Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premio bwin de España, Jerez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ...it`s a 200 podium it`s not so bad...

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #62
      Drugi bod...

      VAI, VAI, VAI!!


      Comment


      • #63
        Rosi se malo izolovao od ostalih na tabeli.
        To je meni najbitnije!

        Comment


        • #64
          Nadam se da je ovom pobjedom Lorenzo rijesio probleme sa sobom i da ce u nastavku da nastavi da gazi "razvijaca motora".
          Rossi je u prve 3 utrke iskoristio greske MM (jedna na stazi,druga u taktici),odsustvo Pedrose i krizu Lorenca,dosao do dvije pobjede i nalozio fanboyse da je najjaci u ovoj sezoni.
          Spanci imaju bolji tempo od matorog kojem treba zec,neko da ga vuce da bi postizao dobra vremena.Zato je u utrci "brzi" nego na kvalifikacijama

          Comment


          • #65
            Cestitke Lorenzu i Rossiu : ))
            Mace moje i pored povrede u bodovima i na podijumu, vise nego zadovoljna : ))
            I da konacno smo culi Spansku himnu : ))
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by Brana View Post
              Cestitke Lorenzu i Rossiu : ))
              Mace moje i pored povrede u bodovima i na podijumu, vise nego zadovoljna : ))
              I da konacno smo culi Spansku himnu : ))
              Ali ono kako se poigrao s matorim mu nije bilo lijepo.Pustio ga da se priblizi i onda dao gas i rekao "cao mali"

              Comment


              • #67
                Uci moje mace iz svojih gresaka : ))

                Meni uvek najdraze fotografije : ))
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Damir View Post
                  Nadam se da je ovom pobjedom Lorenzo rijesio probleme sa sobom i da ce u nastavku da nastavi da gazi "razvijaca motora".
                  Rossi je u prve 3 utrke iskoristio greske MM (jedna na stazi,druga u taktici),odsustvo Pedrose i krizu Lorenca,dosao do dvije pobjede i nalozio fanboyse da je najjaci u ovoj sezoni.
                  Spanci imaju bolji tempo od matorog kojem treba zec,neko da ga vuce da bi postizao dobra vremena.Zato je u utrci "brzi" nego na kvalifikacijama
                  Auuu...
                  O čemu ti pričaš?Ko prvo greške protivnika se koriste i tako se dolazi do titule.Kažeš ima slabiji tempo,veću glupost nisi mogao da izgovoriš.Samo ću ti reći da pogledaš tempo iz Argentine i sve će ti biti jasno,ne vezano za Markeza i sto je imao loše gume.Kažeš naložio fan boyse...još veća glupost.Ja bih rekao da si se ti naložio na Lorenca i Špance posle jedne trke.

                  Korišćenjem grešaka protvnika i brzinom,svaki vozač osvaja titule,to je deo trkanja.I ne podcenjuj Doktora,nemoj ,da je neko drugi pa i ajde,ali takvog vozača nemoj.

                  Comment


                  • #69
                    Au zeznuse me Petruci i Vinjales u zadnjim Trenucima promenise mesta, imao bi osam ili devet pogodaka na kladzi

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Damir View Post
                      Rossi je u prve 3 utrke iskoristio greske MM (jedna na stazi,druga u taktici),odsustvo Pedrose i krizu Lorenca,dosao do dvije pobjede i nalozio fanboyse da je najjaci u ovoj sezoni.
                      Spanci imaju bolji tempo od matorog kojem treba zec,neko da ga vuce da bi postizao dobra vremena.Zato je u utrci "brzi" nego na kvalifikacijama
                      Kakve stručne procene...

                      Lorenzo siguran u sebe i u svoj tempo od petka, znao je koju gumu želi kad je trebalo i to se pokazalo kao bitan faktor, ponovo. I Rossi i Marquez su u petak verovali da je tvrđa guma guma za njih, ali su već sutradan ipak proveli više vremena na mekšoj.

                      200-ti podijum, treba nabrojati sve to... 2 pobede i 2 treća mesta, odličan početak sezone. Da kažmo da je 2009. posle 4 trke imao 2 podijuma, samo jednu pobedu i pad? Da kažemo da je 2008. posle 4 trke imao 2 podijuma, pobedu i 6. mesto? Ja sam sasvim zadovoljan ovim početkom...

                      Svaka čast Marquezu, veliko srce kuca u njemu. Lorenzo je, kako sam rekao, imao svoj vikend i tad je potrebno biti na maksimumu da bi se pobedio. Ni Rossi ni Marquez to nisu bili... Čestitke.

                      I da, 3 pobede za Yamahu, samo jedna za Hondu, još 2 podijuma za Yamahu i samo još jedan za Hondu. Opako će ih koštati Pedrosa, opako...

                      Spoiler
                      Still, zastava je bila težak fail...
                      Last edited by Vanja #66; 03-05-15, 14:20.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Kakve stručne procene...

                        Lorenzo siguran u sebe i u svoj tempo od petka, znao je koju gumu želi kad je trebalo i to se pokazalo kao bitan faktor, ponovo. I Rossi i Marquez su u petak verovali da je tvrđa guma guma za njih, ali su već sutradan ipak proveli više vremena na mekšoj.

                        200-ti podijum, treba nabrojati sve to... 2 pobede i 2 treća mesta, odličan početak sezone. Da kažmo da je 2009. posle 4 trke imao 2 podijuma, samo jednu pobedu i pad? Da kažemo da je 2008. posle 4 trke imao 2 podijuma, pobedu i 6. mesto? Ja sam sasvim zadovoljan ovim početkom...

                        Svaka čast Marquezu, veliko srce kuca u njemu. Lorenzo je, kako sam rekao, imao svoj vikend i tad je potrebno biti na maksimumu da bi se pobedio. Ni Rossi ni Marquez to nisu bili... Čestitke.

                        I da, 3 pobede za Yamahu, samo jedna za Hondu, još 2 podijuma za Yamahu i samo još jedan za Hondu. Opako će ih koštati Pedrosa, opako...

                        Spoiler
                        Still, zastava je bila težak fail...

                        Koliko dugo gledas Moto GP,5/6 godina? Koliko Rossi ima pole pozicija (prilicno malo u odnosu na pobjede) i koliko utrka je pobijedio s 5+ sec prednosti kao sto su to radili Stoner,Lorenzo,Doohan...
                        Rossi nema tu urodjenu brzinu kao npr Stoner,njegovi aduti su borbenost,da ne kazem "bezobraznost".Bio je uvijek spreman da vise rizikuje od konkurenata (Sete,Max,Stoner,Jorge...) i na taj nacin ih je lomio u posljednjim krugovima.Na kronometar bi protiv Stonera i Lorenza izgubio vecinu utrka.Sad za suparnika ima jednog koji je "gori" od njega,MM,i ako Rossi bude mogao da prati tempo mališe vidjat cemo pravi rat na stazi jer MM nece podvit rep kao gore navedeni

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Damir View Post
                          Ali ono kako se poigrao s matorim mu nije bilo lijepo.Pustio ga da se priblizi i onda dao gas i rekao "cao mali"
                          Ti mora da si bosanac
                          Valentino Rossi #46

                          G.O.A.T

                          Comment


                          • #73
                            Ovaj forum inace puca od objektivnost. 2013 je MM-u tepano kao da ga je Rossi napravio,zvali ste ga "malisha",lijepili ovdje njegove slike iz djetinjstva s Rossijem...
                            Dok je tukao Lorenza bio je simpa,sad kad je Vale konkurentan taj isti malisha vam je dno dna,smislit ga ne mozete.
                            Ne razumijem ni antipatije prema "mrgudu".Covjek je profesionalac,placen je za ovaj posao i naravno da nije nasmijan ako ga dobro ne odradi.Ali Valetu se tolerise i keslanje na sahrani prijatelja kojeg je on btw svojim motorom pokupio (naravno ne svojom krivicom),to je normalno i simpa

                            Comment


                            • #74
                              Zato se i zove trka, a ne jurenje vremena na praznoj stazi kada te niko ne ometa i pod manjim si pritiskom.
                              Last edited by s_hyperion; 03-05-15, 14:48.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Damir View Post
                                Koliko dugo gledas Moto GP,5/6 godina? Koliko Rossi ima pole pozicija (prilicno malo u odnosu na pobjede) i koliko utrka je pobijedio s 5+ sec prednosti kao sto su to radili Stoner,Lorenzo,Doohan...
                                Dupliraj te brojke, pa možemo da pričamo. Gledalo bi se i ranije, al jbg, nije svako imao za satelitsku pre kablovske... Sad bih rekao da mi ostatak tvog posta sugerie da ti gledaš maksimum toliko, ali stvarno mi se ne ulazi u te "čiji je veći" rasprave...

                                Comment

                                Working...
                                X