Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Henryj View Post
    Nadi zenu, slozi par djece, zaposli se, namjesti stan pa ti uleti dvije istovjetne ponude za posao s istim uvjete, u tvom gradu i u drugoj drzavi, a nisi vise mlad, nemas energije za seljakanja i ne da ti se pa cu te onda pitat zasto Cech gura transfer u Arsenal. Naravno da ces prihvatit u svom gradu ponudu jer neces nista bolje dobit vani posto se radi o istovjetnoj ponudi, samo ce ti bit muka selit sebe, obitelj, rjesavat papire, upisivat djecu u nove skole itd..
    zaobidji me sa tom pričom,nek truli na klupi godinu dana u prokletom Londonu pa nek ide u Arsenal besplatno onda
    Last edited by saburo sakai; 19-06-15, 11:02.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Nejasan si mi, no dobro neda mi se gurat tu pricu. Razumijem lika zasto gura prijelaz u Arsenal i dobro. Kraj price.

      Comment


      • Boli ovo zar ne haha. Znam kako vam je. Fabregas, Nasri, Persie, Adebawhore...

        Ja znam pricu da je Ceh jos prosle sezone htio u Arsenal, ali je dobio obecanje da ce moci da ide gdje god hoce ako ostane jos godinu dana. Prosle godine vec bi on presao u Arsenal i to za neku cifru od 20ak miliona.

        Al nema veze, eto brata s kacigom da ucvrsti odbranu i da se fokusiramo da poguramo Aguera u Real, da nam prodaju Benzemu
        Last edited by maliajnstajn; 19-06-15, 11:17.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja mislim da Aguero vec igra za City, nisam ziher.

          Comment


          • Ma nije to ni blizu,to su sve kljucni igraci Arsenala dok je Cech igracki potpuno nebitan za Chelsea jer nece braniti svakako

            Ta prica za proslu sezonu je vic

            Chelsea ne prodaje svoje bitne igrace nego samo one koji su klupa i imaju zelju da odu negdje u slabije klubove da igraju
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Nejasan si mi, no dobro neda mi se gurat tu pricu. Razumijem lika zasto gura prijelaz u Arsenal i dobro. Kraj price.
              nije nejasno,lepo sam napisao,ne smeta mi i razumem ga nit mu zameram što prelazi u Arsenal i što mu se neda da menja grad,to se ne dovodi u pitanje

              problem je način kako prolazi ovaj transfer i njegova uloga u tome ,nema Arsenal ništa sa tim

              a vi topnici što ste se uhvatili za kakve selidbe i romanova obećanja,kako treba ispoštovati igrača to mi je totalno nebitno jer njemu niko nije ni pravio problem u tom pravcu

              pogledaj temu Arsenal gde sam postao još davno "Srećno"
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma nije to ni blizu,to su sve kljucni igraci Arsenala dok je Cech igracki potpuno nebitan za Chelsea jer nece braniti svakako
                Upravo to . Ne znam šta ste svi zagrizli za njega toliko koji moj
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Sve zamišljam Čeha kako nosi veš-mašinu, frižider i orman sam na leđima na peti sprat, zgrada bez lifta, on mora da nosi kacigu i kad se seli zbog oštirih ćoškova (stoji mu u lekarskom izveštaju: "u slučaju selidbe staviti dva šlema zbog oštrih ivica, ukoliko se prevozi traktorom - tri"). Podrazumeva se da je zgrada bez lifta. Nije frka za frižider, zamrzivač i blender, treba bubnjeve rastaviti pa ponovo štimati u drugom gradu, a da ne govorimo o tome što će morati da menja palice zbog drugačijeg atmosferskog pritiska i podzemnih odliva Temze.

                  Ne pije vodu za priča oko držanja Čeha na klupi, radi se o golmanu koji bi ostao do kraja karijere da brani, ili bar dok ne dođe do pada forme zbog godina - a ništa nije blizu. Murinjo je sam napravio situaciju tako što je brutalnog golmana gurnuo na klupu dok još nije ispao iz prajma, tu nema veze priča je li Kurtoa isravan potez i pravi zamenik ili ne. Verovatno da jeste. Ali, ovo što se dešava sa Čehom je logičan sled okolnosti i nema ništa zajedičko sa idejom držanja De Gee na klupi.
                  To sad što mediji preslikavaju svaki dan istu rečenicu je peta priča, čovek se izjasnio šta želi i ima pravo na to, nije baš da šeta po londonu u jakni sa Arsenovim cibzarom i nosi jedite-kod-džoa tablu na kojoj piše "hoću u arsenal".

                  Comment


                  • Ne gura Ceh tolko transfer kolko Murinjo sere da hoce Oxa ili Walocotta u zamjenu, sto se nece desiti ni u paralelnim univerzumima. A ove izjave trenera su izasle kada je vec jasno bilo da je dogovor gotov, samo jos da se potpise ugovor sa igracem.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Murinjo hoce Oxa i Volkota, kakva glupost

                      On ako zeli takve igrace, moze dovesti 100x bolje, da se ne lazemo.

                      Ja i dalje mislim da Cech nece otici u Arsenalu...

                      Comment


                      • Gagi smijes li se kladiti za Ceha?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Smem, ali necu

                          Comment


                          • Comment


                            • Dok Di Marzio, ili njegovi bliski saradnici slicno ne objave, ne verujem nista. Previse se razbacuju raznim ponudama LFC, kojih uopste ranije nije bilo, ali eto sad su bar napisali "prepared".
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Jeste bas sramota sto se njega tice.Svaka cast i postovanje i sve,ali ovo je preseravanje i bas mi je pao u ocima zbog ovoga...igracki mi je svejedno svakako ne bi branio,ali jacanje rivala je bas bezveze no sta je tu je
                                Da li se to u Akanovim recima nazire strah od Vengerice i Vengericinih lavova

                                Comment

                                Working...
                                X