Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vettel(Ferrari) pod istragom zbog incidenta u prvoj krivini koji je izazvan loše montiranim prednjim desnim točkom. Hamilton i Raikkonen pod istragom zbog nepropisnog izlaska iz pit-lanea.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Nekako mi je i lep ovaj ovogodišnji konjić...., inaće sliku sam skinuo sa zvaničnog F1 sajta, sa današnjeg treninga.


      Last edited by somborac; 17-04-15, 18:59.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • #18
        Mnogo moćna slika.

        Comment


        • #19
          Ferrari deluje kao u Maleziji, ali izmenili su motore... Možda imaju neke nove delove.

          Comment


          • #20
            Sutra na SK 4 direktan prenos od 17 h,a na SK1 bi trebalo biti u nedejlu u isto vreme ali sve zavisi od duzine trajanja finala MC-a.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Nije problem, postaviću ja linkove sutra prije trećeg treninga za SkyF1 i BBC, imaš od HD streamova pa do onih na kojim samo slušaš a ne gledaš...

              Comment


              • #22
                Valjda ce Djokovic pobediti za 2 ipo sata Ili da ja gledam tenis, uvek kad sam gledao Djokovic je puko brzo

                Comment


                • #23
                  Imam ja SK4 ali nije HD slika
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Imam neki osecaj da ce Rozberg uzeti pol poziciju,nisam gledao ove treninge ali mislim da ce Hamilton kiksnuti mozda cak i 3-ci
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Nadam se da ne očekujete da se HD linkovi postave sami na forum!
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Evo streamova...

                        Spoiler
                        SkyF1 HD jako dobra opcija ako imate nešto bolji internet.
                        SkyF1 HD lozinka: Saltyrosberg
                        SkyF1 SD dobro ako imate spor internet

                        I onda ovi loši linkovi...
                        Link1 , Link2 , Link3

                        Ako neko želi gledati na BBC-ju skinite Hola.org, MediaHint, ZenMate ili neki drugi dodatak koji vam mjenja IP adresu, podesite na Britaniju u uživajte. Link

                        Ako znate i imate Acestream javite se porukom, ima nekoliko odličnih linkova...

                        Comment


                        • #27
                          Koliko Bruno Senna priča dobre stvari što iz vozačkog, mehaničarskog pa i dizajnerskog ugla.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Al' kad ga je pitao za Fetelovu krivicu Ni 5 ni 6 hahaah
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Kako danas dobro funkcionišu na M pneumaticima, a temperatura staze je "samo" 38 stepeni.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • #30
                                Senna se na Skyu prvi put pojavio prošle godine u Maleziji i rasturio, odličan je kao komentator, i jedino me on i Ted privlače Skyu, ali ne mogu slušati ove ostale tipa Croftya (glavni komentator), Brundlea, Hilla i Herberta... SkyF1 ti je jedan mali privatni kanal Hamiltona, njega se tu obožava i ljubi i stalno se o njemu priča, a o ostalim najgore...

                                A BBC obožavam, oni prenose svaku drugu trku, ali prenose rade Coulthard, McNish i James Allen, imaju Eddija Jordana i Suzy Perry, njih toliko volim da to ne mogu opisati.
                                Gledo sam na Skyu dvije sezone i više mi je dosadilo samo Lewis, Lewis, Lewis...

                                Comment

                                Working...
                                X