Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razbija Roma Sevilju. Salah smekerski namestio gol Dzeku. A onda Dzeko smekerski namestio Radji.

    Comment




    • Sampioni vec u avgustu nema sta.
      Sevilji izgleda odgovara uglavnom poslednjih 30 minuta igre,strpase 4 komada momci za 15 minuta,nesto slicno kao protiv Barse.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ne vjerujem da ce biti sampioni,ali cemo za promjenu gledati nesto zanimljiviju i Romu,a i ligu komplet

        Bice Head Dzeko pojacanje jak je fizicki kao zemlja
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Doneće on dosta toga timu. Baš ono što je falilo Romi. Džeko je odličan igrač, Garsije se ja bojim.

          Bice kralj, prima se na fejsbuk komentare.

          Comment


          • Pjanic je opet najjaci daleko,otac

            Strasno koliko ti on i Salah lucidnosti donose u ekipu...samo da Mo sekundu manje bude sebican i bice ovo dobro.Naravno ostaje problem odbrane,pogotovo bekova ali siguran sam da je Walter vec u potrazi za njima tako sto ce nekoga prevariti
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Doneće on dosta toga timu. Baš ono što je falilo Romi. Džeko je odličan igrač, Garsije se ja bojim.

              Bice kralj, prima se na fejsbuk komentare.
              Sprdanj brate nista vise,valjda me znas za toliko.

              Dzeko ako ne da vise od 15 golova ove sezone onda se to moze smatrati "flopom",imati Salaha sa jedne strane i Zervinja/Iturbe-a sa druge,ko ce drugi nego oni da ti daju loptu na tacni,a Dzeko je izmislio fudbal za Destra,videcemo sve u 2. kolu koliko moze Roma ove sezone ako pobede u derbiju.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ma prebacice Dzekica 15, siguran sam.

                Ja bih pre Iturbea i Zervinja stavio ovog Falkaa, bas solidan igrac, usudio bih se reci korisniji od Iturbea iako volim malog jer kad god udje žari i pali po terenu.

                Comment


                • Odlican je Falko,iskreno mislio sam da se nece uklopiti,ali vidim da ga forsira Garsija i cini se da ce ove sezone biti standardan u Romi.
                  Odbrana se mora pojacati,vratio se Kastan ali opet olako su primili 4 gola,kontam da ce Sabatini dovesti nekog pozadi.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Comment


                    • Sky Italia: Roma-Stuttgart agree to deal for Antonio Rüdiger, who will arrive next week
                      Evo stiže i Rudiger u ponedeljak izgleda. Digne, Rudiger i ovaj Emeeson su izgleda ta nova pojačanja. Verovatno će doći još jedan štoper.

                      Zna li neko nešto o Rudigeru a da to nisu snimci sa youtubea?

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • To su gluposti, LFC je zavrsio za ovaj rok. Ali ono sto nisu gluposti, upravo Di Marzio javlja, da je Real u intezivnim pregovorima sa Interom u vezi Kovacica. Inter bi upropastio relativno dobar transfer rok ovom prodajom.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nema vise para a Mancini je navodno nezadovoljan ekipom i trazi jos koje pojacanje, stoga moraju da prodaju nekoga a zasto bas Kovacica koji im je ponajbolji igrac to ne znam

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X