako Morati,Asamoi,Kediri,Kjeliniju.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Idi dok si mlad..

                          Last edited by Rossonero; 19-08-15, 00:04.

                          Comment


                          • Jos 4 dana do pocetka Serie A .

                            Comment


                            • U nedelju uvece lepo Juve pa Viola i Milan....tacno da se useres u gace od srece.

                              Rossonero je moj brat, Miha je pajser.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X