Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Kada se prica o Lakazetu onda ide argument da je odigrao jednu sezonu i da ne moze da se gleda na osnovu toga, isto tako je i za Moratu, dok Mandzukic ima iza sebe 5 seozna, nijedna nije bila losa...
    Ja sam napisao trenutno
    Sad ovaj Alvaro > skroz formirani igrac Mandzukic Mario
    Evo ti meni reci igracki ako si gledao Moratu gdje je Mario bolji od njega,znaci vrlo prosto pitanje ?

    Ja sam Alvara velicao i prije nego je dosao u Juventus jer se njegov ogromni talenat vidio u startu...sto se tice tih 5 sezona Mandzukica osim one dvije u Bayernu nista specijalno... prije toga Wolfsburg 20 golova za dvije sezone,Alvaro to preskace u skokovima
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ja sam napisao trenutno

      Evo ti meni reci igracki ako si gledao Moratu gdje je Mario bolji od njega,znaci vrlo prosto pitanje ?

      Ja sam Alvara velicao i prije nego je dosao u Juventus jer se njegov ogromni talenat vidio u startu...sto se tice tih 5 sezona Mandzukica osim one dvije u Bayernu nista specijalno... prije toga Wolfsburg 20 golova za dvije sezone,Alvaro to preskace u skokovima
      Ne znam nelogicno mi je da odigra "nista specijalno" a da ga dovede Bajern. Pozicioniranje, kretanje, snaga, igra glavom. Morata je bolji sa loptom, i brzi je.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Ne znam nelogicno mi je da odigra "nista specijalno" a da ga dovede Bajern. Pozicioniranje, kretanje, snaga, igra glavom. Morata je bolji sa loptom, i brzi je.
        Sve ovo potpisujem!

        Ali neka Manduzkic je karina, Alavaro je otac nakon jedne uspjesne sezone.

        A Mandzine sezone nisu vrijedne spomena, samo Alavaro <3.

        Bayern ga je eto tek tako kupio da ga imaju.

        Toliko uzdizanje kao da je dao 40+ golova prosle sezone.
        Last edited by Rossonero; 26-07-15, 13:12.

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Ne znam nelogicno mi je da odigra "nista specijalno" a da ga dovede Bajern. Pozicioniranje, kretanje, snaga, igra glavom. Morata je bolji sa loptom, i brzi je.
          Doveli su ga jer je bio dobar na Euru...Bayernu je trebao taj sto Brajko rece fox in the box jer su tada imali strasnu ekipu prema naprijed i on je svoju rolu odradio sasvim dobro.Samo da napomenem,a vidim da nisi uzeo u obzir da je Mandzukic doveden da bude na klupi za 12 miliona jer je prvi spic trebao biti Gomez koji je imao tada onu tesku povredu i ovaj se razigrao...8 golova dao u Wolfsburgu i 12 u drugoj sezoni to je za prvog spica smijesno

          Na kraju krajeva za Alvara slijedi otimacina,a Marija tjeraju iz kluba u klub.Evo Pep ga nabio nogom,a i Simeone isto tako

          Taj argument za dolazak u Bayern je blago receno smijesan...pa LFC je veliki klub pa hoces jedno 30 igraca da ti nabrojim koje ti je klub doveo,a nisu nista specijalno.Svaki dovedeni igrac je rizik tu nema pravila tipa Bayerna ga doveo

          Rosso brate kako sad nadje vremena cim ti se neko prikljuci,sto si pobjegao kao mis u rupu slobodno dodji

          Niko nije rekao da je Mandzo karina,dobar igrac samo Alvaro bolji
          Last edited by AK47; 26-07-15, 13:14.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nemam brate vremena radi foruma sve pogresno radim pogotovo racunanje.

            Originally posted by AK47 View Post

            Rosso brate kako sad nadje vremena cim ti se neko prikljuci,sto si pobjegao kao mis u rupu slobodno dodji

            Niko nije rekao da je Mandzo karina,dobar igrac samo Alvaro bolji
            Ti si car!
            Last edited by Rossonero; 26-07-15, 13:17.

            Comment


            • ALi kako nadjes vremena kad ti je neko ponudio slamku spasa odmah si izronio

              Slobodno se ispricamo nemas brige pa nemam ja problem da s nekim pricam,cak uzivam u tome posebno ako neko zna

              Nisi valjda dosao samo slike i vijesti da postavljas na forum

              Pogledaj nacin na koji ti razgovaras nesto Madzo karina,a to nigdje niko nije napisao...nepotrebno samo normalna prica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Meni se iskreno Morata mnogo svidja kao igrac, i vidim tu ogroman potencijal, cak sam par puta u finisu sezone ortacima pricao da ce biti bruka napadac ako se i dalje bude pravilno razvijao. A mesta za napredak svakako ima, i cini mi se da se Mandzukic debelo podcenjuje u nekim konverzacijama. Nije on tip napadaca koji ce da kreira nesto, ili sam da stvori, ali zato ima top 5 igru glavom medju napadacima(potpisujem), ima strasan osecaj za gol kao i finising, odlicno kretanje. Morata moze lagano da postane mnogo bolji igrac, videcemo da li ce to uraditi, ali gledano trenutno, Manduzka ima mnogo manje mana.

                P.S. ove sezone Morata daje gol na svakih 130 i kusur minuta u Italijanskoj ligi, a kada se pogledaju sva takmicnja taj broj ide na 150
                Last edited by mark !t zer0; 26-07-15, 13:27.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ja ga uopste ne podcjenjujem vjeruj mi cak sam kada su svi velicali Gomeza govorio da je Mandzo bolji izbor,to i sada imas na temi Bundes lige...Mandzo je covjek koji radi svoj posao jako dobro i moze biti ekstra pojacanje.Ali Alvaro je kompletniji igrac i meni se sve vise svidja kod njega nego kod Hrvata.Mnogo moze da ponudi,a za onakvu konstituciju biti onako brz nije normalno...jos uci,marljiv je i ne sumnjam da je ako ne bude povreda sjajna sezona pred njim

                  Alvaro za mene samo jos treba malo poboljsati rjesavanje lopte ranije i finising...ostalo sve ubjedljivo bolje od Mandzukica,a i Mario ne zabija puno i to je cinjenica...pazi 20 golova u ekipi gdje je prva opcija,a Alvaro 15 a poceo kao treca opcija + Alvaro izdominirao kad je bilo najteze

                  Evo ti i ovako,Morata je 100% prva opcija u Juventusu dok ce Mandzukic da se bori sa Dybalom za mjesto drugog napadaca

                  Morata je poceo kao klupa u Juventusu i stalno je ulazio s klupe,tek kasnije je istjerao Llorentea iz prve

                  Mandzukic je jedini spic kojeg se Atletico ovako lako odrekao jos od 90. i neke godine to im je najgori napadac bio
                  Last edited by AK47; 26-07-15, 13:31.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kapiram sta pricas, jeste kompletniji igrac, ima vise toga da ponudi, ali mora da pokaze jos nesto, pa ajde reci mi jednog igraca Juventusa za kojeg mozes da kazes da je imao losu sezonu a da je imao kakvu takvu ulogu? Mora Alvaro da pokaze jos ovoga iz predhodne sezone, da pokaze konstantnost, koju je Mandzukic prethodnih seona imao, okej, nisu to ne nam kakve sezone ali je uocljiv neki solidan rezultat. Evo mene ne bi cudilo uopste da Mario ima bolju sezonu od Morate, jer ove sezone je Morata igrao sa Tevezom koji je blago receno odvalio, i bili su vrhunski tandem, sad cemo videti kako ce se snaci ove godine, ali nesto ne vidim npr Moratu i Mandzukica u tandemu, ne ide nikako..
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Naravno,Alvaro ako ove sezone ne zabije 20+ nista nije napravio...on mora za barem 20% bolji da bude nego ove sezone i od toga se ne smije bjezati vjerujem da je on toga i svjestan.Mandzukic lani i nije imao konstantnost zbog toga je Torres i pocinjao dosta utakmica u drugom dijelu sezone.Nije bilo to to i jednostavno Cholo mu je pokazao vrata.Vidjecemo ko ce imati bolju sezonu ja Marija ne otpisujem uopste i on ce svoju sansu da dobije.Ne vidim ih ni ja skupa da igraju osim ponekad kuci jer ako dodje Draxler ide na 10 dok ce Alvaro biti prva,a za poziciju drugog spica kandidujem Dybalu dok ce Mario barem na startu da vreba sa klupe kao sto je Alvaro prosle godine...
                      Last edited by AK47; 26-07-15, 13:40.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Mandzukic ce da bude u prvoj postavi samo ako Dybala bude ozbiljno flopiro on ce biti sasvim dobro rijesenje za klupe.Prosle godine Juventusu realno nisu ni trebali Morattini golovi u seriji a sto ove godine nece biti slucaj sada nema Teveza i on je tu prva opcija tako da mora zabiti 15+ golova samo u ligi.Sto se tice lige prvaka tu je objasnio i prosle sezone 5 krucijalnih golova je zabio i bio jedan od kljucnih faktora plasmana u finale.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Neće Juve ove godine puno da dogura u LŠ, plafon među 8, jbg nov tim, a ovo je godina tranzicije, a takav tim ne može da se bije sa ajkulama tipa Bajern, Real, Barsa, pa i Čelzi, od ostalih top timova mogu da prođu a i mogu da ispadnu 50/50 tipa tim Arsenal, Atletiko Madrid, nzm ovaj Junjated (za koga cenim da bi jurili LŠ da imaju oca na klupi)....tako da samo neka oni pune u Seriji A, da povežemo peti skudeto.

                          Dok npr. naredne godine, ako Dibala, Kedira i Draksler (ako dođe) se ne ispostave kao flopovi, uz jedno pojačanje na levom beku i sa jednim dovođenjem vrhunskog MC igrača, tipa Marko fucking Verati....može Juve do vrha LŠ.

                          Što se same komparacije Mandžo i Morata tiče, mnogo se više govorilo o Alvaru prošle godine u superlativa nego o ovom drugom što je dosta na tu temu, Mario je krvav radnik i može biti dosta koristan za tim, daje čovek celog sebe na terenu, ali ako gledamo talenat i fudbalsko umeće uvek pre Alvaro koji dečko ima kvalitet da izraste u top5 napadača planete, pa već ovakav je on u top5 napadača Serije A.

                          Comment


                          • Ide Interica na Skudeto.

                            Last edited by Rossonero; 26-07-15, 21:52.

                            Comment


                            • Kakvo demoliranje je ovo bilo... xD

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X