Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma ne razmisljam ja vako van sezone o fudbalu, skoro nikako bas. Ovako mi ove zadnje dvije slicice bile bas zanimljive da postujem, ova zadnja vise zbog Cehove face, nego zbog teksta
    Ne daj brate moj blizanče da te preveslaju ovi mangubi i špekulanti, ako ti je nešto smešno postuj, niko nikome nije kriv što nemamo svi isti smisao za humor.

    Do duše ni ono meni nije smešno, tačnije nekako sam uzdržan, ali verujem da postoje osobe kojima jeste, verujem i da se slatko smeje veliki broj forumaša, takođe.

    Aj uzdravlje, samo Gece Mario, daj Bože.

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Kakve mimoze po ovom forumu brate mili. Zakelji covjek neku zajebanciju odmah se kmecari o opterecenosti, te Unitedovci, te Liverpoolovci, te Chelseaovi. Samo po nama svi uglavnom sto kmece spricaju za pola sata k'o da ne postoji sutra.



      Milner bi ovo mogao, ali nekako mi Henderson ne lici na igraca koji ce vrsit presing
      Sunce li mu poljubim... Steta da nema nekog Sitijevca na forumu.

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post


        kolko ste vi opterećeni nama to nije normalno
        Niko nije "opterećen" vama nego je u pitanju obična zajebancija koja se odnosi na drugi deo sezone kada ste igrali bunker. U pitanju je interna šala kao što su se ljudi sprdali za Mojzija kada je bio 7. , 8. mesto , kao što su sprdali Wengera da ništa nije osvojio 10 godina .Meni iskreno nije smešna , bila mi je zanimljiva slika na goal.com sa autobusom ispred gola ali je brzo smorila fora . Ne mora vaše visočanstvo uvek da se pronađe uvređeno , ne vrti se svet samo oko vas.

        I znam da pismenost na forumu i nije baš na nivou ali mogao bi nekad da započneš rečenicu velikim slovom ono čisto malo iz fazona .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • ja sam jelte prvi put nakon 500 postova napisao nešto u tom pravcu tako da bar sa moje strane ne morate da se osećate "ugroženim"

          al činjenica je da ajnštajn to radi u kontinuitetu,znači ne jednom ,ne kako kad nego stalno i ne znam zašto ste se sad VI uvredili što sam vas ja prozvao tek posle par meseci i još sam napisao gore da se ništa ne ljutim al jbt uz dužno poštovanje sve ima svoju meru,kad ti mene prozivaš mesecima(zapravo ne mene,nego Čelzi) ,ja nisam robot,nego jelte navijač pa mi se možda nekad desi da mi pukne film

          i na kraju krajeva da si ti ili bilo ko drugi došo i napisao nešto za tu i takvu taktiku,pristup utakmicama i itd,pozdravio bih to al ovako kad neko to stalno radi to je već totalno druga situacija
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • da ajnštajn to radi
            kolko ste vi opterećeni nama to nije normalno
            Ako Ajnštajn to radi nemoj pisati vi velika je razlika , niko ti od nas ništa nije rekao a ti stavljaš u množinu . Pa po tebi ispada da svi navijači Arsenala prozivaju i da su opterećeni kako ti kažeš.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Auuuu Gangic, kako si mi sada pao u ocima, pa zar tako da se ogradjujes od naseg brata juniora

              Comment


              • Realno obrukao se Gangić, doveo je u pitanje integritet juniora.

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Pa po tebi ispada da svi navijači Arsenala prozivaju i da su opterećeni kako ti kažeš.
                  pa ja da imam nešto protiv tvojih navijača ne bih vam doveo Henryja
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Realno obrukao se Gangić, doveo je u pitanje integritet juniora.
                    Originally posted by Princ View Post
                    Auuuu Gangic, kako si mi sada pao u ocima, pa zar tako da se ogradjujes od naseg brata juniora

                    Malo me smorila cela te priča , ovaj ih proziva pa na kraju ispada kako ih svi mi prozivamo . Ako ga je Aki iznervirao neka kaže , a ne da nas stavlja u množinu sve đuture . Al ajde i ja jedem go**a puno
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      pa ja da imam nešto protiv tvojih navijača ne bih vam doveo Henryja
                      Gangara i nije bas fan doticnog tako da bi se to moglo i drugacije protumaciti
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Koliko ja vidim zavera se tu kuje poslao nam Henryra da nas iznutra razori , Murinjova škola nema šta Šalu na stranu popravio se Henry ušao je u fazon malo , ne proziva više ljude
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          pa ja da imam nešto protiv tvojih navijača ne bih vam doveo Henryja
                          Tko ste vi?

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Malo me smorila cela te priča , ovaj ih proziva pa na kraju ispada kako ih svi mi prozivamo . Ako ga je Aki iznervirao neka kaže , a ne da nas stavlja u množinu sve đuture . Al ajde i ja jedem go**a puno
                            ništa ja nisam ljut,rekoh ti već al ono,ne možeš da očekuješ da budem cele godine u zen modu,pogotovo ne sad na ove vrućine
                            ne generalizujem al ako sam napisao nešto u afektu to je to ....

                            u svakom slučaju da ne bude totalni spam ,vi protiv nas ništa skoro niste napravili al to je pre svega zbog vaše postavke igre,povreda,te stila ,kvaliteta,karakteristika pojedinih igrača i treba čovek da se zapita zašto se o tome više ne piše,bar u vašoj temi ,nego jelte,uvek je kriv taj famozni autobus a to će da se vidi i u ovom kupiću
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Za koliko ce novca preci Benteke?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                ništa ja nisam ljut,rekoh ti već al ono,ne možeš da očekuješ da budem cele godine u zen modu,pogotovo ne sad na ove vrućine
                                ne generalizujem al ako sam napisao nešto u afektu to je to ....
                                A i sto bi nam se ljutio Saburo, i sam znas da redovno gurate autobus : D

                                Comment

                                Working...
                                X