Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noak 3:0

    Comment


    • Kakvo je vreme? Deluje oblacno. https://instagram.com/p/3dsWfbs5yK/

      Comment


      • obično sam kao NI kad treba da igra sa rafom na RG,ali danas sam miran,idemo na posao Nole i ja,večeras gledam snimak,hoću da uživam natenane,složio bih se sa Bokimajsta,Novak će tenisu (i nama)dati nešto neviđeno dosad,sretno junače

        Comment


        • Javio se i Soderling

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Opustite se malo ljudi

            I baš je lepo biti neutralan u ovakvom meču, nadam se da će biti dobar

            Od preostalih igrača neka osvoji ko god hoće, pa čak i Ferer samo ne Mari. To me deluje tako pogrešno u ovom trenutku

            A pre toga da preživimo Erani. Biće opasno ako nam zavuče neki as

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Kakvo je vreme? Deluje oblacno. https://instagram.com/p/3dsWfbs5yK/
              Upravo pre par trenutaka poslala mi drugarica sliku temperatura 18 stepeni,vlaznost:65%,pritisak 1025mb,UV zracenje 2,pokrivenost neba oblacima 95%

              Comment


              • Ma ja se nadam da će Sara da pobedi SeRenu.Bar navijam za to iako u šanse 0,001%.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Hoćel se vidjeti loptica ako se nebo i tih 5% pokrije oblacima

                  Comment


                  • Uglavnom kazu neki 16 trenutno,neki 18 al uglavnom 20 preci nece i 99% oblaci ovako ostaju do kraja dana

                    Comment


                    • Originally posted by Bokimajsta View Post
                      Upravo pre par trenutaka poslala mi drugarica sliku temperatura 18 stepeni,vlaznost:65%,pritisak 1025mb,UV zracenje 2,pokrivenost neba oblacima 95%

                      E to uv zracenje moze da nam sjebe Novaka, mada i pokrivenost oblacima mi nije najsjajnija... E bem mu misove, znao sam da ce na kraju sve da izneveri
                      A zamisli pritisak 1025 milibara ... Jao boze, ZASTO???' ZASTO BAS DANAS!?!?!?!'
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        E to uv zracenje moze da nam sjebe Novaka, mada i pokrivenost oblacima mi nije najsjajnija... E bem mu misove, znao sam da ce na kraju sve da izneveri
                        A zamisli pritisak 1025 milibara ... Jao boze, ZASTO???' ZASTO BAS DANAS!?!?!?!'
                        Jbg prodjes na mostu padnes na cupriji

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          E to uv zracenje moze da nam sjebe Novaka, mada i pokrivenost oblacima mi nije najsjajnija... E bem mu misove, znao sam da ce na kraju sve da izneveri
                          A zamisli pritisak 1025 milibara ... Jao boze, ZASTO???' ZASTO BAS DANAS!?!?!?!'
                          Ja bih i za vece UV zracenje, ipak smo rodjeni na Majorci i odgovara nam visi UV indeks.
                          Brine me taj pritisak od 1025 milibara, jaooooo sad sam se unervozio.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Moze jedno pitanje svima da razbijemo ovu tenziju u vazduhu?
                            Kako mozete gledati extremne mececeve (tipa Rafa - Nole - Rodja) i postovati cesto, zar vam ne umanjuje koncentraciju gledanja?
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ko će da sudi meč
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Bernandez
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X