Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Sutra(tj.danas) kiša u Parizu oko 13. Samo da Nole bude
    Spavas li ti ikad nesreco?

    Comment


    • Ko da spava kad nas sutra ceka ludilo u glavi Boki.

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        Skroz je ok prognoza za sutra. Ujutro moguca kisa, preko dana uglavnom oblacno, vetar slabiji nego danas, temp oko 20C. Naravno nije idealno, najbolje bi bilo da kisa roka do 13h i da bude tmurno ceo dan ali nismo mi te srece

        [ATTACH=CONFIG]13780[/ATTACH]
        Joj, Navras, što bi rekli stari- kad te vidim kol'ko te kave ispi za ova nekolka dana, mene zabole želudac I ne može do zvezda bez manje-više trnja...

        Comment


        • 1.
          Sve prognoze su otprilike kao ova koju je prenio Navras. Znaci nesto povoljnije nego smo ocekivali jucer.

          2.
          Bez pomaka na kladionicama. Po njihovim prognazama se ocekuje 3:0 ili 3:1 za Novaka.

          3.
          Odlican clanak:

          http://www.tennis.com/pro-game/2015/...-object/55139/

          Pogotovo:

          But while the circumstances have begun to favor Nadal, the match will still rest on Djokovic’s racquet. If he plays well, handles the inevitable adversity and physical wear-and-tear that he’s destined to face, and separates Rafa from Roland Garros in his mind, he should win.

          Piece of cake, right? Maybe, if all else fails, Djokovic can try to imagine what his younger, brasher self would tell him today.

          “He’s beatable,” a 19-year-old Nole stated defiantly
          , to widespread skepticism, after his first loss to Nadal at Roland Garros nine years ago.

          He may never have a better chance to prove himself right.
          4.
          Jedna razlika u odnosu na proslu godinu. Rafa je prosle godine u psiholoskom ratu nastupao: "Ja sam kralj na PC-u, sve ostalo nije bitno." To je inace atipicno za Rafu. Ove godine ide: "Nole je daleko najbolji na svijetu." To je tipicno za Rafu. Ja bih radje da prica isto sto je pricao prosle godine.
          Last edited by NI; 03-06-15, 06:43.

          Comment


          • Danas za Nokija, u nastavku turnira protiv njega
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Danas za Nokija, u nastavku turnira protiv njega
              Bas si neka lijeva.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Bas si neka lijeva.
                Pa nije bilo lako odluciti se, sa jedne strane Nadal koji bi osvajanjem RGa stigao na samo 2 slema od Roleta, a sa druge strane Noki koji osvajanjem RGa dolazi u situaciju da ide na sva 4 slema ove godine. Izaberi ti manje zlo od ova 2?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Evo najsvežije prognoze.

                  Comment


                  • Jedna od dobrih stvari toga sto je mec sa Nadalom u cetvrtfinalu je ta sto na RG kao po pravilu do polufinala vreme bude osetno svezije nego u danima kada se igra polufinale i finale. To bi trebalo da pomogne Novaku.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Manje vise, svi daju istu prognozu.

                      Comment


                      • NI, šta misliš ako bude sunčano 18c? Ko je tu favorit što se tiče vremena?

                        Comment


                        • mislim da je ovo najhipeovaniji mec u istoriji tenisa

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            NI, šta misliš ako bude sunčano 18c? Ko je tu favorit što se tiče vremena?
                            Po nizoj temperaturi loptice manje odskacu. Znaci sve ispod 20c je povoljnije za Novaka. Ovih 20 je odokativno. Mozda je to 22c.

                            Medjutim, ne zaboravi faktor vjetra. Prvo, vjetar susi teren. Suhi teren odgovara Rafi. Drugo, Rafa je odlican igrac po vjetru.

                            Ali cak i tu postoji kvaka. Rafa je stekao titulu najboljeg igraca po vjetru dok je igrao defanzivno. A danas ce vjerovatno morati da napada.
                            Last edited by NI; 03-06-15, 10:03.

                            Comment


                            • Auuuu, napravili ste od tenisa nauku...

                              Comment


                              • Originally posted by Princara View Post
                                Auuuu, napravili ste od tenisa nauku...
                                Ne mislis valjda da je tennis igra. Sto mislis koliko Novak trosi godisnje na svoj tim?

                                Comment

                                Working...
                                X