Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Znam ja da ima ovih arsenalovih fanova koji misle da bi igraci tipa Inieste, Cavija, Pirla, Zidana bili samo vodonose Kokelanu, Ramziju i Vilseru, cisto nisam previse naletao na njih pa se iznenadim.
    Daj mi objasni cemu ovako idiotska recenica? Lik je jednostavno u padu i kako god okrenes riskantan potez. Covjek je hodajuca legenda Bayerna, a oni ga tako olako pustaju. Nesto tu ne stima. Pogledaj mu zadnje dvije sezone ozljede, u stalnom su porastu. Propustio je polovicu prosle i pretprosle sezone. 56 utakmica u 2013/2014 i 2014/2015, sve vezano za misice.

    Samo navodim cinjenice...
    Last edited by Henryj; 11-07-15, 17:28.

    Comment


    • @Henryj nisam to gore napisao samo zbog ovog posta, nego svih onih ranijih postova iz teme Junajteda sa velikom dozom provokacija u njima, pa mi je cisto ostalo da kad citam tvoj komentar sve mi izgleda kao da namerno zelis da isprovociras nekog.
      sigpic

      Comment


      • Ove sezone ce engleska liga biti bolesno konkurentna. Mali timovi kupuju igracine, West Ham i Swansea se pojacase, a nikog prodali nisu, a bili su u top 10 prosle sezone. CP doveo Cabayea, dovesce jos sigurno nekoga u napadu i odbrani i eto ti tri male ekipe koje su jako konkurentne. Kuman jos nije ni poceo da se pojacava, poket isto tako iako ja ocekujem da on bas fejla iduce sezone, nije Tottenham klub za njega. City se tek zagrijava, opipava teren, planiraju kolko ce im trebati da iskihaju ako ih bas budu zajebavali. Wenger ceka, a rijesio je najbitniju pozociju u timu nakon 100 godina, sa svjetskom klasom od golmana, a ako doda Vidala i Benzemu/Reusa/Lakazeta ono sto su njegive zelje, ima najkompletniju ekipu u ligi, odma pored Celzija, koji ce dodati jos jednog veznjak i ono u zavisnosti od odlazaka popuniti roster.

        United recimo je imao kljucan prelazni i zasad ga rijesavaju sa sto bi englezi rekli 'flying colors'. Brutalno su pojacali se sa Svajnijem, jos ako dodje Snajderlin, plus Ererea koji je vec tu, to je bolestan vezni red, a na klupi imaju Kerika koji je manje vuse stabilna figura u ekipi i Felainia kostolomca. Jos napadac i imaju premocnu ekipu.

        Prelazni je tek poceo, a niko od velikih nije napravio velike poteze osim Uniteda, bit ce bas veselo ljeto.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          @Henryj nisam to gore napisao samo zbog ovog posta, nego svih onih ranijih postova iz teme Junajteda sa velikom dozom provokacija u njima, pa mi je cisto ostalo da kad citam tvoj komentar sve mi izgleda kao da namerno zelis da isprovociras nekog.
          Moja tvrdnja da je Fellaini deblo i dalje stoji. Moje osobno misljenje o igracu kojeg debelo precjenjujete. Kasnije nije bilo takvih izjava, vec vecinom konstruktiva. Pozz

          @maliajnstajn
          Zaboravio si i Stoke. Takoder jako dobra ekipa, pomalo gube balvanski stih, doveli Bojana prosle godine, Arnautovic, Shaqiri, mozda vrate i Mosesa...

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Moja tvrdnja da je Fellaini deblo i dalje stoji. Moje osobno misljenje o igracu kojeg debelo precjenjujete. Kasnije nije bilo takvih izjava, vec vecinom konstruktiva. Pozz

              @maliajnstajn
              Zaboravio si i Stoke. Takoder jako dobra ekipa, pomalo gube balvanski stih, doveli Bojana prosle godine, Arnautovic, Shaqiri, mozda vrate i Mosesa...
              Ovaj prvi ici ce najverojatnie u Salke....

              Ovaj drugi mozda, ali cisto sumljam jer su ga uzeli Van Ginkela na pozajmicu...

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Meni Junajted i sa svim potencijalnim pojacanjima je iza Celzija, definitivno je razlika u kvalitetu znatno smanjena.Bolji golman, odbrana, pa i delimicno vezni red.Mali je broj trenera koji su bolji od LvG, mislim svakako da Junajted treba da ima boljeg trenera od LvG da bi se borio ravnopravno za titulu.Mozda me Luj demantuje.Sa druge strane da LvG nije trener par igraca ne bi ni doslo, a jedan od njih je Svajnstajger.
                I po meni je iza Čelzija ali moraš priznati da sa ovakvom ekipom kakvu imaju izgledaju duplo jače nego prošle sezone
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Treba te nove igrace uklopiti, uigrati, a koliko je spor u tome LVG, videli smo u prethodnoj sezoni. Tako da neko moje misljenje je da nije realno da Junajted zavrsi kao prvi sledece sezone, pa makar do kraja roka i Ronalda doveli.

                  Comment


                  • Originally posted by DeMoN17 View Post
                    Ovaj prvi ici ce najverojatnie u Salke....
                    Neki dan sam na poslu nabrzaka nabasao na vijest da ce u Stoke, dakle to je otpalo. Steta. Volio bi ga vidjet u Premu. Simpatican momak. Svejedno ima Stoke finu ekipu, nema tu vise toliko debla kao u ranim vremenima kad su lomili noge po Prem terenima.

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Neki dan sam na poslu nabrzaka nabasao na vijest da ce u Stoke, dakle to je otpalo. Steta. Volio bi ga vidjet u Premu. Simpatican momak. Svejedno ima Stoke finu ekipu, nema tu vise toliko debla kao u ranim vremenima kad su lomili noge po Prem terenima.
                      Prihvatio Inter ne znam koliko ali Shaqiri ih je odbio... volio bih ga i ja gledati ali najverojatnie ce u Salke.

                      Comment


                      • Originally posted by DeMoN17 View Post
                        Prihvatio Inter ne znam koliko ali Shaqiri ih je odbio... volio bih ga i ja gledati ali najverojatnie ce u Salke.
                        koliko sam ja razumeo nije odbio nego nije odgovorio do odredjenog vremena..sto mu dodje isto jel
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ove sezone ce engleska liga biti bolesno konkurentna. Mali timovi kupuju igracine, West Ham i Swansea se pojacase, a nikog prodali nisu, a bili su u top 10 prosle sezone. CP doveo Cabayea, dovesce jos sigurno nekoga u napadu i odbrani i eto ti tri male ekipe koje su jako konkurentne. Kuman jos nije ni poceo da se pojacava, poket isto tako iako ja ocekujem da on bas fejla iduce sezone, nije Tottenham klub za njega. City se tek zagrijava, opipava teren, planiraju kolko ce im trebati da iskihaju ako ih bas budu zajebavali. Wenger ceka, a rijesio je najbitniju pozociju u timu nakon 100 godina, sa svjetskom klasom od golmana, a ako doda Vidala i Benzemu/Reusa/Lakazeta ono sto su njegive zelje, ima najkompletniju ekipu u ligi, odma pored Celzija, koji ce dodati jos jednog veznjak i ono u zavisnosti od odlazaka popuniti roster.

                          United recimo je imao kljucan prelazni i zasad ga rijesavaju sa sto bi englezi rekli 'flying colors'. Brutalno su pojacali se sa Svajnijem, jos ako dodje Snajderlin, plus Ererea koji je vec tu, to je bolestan vezni red, a na klupi imaju Kerika koji je manje vuse stabilna figura u ekipi i Felainia kostolomca. Jos napadac i imaju premocnu ekipu.

                          Prelazni je tek poceo, a niko od velikih nije napravio velike poteze osim Uniteda, bit ce bas veselo ljeto.
                          Poslednjih par godina je tako u predsezoni, wow i kad izađu u Evropu 70% njih popije nogu već u grupi, ostatak u narednoj fazi, eventualno preživi još jedan jednu fazu.

                          Odavno ta PL izgubila dušu.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Poslednjih par godina je tako u predsezoni, wow i kad izađu u Evropu 70% njih popije nogu već u grupi, ostatak u narednoj fazi, eventualno preživi još jedan jednu fazu.

                            Odavno ta PL izgubila dušu.


                            PL tim je bio u 7 finala u zadnjih 10 godina tako da toliko o tome .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prvi put od ove sezone FA ce ici na ruku klubovima kada je organizacija utakmica, jer se pojavio i termin u petak, pa ce biti vise odmora.

                              Engelzi sad imaju najjacu kupovnu moc na planeti i iskoristit ce to.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • AV-UTD je pomereno sa subote na petak iz bezbednosnih razloga jer se u tom terminu održava marš English Defence League-a, bilo bi pomereno na nedelju da ovi nemaju LŠ u utorak. Tek za narednu sezonu je planirano desetak mečeva za petak, ali i to je zbog prenosa tako da neće isključivo "evropljani" igrati nego će biti random kao i ponedeljak. Čitao sam tada u Gardijanu da je malo verovatno da još nešto odigra u petak što se sezone 15/16 tiče.

                                Comment

                                Working...
                                X