Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premio bwin de España, Jerez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ako njih dvojica mogu da se slazu, vala mozete i vi : ))
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Dupliraj te brojke, pa možemo da pričamo. Gledalo bi se i ranije, al jbg, nije svako imao za satelitsku pre kablovske... Sad bih rekao da mi ostatak tvog posta sugerie da ti gledaš maksimum toliko, ali stvarno mi se ne ulazi u te "čiji je veći" rasprave...
      500cc sam poceo da pratim 1996,velika je prica tad bio prelazak Biaggia u kraljevsku klasu i duel s Doohanom tako da sam se i ja ukljucio.125 i 250 nisam pratio te godine,znam samo da su se u 125 Sakata i Manako "tukli" kad god bih prebacio na ES a od 250ca sam gledao samo posljednju utrku i ono zabijanje Capirexu u Haradu u posljednjem krugu kojim mu je bukvalno oteo titulu.Godinu poslije sam se ukljucio i u te 2 klase.

      Comment


      • #78
        Lorenzo odvezao trku u njegovom stilu. Krene snazno od samog pocetka i napravi prednost i odrzava je do kraja. Marquez nije mogao da isprati taj tempo sto zbog prsta, sto zbog odlicne voznje Lorenza. Mislio sam da ce ga Rossi stici i plasio sam se da se ne ponovi Argentina ali je Marc uspeo da se odbrani i poveca tempo kada je trebalo. Cal 4ti! ponovo je u vrhu i nadam se da ce uskoro biti na podijumu a mozda dodje i do pobede, ko zna jednom prilikom, u emisiji After the flag, bio je deo kada su vozaci odgovarali na pitanja gledalaca. I bilo je pitanje u fazonu "Da ste kralj na jedan dan i da mozete da uradite sta god pozelite, sta bi to bilo?" a Cal je odgovorio "Pomerio bih vozace jedan krug u nazad. Jedino bih tako imao sansu da pobedim" e sad, videcemo da li moze da dodje do pobede u skorije vreme... ja se iskreno nadam da moze Honda je napravila gresku sa Aoyamom... Samo oni znaju sto su njega izabrali kao zamenu...

        Lorenzova zastava je bila bas fail kad je krenuo da trci ka bazenu mislio sam da ce se ponoviti 2011. ali je zastao Sve u svemu, malo dosadnija trka, videcemo da li ce Lorenzu pomoci ova pobeda da vrati samopouzdanje i bude konkurentniji u nastavku sezone... Krece odbrojavanje do Le Mans-a

        Comment


        • #79
          Originally posted by Damir View Post
          Koliko dugo gledas Moto GP,5/6 godina? Koliko Rossi ima pole pozicija (prilicno malo u odnosu na pobjede) i koliko utrka je pobijedio s 5+ sec prednosti kao sto su to radili Stoner,Lorenzo,Doohan...
          Rossi nema tu urodjenu brzinu kao npr Stoner,njegovi aduti su borbenost,da ne kazem "bezobraznost".Bio je uvijek spreman da vise rizikuje od konkurenata (Sete,Max,Stoner,Jorge...) i na taj nacin ih je lomio u posljednjim krugovima.Na kronometar bi protiv Stonera i Lorenza izgubio vecinu utrka.Sad za suparnika ima jednog koji je "gori" od njega,MM,i ako Rossi bude mogao da prati tempo mališe vidjat cemo pravi rat na stazi jer MM nece podvit rep kao gore navedeni
          Možda nije sa +5 sec,ali jeste sa +15 sec.
          Pobedjivao je i sa kaznom od 10 sec.Kažeš uvek pobedjuje u zadnjim rugovima,nije kao ovaj,onaj oni imaju urodjenu brzinu...Aaa svi oni će se pominjati kao rivali jednog Valentina Rosija.Ako on nema urodjenu brzinu i trkački gen ne znam stvarno ko ima...
          Pogledaj Mrguda,Markeza,Kala idu u teretanu treniraju(pogotvo Lorenco)...a pogledaj Rosija koji je mršav ko glista,čak sta više uhvaćen da puši cigare,na svom ranču vozi stalno i to mu je trening i ti posle reci da nije urodjeno.Čovek koji trkanje voli više od svega.
          Ti očito pokušavaš da mu nađeš neku manu,ali ne ide baš...

          Comment


          • #80
            Originally posted by cavu View Post
            Možda nije sa +5 sec,ali jeste sa +15 sec.
            Pobedjivao je i sa kaznom od 10 sec.Kažeš uvek pobedjuje u zadnjim rugovima,nije kao ovaj,onaj oni imaju urodjenu brzinu...Aaa svi oni će se pominjati kao rivali jednog Valentina Rosija.Ako on nema urodjenu brzinu i trkački gen ne znam stvarno ko ima...
            Pogledaj Mrguda,Markeza,Kala idu u teretanu treniraju(pogotvo Lorenco)...a pogledaj Rosija koji je mršav ko glista,čak sta više uhvaćen da puši cigare,na svom ranču vozi stalno i to mu je trening i ti posle reci da nije urodjeno.Čovek koji trkanje voli više od svega.
            Ti očito pokušavaš da mu nađeš neku manu,ali ne ide baš...

            Jest,kad je imao RCV 211 s 1000 cc i 240 KS a ostali (osim Checke i Biaggia) 500cc i bar 20 konjica manje.
            Svako ima mane,pa i VR46,covjek je.Ali vi njega dozivljavate kao Supermana,covjek koji "najbolje razvija motore i jedini moze da pobijedi s losijim motorom".Vidjeli smo kako je zavrsila epizoda "Ducati"...
            MM je u posljednje 2g pobijedio 20 puta,Rossi ga je prije 14 dana dobio na stazi i vi ste se odmah ovdje raskokodakali kako mu je usao u glavu i kako ce da ga potopi.Smijesno...

            Comment


            • #81
              Nisam ispratio trku, ali brana je srce bila pa rezime poslala.
              Jorgovane sta ti je ? Jos znas da vozis?
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #82
                Damire ala ti lupaš gluposti

                baš bi voleo da vidim hoće li MM ili bilo koji drugi vozač biti u takvoj formi kao Rossi posle 20 god. provedenih na stazi ako u opšte budu u motogp-u
                Last edited by bruda; 03-05-15, 18:33.

                Comment


                • #83
                  Ne dozivljavamo ga. On to i jeste sa punim zaslugama i postovanjem jer je dokazao ko je i sta je za sve ove godine koliko vozi. Epizoda Ducati se zavrsila tako kako se zavrsila jer ljudi iz Ducatija nisu hteli da menjaju motor a hteli su uspeh... i MM je pobedio 20 puta jer ima 22 godine a Rossi 36 i i dalje je konkurentan. Jesam ja veliki navijac Marqueza ali ima on jos mnogo da "guli" da dostigne Rossija

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Damir View Post
                    Koliko dugo gledas Moto GP,5/6 godina? Koliko Rossi ima pole pozicija (prilicno malo u odnosu na pobjede) i koliko utrka je pobijedio s 5+ sec prednosti kao sto su to radili Stoner,Lorenzo,Doohan...
                    Rossi nema tu urodjenu brzinu kao npr Stoner,njegovi aduti su borbenost,da ne kazem "bezobraznost".Bio je uvijek spreman da vise rizikuje od konkurenata (Sete,Max,Stoner,Jorge...) i na taj nacin ih je lomio u posljednjim krugovima.Na kronometar bi protiv Stonera i Lorenza izgubio vecinu utrka.Sad za suparnika ima jednog koji je "gori" od njega,MM,i ako Rossi bude mogao da prati tempo mališe vidjat cemo pravi rat na stazi jer MM nece podvit rep kao gore navedeni
                    Na svu srecu se trke ne odlucuju na "hronometar" niti ce se ikada odlucivati jer je to dosadno a trkanje je zabavno.
                    I da, Doktor je pobedjivao sa slicnom cak i vecom razlikom, a pol pozicije mu nisu tokom karijere ni bile potrebne niti presudne da bi ne pobedjivao nego ponizavao protivnike na stazi...

                    I jos jedna stvar, ako mene pitas, jako bi voleo da nastave tako da ga gaze i da se poigravaju s njim a da on ima 4 podijuma na 4 trke i pritom 2 pobede i da vodi u generalnom plasmanu

                    nepotrebno teras mak na konac, neces isprovocirati nikoga, samo ces sebe pokopati...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                      Ti mora da si bosanac
                      Rosijevi navijaci... Svakakvog sveta tu ima. Po sistemu kud svi turci tu i mali Mujo!
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by AyrSen View Post
                        Rosijevi navijaci... Svakakvog sveta tu ima. Po sistemu kud svi turci tu i mali Mujo!
                        Da ih sad pitas ko im je omiljeni teniser i ekipa u F1 80% njih bi reklo Roger i Ferrari

                        Comment


                        • #87


                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Miletić View Post


                            Evo jos jednog primera zasto je najvoljeniji vozač!

                            Comment


                            • #89
                              Dal bi Lorenzo bio ovako raspolozen da je Rossi pobjedio? Nesto mislim da nebi

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • #90
                                dosadna trka sto se mene tice....nego ...na kraju trke primetih kad su parkirali motore da je honda prekrila zadnju gumu .....sta se tu desava...neko zna ?

                                Comment

                                Working...
                                X