Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalni Valentino Rossi! Legenda svih vremena ikada bez sumnje. Svaka mu čast za ovu trku večeras, verujem da se niko nije nadao da može stići Marqueza I prestići. E baš mi je milo da I njemu neko objasni I to baš na ovakav način kao Rossi večeras. Bukvalno ga je počistio sa staze.
    Nije mi jasan Lorenzo...on iz krajnosti u krajnost. Samo još kad bi Suzuki bio još malo konkurentniji....

    Comment


    • Zivo me zanima sta sad Lorencu smeta?

      Comment


      • Originally posted by Aca Batistuta View Post
        ...Nije mi jasan Lorenzo...on iz krajnosti u krajnost. Samo još kad bi Suzuki bio još malo konkurentniji....
        Horhe jednostavno nemoze da izvuce zeljeni potencijal iz Yamahe.
        Mislim da pocinje da sizi jer gume nerade ono sto bih on zeleo.
        Njegov stil+setup+bridgestone negde skripi, ali zeli li pobediti mora se prilagoditi!
        Rossi jeste!?
        sigpic
        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

        Comment


        • Vale
          sigpic

          Comment


          • Kakav je tvoj komentar Brano? Marquez pogrešio, nije pogrešio, trebao da grize, nije trebao?

            Morao sam...

            Spoiler
            Last edited by Vanja #66; 19-04-15, 21:55.

            Comment


            • Jaoj...
              Izgubio je dosta vremena, gume su garant bile problem... Sto se tice pada-nemam sta da kazem, nije Rossi kriv, prosto je tako zatvorio krivinu i zakacio Marca, nije ovo ni prvi, a ni poslednji put da vidimo tako nesto... Dusa me boli zbog pada, preplakala sam taj krug i sad mi je lose...
              Dosta sam se pomirila s time, ali isto tako znam da su uloge bile obrnute MM bi 100%bio okrivljen sto od strane forumasa, sto od sire javnosti...
              Zato nista i ne pisem, gledam samo dokle ce se pojedine osobe sladiti tudjim padovima...
              sigpic

              Comment


              • Prosto ne mogu da verujem da.li je to isti Ducati koji je imao toliko problema proslih godina ??

                Svaka cast Cal-u!

                Comment


                • Originally posted by Brana View Post
                  Jaoj...
                  Izgubio je dosta vremena, gume su garant bile problem... Sto se tice pada-nemam sta da kazem, nije Rossi kriv, prosto je tako zatvorio krivinu i zakacio Marca, nije ovo ni prvi, a ni poslednji put da vidimo tako nesto... Dusa me boli zbog pada, preplakala sam taj krug i sad mi je lose...
                  Dosta sam se pomirila s time, ali isto tako znam da su uloge bile obrnute MM bi 100%bio okrivljen sto od strane forumasa, sto od sire javnosti...
                  Zato nista i ne pisem, gledam samo dokle ce se pojedine osobe sladiti tudjim padovima...
                  Opet subjektivno ?

                  Comment


                  • Originally posted by Drezik View Post
                    Prosto ne mogu da verujem da.li je to isti Ducati koji je imao toliko problema proslih godina ??

                    Svaka cast Cal-u!
                    @Vanja a Lin ?

                    Comment


                    • @Drezik- ma uvek subjektivno
                      Bilo sta da napisem u vezi s MM nekome nece valjati, ja zaista ne znam sta ocekujete od mene...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brana View Post
                        Sto se tice pada-nemam sta da kazem, nije Rossi kriv, prosto je tako zatvorio krivinu i zakacio Marca
                        Rossi zatvorio krivinu ili se Marquez zaleteo tamo gde nije bilo mesta?

                        Drezik, daj bre bez floodovanja tako post za postom... Lin srećan Rossijem, kako ne bi bio. Više se ni ne pitam da Lorenzo želi da pređe u Ducati, samo me sad zanima koji će od 2 Italijana da ispašta. Mada, ako nastavi sa ovakvim trkama, neće ga ni Gigi ni Audi želeti...
                        Last edited by Vanja #66; 19-04-15, 22:08.

                        Comment


                        • Originally posted by Brana View Post
                          Jaoj...
                          Izgubio je dosta vremena, gume su garant bile problem... Sto se tice pada-nemam sta da kazem, nije Rossi kriv, prosto je tako zatvorio krivinu i zakacio Marca, nije ovo ni prvi, a ni poslednji put da vidimo tako nesto... Dusa me boli zbog pada, preplakala sam taj krug i sad mi je lose...
                          Dosta sam se pomirila s time, ali isto tako znam da su uloge bile obrnute MM bi 100%bio okrivljen sto od strane forumasa, sto od sire javnosti...
                          Zato nista i ne pisem, gledam samo dokle ce se pojedine osobe sladiti tudjim padovima...
                          Cemu tuga!
                          Iako je pao, nepovredjen je i manje vise ok.
                          Kad ohladi glavu, a hoce, pa kad Santi Hernandez presavije tabak, a hoce, bice tvoje "mezimce" ok.
                          Ej, pa tek je 3-ca trka sezone, ima jos da se gura.
                          Ako je neko u stanju da se vrati posle kiksa Marc je taj, veruj mi.
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • Ma nije iskljuceno da je Marc zeleo da ga pretekne, zato sam i rekla da nije Rossi kriv, previse ocekivanja, previse truda, a premalo mesta.
                            sigpic

                            Comment


                            • @Vanja izvini htedoh u jedan post
                              Last edited by Drezik; 19-04-15, 23:05.

                              Comment


                              • Kakva trka, odgledao sam samo 4 zadnja kruga, ali izgleda da sam pogodio na najvažnije.

                                Cal životinja!!

                                Comment

                                Working...
                                X