Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Opusteno momci,kakav Benzema, eno Ljorenteov agent u Londonu na pregovorima sa Arsenom.
    Ljorente ako dodje navijaci ce mu zapalit Emirates.

    Sto se tice Benzeme, nije nemoguce jos uvijek, ali ja mislim da nece biti nista od toga, jer Real ove godine nije rasklasan i ne dovodi nista.

    Sto se tice. Belaga i Kiketa, jedan je senzacionalista, drugi je smiren i ne zivi od tih senzacionalistickih izjava.

    Po pitanju bilo cega, ako kazes za nesto 100% nema sanse to ce generisati vise publike, nego kad napises nisam siguran, ali mislim da ce Benzema ostati.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • A i da dodam Kike je prvi objavio za nove ugovore Bellerina, Torala, Artetu i jos nekoga ne mogu da se sjetim. To je sve bilo u zadnjih sta ja znam 2 mjeseca.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kike Marin** ‏@Kike_Marin_ Jul 18

        La @RealSociedad está interesada en Fabio Borini, delantero italiano del #Liverpool y ya ha habido contacto #LFC
        Evo jedna njegova usputna,a za Italiju(njihove igrace) cim tata ne izbaci odmah znaci da se nije ni desilo

        Ballague je daleko najupuceniji u Spaniji sta se desava,zna covjek i ne lupa glupost kad objavi znaci da ima informaciju i to jako dobru,ali ne ulazi u glave igracima

        Isto tako ljudi kazu Di Marzio se provalio sto je smijesno covjek kad kaze da se nesto desava tu sto posto ima nesto samo ne znas nikad u svijetu fudbala sta se moze desiti pa Kondogbia juce u Milanu sve dogovorio odjednom potpisao za Inter

        Benzemin agent rekao da ostaje,Rafa rekao da ostaje i Ballague potvrdio znaci da je trenutna situacija takva moze Kike lupati sta hoce...e sad moguce danas da Benz promijeni odluku i da ode,ali trenutno Kike nema pojma
        Last edited by AK47; 30-07-15, 12:54.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kike samo govori da ga Arsenal hoce a ne da ce sigurno preci ili nesto covjek ima dobre informacije prije svega vezano za Arsenal.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Nije on govorio samo da ga Arsenal hoce nego da se bude strpljivo i da postoji sansa,posebno mi je to bilo smijesno jer je Benzov agent rekao da nema teorije...

            EDIT: Onaj s BBC-a covjek zna,kad god se on oglasio znas da ima smisla i fino je rekao nema interesa i nista od Vidala,tako je i bilo
            Last edited by AK47; 30-07-15, 13:01.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa dobro, mozda i Benzema preko noci promeni odluku

              Comment


              • Onaj brat David Ornstein nece nista objaviti dok mu Arsenal ne kaze, tako da on i njegova pouzdanost vala, lako je kad ti klub kaze sta da objavis.

                Pa taj brat je izjavio da nema interesa za Ceha, ovako u maju, a ja, hej ja, levat najobicniji, pricam ovdje o Cehu od marta. Pise sta mu se kaze i to je to.

                Sad kad je Balag rekao 100% ne ide, mozemo da ocekujemo jedan veliki zaokret i eto Benzeme u Arsenal.

                Ps.

                Posto je Flamini odbio Galatu, ostaje on vrlo vjerovatno. Od veznjaka nista, a za napadaca, ako ne dodje Benzema nista od novih dolazaka.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa svake godine fubaleri,treneri,strucnjaci,navijaci najavljuju titule Arsenala,a ja,hej ja,levat najobicniji ti vec sad kazem da Wenger nece biti sampion i da nece osvojiti ove sezone NISTA(ni dva kupa,posebno ne ligu,a LS nije ni u opciji za diskusiju)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Vala strucnjqci najavljuju godinama da Arsenal nece u top4, ne znam gdje nafata te izjave da ce uzeti titulu.

                    Samo ja mrtvi optimista najavljujem titule
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja Princara, nikada levat, najavljujem tripletu, a vi kako hocete. Najavljujem i komjuniti u nedelju koga Akan, samonazvani levat , ne sme ni da spomene u svojoj najavi, ocigledan strah od Vengericinih tigrova.

                      Comment


                      • Osvaja Mou i to pa ne moze njega nastavnik dobiti nego to ne racunam pod trofeje...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Trica za Moua, za tripletu u predsezoni
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Koliko se usrao Wengerica govori i to da je 10 dana prije krenuo na pripreme
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Osvaja Mou i to pa ne moze njega nastavnik dobiti nego to ne racunam pod trofeje...
                              Ma jok, ne moze. Ae u avatar na mesec dana da moze

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Koliko se usrao Wengerica govori i to da je 10 dana prije krenuo na pripreme
                                Posao na pripreme sa djecom, ono sto Mou ne zna
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X