Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Rayo na putu da postane odvratan ko St.Pauli klub koji je tu vise zbog gay lobija nego zbog fudbala.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • #77
      Pa da krenemo lagano sa ovim. Najavljivano je ovih dana da ce se danas odrzati sastanak predstavnika Juvea i Barse povodom ovoga.

      Comment


      • #78
        note on juventus-barcelona meeting: all local media say juventus assured they won't sell in 2015, only "sport" claim there's a deal for 2016
        Vise lici na to da su ova dvojica koji su zastupali Barselonu dobili samo garanciju da Juventus nece prodati Pogbu do ljeta 2016. Nema dakle tu nikakvog dogovora jos uvijek oko samog transfera u Barselonu, tek ce pregovarati o ukupnoj cijeni transfera kao i uslovima samog igraca. To je posao buduce uprave kluba.

        Comment


        • #79

          Comment


          • #80
            Kakav raspad Atletika, samo trpamo igrace u spic, dovedite nekooga u sredinu nece koke sam moci izdrzati
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • #81
              Milan defender Adil Rami is on the verge of a move to Sevilla, after the Spanish club confirmed a bid has been accepted.

              Comment


              • #82
                Villareal otkupio Victora Ruiza od Valencie.Ugovor na 4 godine.

                Comment


                • #83


                  Sjajno pojacanje.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #84
                    Neko je uspeo da se dogovori sa Dnjeprom. Konacno cemo Konopljanku gledati u jednoj od najjacih evropskih liga. Moderan fudbaler, ima sve sto je potrebno da bude jedan od kljucnih igraca tima koji je u vrhu spanskog fudbala. Prema mom misljenju, mozda je potrebno da jos malo sazri na psiholoskom planu, ali ne sumnjam da ce Emeri znati kako da eksploatise njegove kvalitete i eventualno podigne njegov nivo igre.

                    Odlican posao za Sevilju, vrlo dobro posluju i precizno zaokruzuju svaku liniju tima. Vidi se da postoji dugorocan plan i da uprava obezbedjuje Baskijcu igrace koji su mu potrebni.
                    Last edited by Bogi; 03-07-15, 10:25.

                    Comment


                    • #85
                      Real Madrid je za sada, barem prema pisanju spanskih medija, najblizi da obezbedi potpis mladog stopera Saragose, Hesusa Valjeha. Radi se o odlicnom igracu, nas Ranko Popovic mu je cak dodelio cast da bude kapiten velikog kluba, iako mu je samo 18 godina. Bio je jedna od najvaznijih karika u igri belo-plavih u protekloj sezoni.

                      Imajuci u vidu njegove godine, njegove fizikalije su na visokom nivou. Raspolaze kvaltietom i na planu citanja igre. Ako se nejgov razvoj nastavi u dobrom smeru jednog dana bi svakako mogao da postane reprezentativac.

                      Da je Saragosa izdrzala jos koji minut protiv Las Palmasa i usla u Primeru, ne verujem da bi Valjeho napustao La Romaredu. Sa druge strane, uprava Saragose najavljuje veliki remont i juris na prvu ligu u narednoj sezoni. Zbog toga ce im jako vazno biti da Valjeho bude deo tima. Sacekajmo ipak kraj ovog prelaznog roka da saznamo sudbinu ovog perspektivnog fudbalera.

                      Comment


                      • #86
                        I konacno ce Konopac da igra LS Morao sam
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by l1m4r View Post
                          I konacno ce Konopac da igra LS Morao sam
                          Spoiler
                          Morao sam da editujem post, ponela me neka euforija zbog vrhunske akvizicije za Sevilju i Primeru. Zato sam malo zabagovao.


                          Betis se namerava da se opasno pojaca. Vrlo se cesto spominju u naslovima. Ipak, izgleda da ovog leta nema nista od Hoakina, iako je Spanac najavljivao da zeli da se vrati u voljeni klub.

                          I jos nesto. Situacija oko Olivera Toresa se komplikuje. Prvo je izgledalo da ce se mladi reprezentativac vratiti u maticni klub, ali su ponovo otvoreni pregovori i to u vezi sa nastavkom pozajmice. Porto insistira, prica se da nude bolje uslove nego proslog leta, a Madridjani zele da on ostane iako, koliko se meni cini, ne mogu da mu garantuju status prvotimca.

                          Comment


                          • #88
                            Izgleda i Sevilla zeli Dzeku,ali je on navodno dogovorio uslove sa Romom...odlicna oba kluba neka ide gdje bilo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #89
                              Napadac je sve sto im i treba, i bas me zanima koga imaju na umu (sem Dzeka).
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #90
                                Krilni igrac, Édgar Méndez napustio je redove Almerije i presao u Granadu. Potpisao je cetvorogodisnji ugovor sa novim klubom do 2019. godine.

                                Comment

                                Working...
                                X