Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu usli u trku Plavci, ali Sky takodje navodi da je i njima 50m previse.

    So'ton nastavlja sa fantasticnom politikom, Juanmi ce biti pun pogodak, i ova cena je smejurija, izuzetno talentovan momak.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment




    • #pjeske
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • On jedino to moze da osigura plasman bilo kroz kvalifikacije bilo direktno od njega niko ne ocekuje da udje u borbu za titulu.

        Comment


        • Ali koliko losa ekipa, Chamakh,Denilson,Woja,Squillaci,Djorou,LORDINA na krilu!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Lord na krilu a Chamak u spicu hahahah najjaci tandem PL
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Imali smo tada i mnogo jačih igrača, ali je ovo bila kup utakmica pa su verovatno odmarali..

              Comment


              • Koliko su porasle akcije kluba za tri sezone....

                Jake Cohen ‏@JakeFCohen 8h8 hours ago
                Commercial revenue growth, last three seasons
                Chelsea: 63%
                Manchester United: 60%
                Manchester City: 48%
                Arsenal: 45%
                Liverpool: 30%
                Spurs: 0%

                Comment


                • ne odnosi se to baš na akcije

                  Commercial revenue is the amount of money a company earns through the sale of goods and/or services before any deductions are made.
                  trebalo bi i da novac od sponzora(za dresove) ulazi u to ,tu su nas bili Junajted(ševrolet),Siti(Itihad),Arsenal...sad smo se malo približili
                  u svakom slučaju veliki uspeh za nas,s tim da bi bilo sramota da se ne napreduje jer ne postoji bolje okruženje od prema da klub raste ,doduše od toga najviše profitiraju veći klubovi dok ostatak jedva zabeleži neki rast od par procenata
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Dimitrije View Post
                    Imali smo tada i mnogo jačih igrača, ali je ovo bila kup utakmica pa su verovatno odmarali..
                    Ovo je protiv Uniteda u kupu mislim 2009. ako me dobro pamecenje sluzi.

                    Comment


                    • sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kako ce Falcao ownat kod Moua to nisu istine.

                        Comment


                        • Sanse nema, gledao ga neki dan za Kolumbiju, nema od njega nista. No, ionako dolazi kao rotacija, Kosta je cudoviste iako podlozan povredama, dobice 15-ak startova vjerovatno. Ni u najboljim danima vjerovatno ne bi mogao da se izbori pored ovakvog Koste, strasno je potcijenjen Brazilac/Spanac generalno, ali bas je Murinjov tip napadaca, em sam moze masu, em je brutalan profesionalac koji grize nenormalno. Mnogo kompletniji napadac od Falkaa koji je top profesionalac i tesko da Murinjo moze naci boljeg napadaca za klupu od njega.

                          Meni se nesto Falkao crtao za Liverpul sad kad je pristao na rezanje plate.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ova situacija sa Falcaom me podsjeca na Entourage kad je Vinnie bio u kurcu, a Ari se smorio da ga vrati na staru slavu. Ista situacija samo u reziji Radamel i Mendes
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Spurs are closing in on a £3.5m deal to sign Burnley right back Kieran Trippier, according to the Daily Mirror.
                              Pobiće ih Krtola
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.dailymail.co.uk/sport/art...aten-team.html

                                Adrian Durham prekucava, jos uvijek ne vjerujem sta sam procitao
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X