Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinska i ocekivana pobeda Novaka iako je Nadal dao svojih trenutnih 100%. Nadal je uz onaj mec protiv Raonica odigrao daleko najbolji mec sezone. Forma se vraca, ali samopouzdanja jos nema. Servis mu je znatno bolji, FH takodje. Ako osvoji MC ide na Madrid bez ikakve sumnje da ga osvoji. Samo nebo je granica za njega u ovom trenutku.

    Comment


    • Originally posted by SnakeEyes View Post
      Pa eto igrao je Miami, ista je to podloga
      Ali bi znacilo da je odigrao par meceva za mesec dana, premalo za ozbiljnu pripremu za slem
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by BratBugarin View Post
        Ha ha ha... Izgubio oba seta ubedljivo, pa kud ćeš više?
        Poslednje 4 godine Novakovi fanovi pricaju kako je vreme da Novak osvoji RG, a poslednje 4 godine ja pricam da ce Nadal osvojiti RG. A nije da sam prorok, Nadal je vec celu deceniju pojam na RGu. Za sve postoji prvi put, ali mislim da bar jos ove godine postoji sansa da budem u pravu

        Comment


        • Ma ne treba novak nista da pauzira i onako uzima turnire sa 80% , idemo na sve do kraja

          Comment


          • Po meni Nadal odlican,najbolji njegov mec ove godine,mogao je on i bolje od ovoga da mu je Novak dozvolio.

            Comment


            • Neće on preskočiti Madrid, rizik povrede uvijek postoji i ne promašuje ga zadnjih godina. Za Rim nema brige, tamo ide do kraja i sa Madridom bi imao previše mečeva pred okršaj u RG, skoro 50 u ovoj godini.

              Originally posted by Zile90 View Post
              Nadal ce da igra neverovano u Parizu,upamtite to,bice Novaku ove godine teze nego bilo koje do sada da dodje tamo do trofeja.Ovaj poraz ce samo naterati Nadala da grize jos vise.
              Da te pitam kao vječitog pesimistu ili dobro informisanog optimistu, ima li nešto pozitivno u današnjem meču

              Comment


              • Originally posted by zdravkelja View Post
                Poslednje 4 godine Novakovi fanovi pricaju kako je vreme da Novak osvoji RG, a poslednje 4 godine ja pricam da ce Nadal osvojiti RG. A nije da sam prorok, Nadal je vec celu deceniju pojam na RGu. Za sve postoji prvi put, ali mislim da bar jos ove godine postoji sansa da budem u pravu
                Baba snila što bi rada bila.

                Comment


                • Dobar mec za Nadala. . . Podize formu, i ovo vec izgleda za nivo i vise bolje nego sve do ove godine. Ceo MC je bio odlican u smislu povratka igre i psihe. Povratak je proces i taj proces dobro ide. Danas je bio slab na servisu, a i jos ne moze do kraja i u kontinuitetu drzati fokus, ali za to su potrebni mecevi. Imace ce ih cini se i u Barseloni jer ima bas fini zreb.
                  Djokovic na vrhuncu, nema mnogo prostora za napredak, a i mu ne treba.

                  Comment


                  • Nole može biti zadovoljan vrhunskom igrom i ostvarenom pobedom ali i Rafa može itekako biti zadovoljan, da je poslije velike mentalne i rezultatske krize do početka ovog turnira dostigao takak visok nivo forme. Rafa je odigrao MC puno bolje od očekivanog. Izgubio danas od boljeg protivnika ali ohrabruje činjenica, da je več sada u takvoj dobro formi i tako blizu Novaka. Novak je odigrao najbolje što može, Rafa je za sad na 80 % a vjerujem, da če Rafa odigrati v RG-u na 100 % svojih snaga, a Novak odigrati slabije u RG-u nego danas zbog velikog rezultatskog pritiska i vremenskih uslova.

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Dobar mec za Nadala. . . Podize formu, i ovo vec izgleda za nivo i vise bolje nego sve do ove godine. Ceo MC je bio odlican u smislu povratka igre i psihe. Povratak je proces i taj proces dobro ide. Danas je bio slab na servisu, a i jos ne moze do kraja i u kontinuitetu drzati fokus, ali za to su potrebni mecevi. Imace ce ih cini se i u Barseloni jer ima bas fini zreb.
                      Djokovic na vrhuncu, nema mnogo prostora za napredak, a i mu ne treba.
                      I u poraz svi mi Rafa fanovi imamo od ovog tjedna puno razloga, da sa optimizmom čekako na RG.

                      Comment


                      • Originally posted by jacques9 View Post
                        ali ohrabruje činjenica, da je več sada u takvoj dobro formi i tako blizu Novaka.
                        Danas Rafa nije bio NI BLIZU Novaka, u prvom delimicno jeste zbog ocajnog ulaska u mec Novaka i gomile UE u prvih par servis gemova ali u drugom setu, Nakon sto je Novak usao u mec, Rafa je uzeo 3 i slovima TRI poena na Novakov servis dok je Novak uzeo 20 cini mi se. Dakle nikako iz ovog meca ne moze da se izvuce zakljucak da je Rafa blizu, dize formu definitivno iz meca u mec ali prica da je danas bio blizu Novakovoj igri nikako ne pije vodu.
                        Last edited by SnakeEyes; 18-04-15, 18:01.

                        Comment


                        • Originally posted by jacques9 View Post
                          I u poraz svi mi Rafa fanovi imamo od ovog tjedna puno razloga, da sa optimizmom čekako na RG.
                          Ha ha... Ko čeka dočeka - da izvisi.

                          Comment




                          • Bravo za dva majstora, jedino je steta sto ovo nije bilo finale...
                            Nole odlican, Rafa isto tako vrlo dobar (iako svi znamo da moze bolje)...mnogo lep mec, brdo dobrih (ponekih i fantasticnih) poena. Bravo
                            Znam da je titula blizu i stvara se euforija ali...sutra Nole ne sme da potcijeni Tomicu

                            P.S:
                            Spoiler
                            Jedino je nekulturno da se igrac raduje duploj greski...ne znam sta je nekulturno kad se raduje dobijenom poenu koji se zavrsio greskom

                            Comment


                            • Originally posted by SnakeEyes View Post
                              Danas Rafa nije bio NI BLIZU Novaka, u prvom delimicno jeste zbog ocajnog ulaska u mec Novaka i gomile UE u prvih par servis gemova ali u drugom setu, Nakon sto je Novak usao u mec, Rafa je uzeo 3 i slovima TRI poena na Novakov servis dok je Novak uzeo 20 cini mi se. Dakle nikako iz ovog meca ne moze da se izvuce zakljucak da je Rafa blizu, dize formu definitivno iz meca u mec ali prica da je danas bio blizu Novakovoj igri nikako ne pije vodu.
                              Rafa je imao break loptu za 3:0 i dupli break Nije izkoristio zbog lošeg returna.

                              Rafa opet imao break loput za 4:3 in nije izkrostio za jedan mali sitniš

                              Novak je izkoristio obe break lopte u 1.setu zbog Nadalovih grešaka.

                              V 2.setu kot 3:3 Rafa se dekoncentrirao i propustio 40:0

                              Novak i bio bolji i zasluženo pobedio ali razlika nije bila velika.

                              A Rafa če podiči formu do RG-a. Budite sigurni

                              Comment


                              • Originally posted by BratBugarin View Post
                                Ha ha... Ko čeka dočeka - da izvisi.
                                Rafa je osvojio 9 od zadnjih 10 RG-a a Nole ni jednog. KO je do sad čekao, dočekao i izvisio u Parizu?

                                Imamo mi Rafa fanovi puno razloga, da vjerujemo u našeg idola za pobedu u RG.

                                Comment

                                Working...
                                X