Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Lewis Bravo majstore

    Comment


    • #47
      Odlicne kvalifikacije,sutra ce biti mnogo zanimljivo,Rozberg ce psihicki biti ubijen ako i sutra bude Ferari bolji od njega.Hamiltonu sve cestitke.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Nico se raspada.

        Majku mu kako šesto, zar nije moglo bolje bar ispred Vallterija

        Comment


        • #49
          Sutra Alonso uzima bodove,ima Meklaren brzinu bar za 10. mesto
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Koliko Raikkonen sebi zagorča subotama. U trkama se zna da je brži od Vettela i on čim dođe iza u trci odmah nije to to. Brži je ali ne da ga zaobiće kao čunja. Da je on uzeo P2 Ferrari bi komotno mogao da gleda na pobedu sutra zbog dobrog trkačkog tempa. Ne kažem da Vettel ne ume da vozi, ali mislim da je Raikkonen taman brži da pripreti. Al' ok, sam je kriv. Bila je jako dobra borba za P2. Hamilton baš iskače, a Rosberg sve dublje i dublje. Ako je ovo s analiziranjem videa i staze, ko zna kakav bi bio bez toga...
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #51
              Ovo je realan razmak između dve ekipe što se kvalifikacija tiče, u trci bi Ferari mogao još malo da priđe, ali mislim da su Mercedesi opet favoriti za 1-2
              Možda sam dosadan, ali da napomenem na kraju kvalifikacija temp. vazduha 26, a asfalta 29, te vrednosti se mogu očekivati i sutra za vreme trke.
              Šta mislite, da li je Niko već dovoljno nervozan da rizikuje na startu i napravi možda čak i neku glupost, Luis ga bukvalno ubija u pojam?!
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #52
                Originally posted by bice View Post
                Sutra Alonso uzima bodove,ima Meklaren brzinu bar za 10. mesto
                Mene su danas malo i iznenadali, ovako nešto sam očekivao tek od sledeće trke, no ovaj napredak je ipak bio očekivan, mnogo će teže biti prići vodećima, a podijum ove godine čisto sumnjam
                ¡Si Señor!

                Comment


                • #53
                  29 stepeni temp. staze je malo ispod seznskog proseka ako se ne varam. Mada treba uzeti u obzir da Ferrari dobija nešto vremena na svežiji motor u odnosu na Mercedes. 1-2 neće biti za Mercedes zbog Rosberga. Možda čak i sklizne s podiuma ako ne pretekne Vettela. Vettel će zadržavati Rosberga a Raikkonenu je dovoljno da sačuva gume makar jedan krug više i to je to. Ali Hamilton je... Jadno je za Mercedes što te pola sekunde prednosti u Q i dalje znači samo jedno mesto prednosti na startu.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    @Bastia33. Slazem se sa tobom, ali kada ti je potreban stream (ja recimo volim da vidim uzivo, moze i bez tona), onda daj sta das. Lewis, Lewis..Lewis objasnio ko nosi zvonce a ko #^5$ ovce. Zao mi je sto nisam cuo konferenciju do kraja, ali jasno je, prilicno. Sve nesto zamisljam kako plavusan veceras u hotelu stoji pred ogledalom, oblaci se u zensko, sminka se i vice "E, Lepsi sam od tebe, prokletnice, mrzim te!!"..Idemo dalje, MotoGP je u toku.

                    Comment


                    • #55
                      Evo kad ste cijeli dan uživali u Skyu, uživajte još malo u Tedu.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Bastia33 View Post
                        Senna se na Skyu prvi put pojavio prošle godine u Maleziji i rasturio, odličan je kao komentator, i jedino me on i Ted privlače Skyu, ali ne mogu slušati ove ostale tipa Croftya (glavni komentator), Brundlea, Hilla i Herberta... SkyF1 ti je jedan mali privatni kanal Hamiltona, njega se tu obožava i ljubi i stalno se o njemu priča, a o ostalim najgore...

                        A BBC obožavam, oni prenose svaku drugu trku, ali prenose rade Coulthard, McNish i James Allen, imaju Eddija Jordana i Suzy Perry, njih toliko volim da to ne mogu opisati.
                        Gledo sam na Skyu dvije sezone i više mi je dosadilo samo Lewis, Lewis, Lewis...
                        Da, preteruju, ali to je klasično britanski. Mislim da su vrlo korektni i objektivni prema svim vozačima sem prema svojima. Lewisu pogotovu. Što je sasvim ok, sve ostale nacije uvek unižavaju uspehe drugih vozača...

                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Koliko Raikkonen sebi zagorča subotama. U trkama se zna da je brži od Vettela i on čim dođe iza u trci odmah nije to to.
                        Ja baš i nisam video...

                        Originally posted by somborac View Post
                        Ovo je realan razmak između dve ekipe što se kvalifikacija tiče, u trci bi Ferari mogao još malo da priđe, ali mislim da su Mercedesi opet favoriti za 1-2
                        Možda sam dosadan, ali da napomenem na kraju kvalifikacija temp. vazduha 26, a asfalta 29, te vrednosti se mogu očekivati i sutra za vreme trke.
                        Šta mislite, da li je Niko već dovoljno nervozan da rizikuje na startu i napravi možda čak i neku glupost, Luis ga bukvalno ubija u pojam?!
                        Meni je ovaj razmak na kvalifikacijama sasvim OK, mislim da imaju bolji tempo u trci nego što se očekuje. Ipak se u FP2 vozi u isto vreme kad i trka, a bili su nešto bolji od Mečke u simulacijama... Ne bi me čudilo da Nico krene preagresivno sutra...

                        Comment


                        • #57
                          Pa, neka moja opažanja i analiziranja do sada su mi govorila da je RAI oko 1 desetinke brži od VET u simulacijama trka/trkama u uzorcima kada imaju iste ili slične uslove. Kada imaju čistu stazu ispred, kada imaju jedan bolid na 2 sekunde ispred, itd. Jedva čekam trku danas. Ferrari će ako ništa makar sa Rosbergom da bude u borbi.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Ja se bas bojim da Niko krene preagresivno, a naravno i Kimi je sad blizi, pa ce mozda i on zapeniti i na kraju da dodje do nekog udesa. No videcemo u 17h, ako Kimi bude imao cistu trku sta moze da uradi.

                            Comment


                            • #59
                              Nije Kimi taj koji će da pravi frku i uleće u istu bez potrebe...

                              Comment


                              • #60
                                Tačno, ali dok je startovao pasivno uvek bi nagrabusio, a kad je agresivniji kao u Kini, onda bude bolje i retko bi izvukao deblji kraj.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X