Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kakav incident. Čista borba.

    Comment


    • #77
      rossi svaka ti dala....a mali moze da gleda replay mozda nesto i nauci : )
      drago mi je sto su dovi i cal na podijumu ....super trka .....sto se tice incidenta ..fala bogu pa nije rosija izbacio
      Last edited by dzigiman; 19-04-15, 20:50.

      Comment


      • #78
        Ljudi dobiju dijete pa postanu normalniji.
        Ovaj Rossi još više pobudalio.

        Comment


        • #79
          Idemo po desetu,bravo vale

          Comment


          • #80
            Cekaj sta se svi prave blesavi.Pa Markez stalno ovako ''drsko vozi'', pa ovo smo videli sto puta.U cemu je problem.Sta markez hoce on da vozi bezobrazno, a da mu se svi drugi sklanjaju.Pa on bi jos 10 ovakvih napravio samo prosle sezone, ali su mu se svi sklanjali, odnosno nisu ulazili do kraja.Pritom da naglasim nisam niciji pojedinacni fan.Samo da je dobra trka, a danas je bila stvarno dobra, zahvaljujuci maestralnoj voznji Valentina.A i Craclova i dukatijevaca.Pozz za sve

            Comment


            • #81
              Velika glupost Markeza. Gume su popustale i mozga samo malo da je imao, da je pustio Rosija, ali lako je meni iz kreveta da pričam kad ti proradi adrenalin. Rosi bi svakako bio prvi, mogao je da uzme drugu poziciju i hvala lepo.

              Comment


              • #82
                Rosi je jedini covek u auto moto sportu koji u trci vozi brze krugove nego u kvalifikacijama

                Comment


                • #83
                  Ma ajde sto MM vozi tako kako vozi ali pominjati uopste da je Rosi kriv za incident je pristrasno. Jednostavno je bio ispred njega i u krivini kada ga je ovaj dotakao prvi put a posle je skoro ceo motor bio ispred a ovaj se gura. Neka bude i trkacki ali MM ne moze tako da vozi. Mozes da budes agresivan i bez kontakta. Jednostavno postoji i druga krivina za obilazenje...

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Velika glupost Markeza. Gume su popustale i mozga samo malo da je imao, da je pustio Rosija, ali lako je meni iz kreveta da pričam kad ti proradi adrenalin. Rosi bi svakako bio prvi, mogao je da uzme drugu poziciju i hvala lepo.
                    tacno to,da pusti i rosija i dovija,dodje do podijuma siguran i cao.videlo se da je nestabilan i sam dok vozi a ne u duelumos misliti sad,pad ko pad,zurim na zvezdu
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by jovan View Post
                      Ovaj Rosi je neunistiv, Dovi odlican i konstantan sve vreme, a Kraclov prijatno iznenadjenje.
                      Znaci prvo Nole , pa GOAT

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by mikisavic89 View Post
                        Eto ponovo MM pravi incident i ovo je njegova greska i mogao je i Rossija da kosta trke. Jednostavno pisao samni ranije ne moze to tako...
                        Da je koštao Rossija trke, dobio bi kaznene poene i bio pod opakim napadom javnosti. A to bi se teško desilo jer zadnja guma uvek pobeđuje... Ovako može samo da bude kivan na sebe i na svoje nestrpljenje. To ga je koštalo 20p u šampionatu, a sad će morati da pokaže kakav je kad već posle 3 trke mora da nadoknađuje 30 poena...

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Gargamel View Post
                          zovi onog da vidi kako ih je mali nagutao prasine
                          hahahahaha da ja potpuno to smetnuo s uma
                          moze strucno misljenje ratnika na sljaci, to je moj slobodan prevod???

                          p.s. REPRIZA POD OBAVEZNO
                          i onda cu da vracam televiziju 72 sata unazad naredna 3 dana da gledam jos koji put
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by mikisavic89 View Post
                            Eto ponovo MM pravi incident i ovo je njegova greska i mogao je i Rossija da kosta trke. Jednostavno pisao samni ranije ne moze to tako...
                            Slažem se .

                            Comment


                            • #89
                              Ne kazem da treba da ga kaznjavaju jer eto nije kostao Rosija trke. Ali bi on morao da poradi na voznji u takvim situacijama. Zao mi je sto je pao, vise volim direktnu i korektnu borbu do kraja a ne kao da ovaj nije pao sbb kbb... Uostalom sezona je duga ocekuje nas dosta uzbudjenja sto je pravi motogp a ne onai ringespili od pre nekoliko sezona...

                              Comment


                              • #90
                                Uživao sam. Kao što sam najavljivao, da neko maloga spusti na zemlju. Mnogo bre divlja kad gubi. Bravo Doktore

                                Comment

                                Working...
                                X