Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dabogda im i ta nafta presušila
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Frajer za nekoliko mjeseci ucini Grcku gorom reprezentacijom od Farana, a Leicester ga sad angazuje

      Sretno iduce godine Leicesteru u Championshipu
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Steta

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Delf odbio Siti, tacno ce oni sada da pokupe Morgana
          Nisam bio dva dana, ali sam znao da ces da fulis sa ovim.

          Tvoji postovi previse odisu depresijom i pesimizmom, mani se toga jer ces nas sve pobiti.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Koristan je igrac Navas itekako samo bi Pelegrini trebalo pametnije da ga koristi a ne da mu daje zadatke kao da je najbolje krilo na svijetu. Odlican igrac da donese prevagu ulaskom sa klupe u poslednjih pola sata utakmice kada odbrana protivnicke ekipe postane tanka sa snagom.
              Last edited by ognjen; 14-07-15, 13:03.

              Comment


              • Mladi Skotski napadac, Oliver McBurnie prešao je iz Bradford City u Swansea City. Potpisao je trogodisnji ugovor sa "labudovima" do 2018. godine.

                Comment


                • Jednogodisnja pozajmica iz Chieva.

                  Comment




                  • Stvarno šteta kako su se rasprodali momci imali su ekipicu do jaja
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Lovren prevara 20 milki.

                      Comment


                      • Nije Lovren kriv sto je glup pa sti stalno bira ujebane klubove (Lyon, Liverpool) gdje je losa atmosfera i gdje je dezurni krivac. Lovren je pola sezone proveo na klupi, a obrana Liverpoola je bila jednako histericna.....

                        Comment


                        • A sta mislis da tvoj Arsenal neko nazove ujebanim klubom?

                          Pripazi malo na rjecnik jer na ovom forumu ima dosta navijaca Liverpula.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Nije Lovren kriv sto je glup pa sti stalno bira ujebane klubove (Lyon, Liverpool) gdje je losa atmosfera i gdje je dezurni krivac. Lovren je pola sezone proveo na klupi, a obrana Liverpoola je bila jednako histericna.....
                            Nisi majstore u pravu,ali bas nikako...Brendan kad je presao na kombinaciju Skrtel,Can i Sakho LFC je zaigrao daleko,daleko bolje slobodno me provjeri i vidjeces da je tako...

                            Lovren je ozonska rupa bio prosle sezone
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ali ne mozes mi to govorit. Pa gledao sam Liverpool puno. Sta smo im mi radili u onoj 4-1 pobjedi, djecu smo im pravili. Lovren je odmah po dolasku pribijen na stup, a bio je jako dobar u Southamptonu. Ogromna ocekivanja, svaljen velik teret na njega, kritike Carraghera javne koje su mi totalno posto je branic i bivsi kapetan kluba koji bi trebao znat bolje stat u zastitu, pa nesigurnost trenera, stavljanje na klupu, pad forme, stavljanje u igru u zajebanim tekmama kad je totalno low sa samopouzdanjem. Ono stavljanje lika da puca penal u EL i dodatno mu unisti samopouzdanje.

                              No velim, em je klub u rasulu, em je trener diletant, em je Dejo ispao nekoliko puta iz kolica ko mali na glavu pa si ne zna nac proper klub, a i kad ga slucajno nade zbrise iz njega (Southamtpon) u jad i bijedu...

                              Comment


                              • Henryr brate nauči da se ponašaš i nemoj da vređaš druge klubove . Razumem ja da imaš svoje mišljenje ali razmisli pre nego što komentarišeš da li to vređa nekog , nismo u džungli majku mu
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X