Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015 - live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo

    Comment


    • Juce nisam bio u mogucnosti da komentarisem live meceve, necu moci ni danas, ali ne mogu a da ne pomenem Banjca. Hteo sam da padnem sa kreveta od smejanja kad sma cuo ovo.
      "Evo, Federer uzima novi reket kako bi bolje ukrutio servis Varvinke".
      Pisac je naravno hteo da kaze ukrotio ali to je Banjac.

      Originally posted by AIRBORNE View Post
      Moze jedno pitanje svima da razbijemo ovu tenziju u vazduhu?
      Kako mozete gledati extremne mececeve (tipa Rafa - Nole - Rodja) i postovati cesto, zar vam ne umanjuje koncentraciju gledanja?
      To mu dodje kao anti-stres terapija, pretpostvljam. Nesto poput pijanje kafe

      Comment


      • Boki sledeci put hocu fotke konvertovane u celzijusima
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Dajte neki normalan stream, da se ne patim. Imam neke sve gori od goreg, seckaju kasne i slicno. Pomoc pls?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ae da ti nađemo nešto...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Dajte neki normalan stream, da se ne patim. Imam neke sve gori od goreg, seckaju kasne i slicno. Pomoc pls?
              Ovde imas vise streamova pa izaberi.
              http://www.stopstream.me/4-tennis.html

              Comment


              • Banjac nije normalan, juce se cudio kako je moguce da Gasasan onako otvoreno navija za Congu, a to je radio tokom celog turnira, kad god su igrali Francuzi
                On je stvarno tezak kreten
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • @Sandu ne znam kakav imas net ali ovde odem kada sam van svoje jazbine i kada nemam poverenja u druge netove
                  na koje sam nakacen
                  Sigurno ces se snaci, pa odaberi

                  STISNI
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • http://drakulastream-eu.com/tennis-live-streaming/
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Banjac nije normalan, juce se cudio kako je moguce da Gasasan onako otvoreno navija za Congu, a to je radio tokom celog turnira, kad god su igrali Francuzi
                      On je stvarno tezak kreten
                      Doticni me pozdravio i kao poceo me pratiti na tw... ja ga kulturno takodje kao pocnem pratiti ali nakon nekoliko dana OFFujem ga.
                      Tezu dilemu dugo nisam imao
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Moze jedno pitanje svima da razbijemo ovu tenziju u vazduhu?
                        Kako mozete gledati extremne mececeve (tipa Rafa - Nole - Rodja) i postovati cesto, zar vam ne umanjuje koncentraciju gledanja?
                        Zavisi ko igra.Ako igra Nole nema sanse da bilo sta radim sem sto gledam mec.Jos ako se dobro zavrsi, obavezno pogledam mec ponovo, "hladne glave".

                        Comment


                        • Hvala drugari i drugarice.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • A da li volite gledati u drustvu ili solo? Ja solo, ne treba mi niko i nista. Probao sam u drustvu, nikad nije uspelo... cak sta vise vrlo sam agresivan.
                            Pa i kada se pobedi a ja u drustvu nemam osecaj velike srece. Inace ovo vazi samo za tenis i Novaka, ne znam zasto je to tako ali tako je.
                            Mozda zato sto je tenis individual sport.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              A da li volite gledati u drustvu ili solo? Ja solo, ne treba mi niko i nista. Probao sam u drustvu, nikad nije uspelo... cak sta vise vrlo sam agresivan.
                              Pa i kada se pobedi a ja u drustvu nemam osecaj velike srece. Inace ovo vazi samo za tenis i Novaka, ne znam zasto je to tako ali tako je.
                              Mozda zato sto je tenis individual sport.
                              A sta najvise volis da grickas dok gleda AIR? Ako grickas uopste, a stavolis da pijuckas?
                              Jel vise volis da sedis ili da lezis?
                              Koliko pojacas tv? I najbitnije pitanje: Sta nosis na sebi dok traje mec?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Takodje, kad gledam u drustvu niti se nerviram toliko niti se radujem, ne vicem, nista
                                Samo TV i ja i niko vise
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X