Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spamujete temu i ćeretate o nebitnim stvarima. Zato ključ u bravu, a ko hoće da baci neku ozbiljniju misao od ovih nek se javi.
    Last edited by miloolja; 03-06-15, 13:55.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Strasno kako Andy igra sta sve stize, koliko jako i precizno udara. Oduvao Davida sa terena
      Similis simili gaudet

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Strasno kako Andy igra sta sve stize, koliko jako i precizno udara. Oduvao Davida sa terena
          Novak i on su dva najbolja sljakasa ove fodine. Ocekuje nas dosta tezi mec nego protiv Nadala.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Da hoće ovaj komentator na ES malo da šuti, pa čovjek skoro ništa ne prevodi kako treba
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Slabije pratim tenis pa me interesuje ima li Endi snage da izdrzi eventualnih 5 setova u 1/2 finalu ? Mislim da tesko moze dobiti Novaka na 3 dobijena seta bez obzira u kakvoj je formi.Onaj mec iz Majamia ako se ne varam,raspadao se bukvalno na terenu po onom suncu.
              Last edited by Radulov47; 03-06-15, 18:59.

              Comment


              • Originally posted by Radulov47 View Post
                Slabije pratim tenis pa me interesuje ima li Endi snage da izdrzi eventualnih 5 setova u 1/2 finalu ? Mislim da tesko moze dobiti Novaka na 3 dobijena seta bez obzira u kakvoj je formi.Onaj mec iz Majamia ako se ne varam,raspadao se bukvalno na terenu po onom suncu.
                Nema(David ga je iscrpeo),Endi da bi pobedio u petak mora Novaka dobiti u max 4 seta,a to moze uraditi samo po vlaznoj sljaci,po suvoj Endijeve sanse su minimalne

                Comment


                • Ocekivana setnja kroz cetvrt-finale. David bi bio mnogo tezi protivnik danas Nolu od Rafe a to sve govori. Tek sad dolazi jedini tezak protivnik za Novaka, ako ga pobedi - to je to , ide se na Vimbldon i osvajanje treceg GSa u ovoj godini.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ne otpisujem ja Stana uopste.Njegovo ludilo je u toku...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Ne otpisujem ja Stana uopste.Njegovo ludilo je u toku...
                      Stan je najveca pretnja za Novaka,ali samo ako bude imao dan,on lako moze u petak izgubiti od Joa,a opet vrlo lako moze da obrise pod sa njim,jako je nepredvidiv

                      Comment


                      • Nadal: "It is a big surprise, right?"
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Cestitam na pobjedi.

                          Mnogo, mnogo tezi mecevi ocekuju Novaka u SF i F od danasnjeg i ovaj mec mu moze samo stvoriti kontra efekat koji moze dovesti do opustanja sto Marej i Wawrnika sigurno mogu iskoristiti. A oni mu sigurno nece slati balone po sredini terena, pa da on crta po terenu. Bukvalno su se mogle brojati lopte na prste koje je Nadal poslao blizu osnovne linije, onaj prvi set je izgurao na zelju a poslije je klonuo duhom totalno i vidjelo se da mu ovaj poraz nije uopste toliko bolno pao kao neki prije sto me u svakom slucaju raduje i meni je puno lakse bilo prihvatiti poraz iako smo svi bili dobro spremni na ovaj scenario.

                          Comment


                          • Novakov govor tela po zavrsetku meca obecava : napokon je pobedio svog nemesisa a jedva da je proslavio. Zna Novak odlicno da ovim posao nije zavrsen i da ga najteze tek ceka. Umereni sam optimista pred nastavak turnira.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment





                            • Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                mane širi dezimformacie
                                pa koje tolko lu dispoveruje daće čačkoguz to tako dizjavi
                                kazoje:

                                “Ica big saprajz NO?”
                                jar
                                onti tura NO i kad je gladan
                                pa traži damu dadnu nešta dede





                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici
                                Ko ti drma kavez?!

                                Comment

                                Working...
                                X