Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Novak nikada nije pobedio Rafu na sljaci kada je bilo suncano? Zar nije bilo suncano 2013-ste u Monte Karlu? Kolko ja znam jeste...
    Ujutro pre meca bilo je i kise, a tokom samog meca mestimicno oblacno
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Ujutro pre meca bilo je i kise, a tokom samog meca mestimicno oblacno
      Bitno je da li je teren suv ili ne. Sto je sljaka suvlja i sto je temperatura veca to je Rafin top spin FH ubitacniji.

      Pa da razjasnim. Novak nikada nije pobiodi Rafu na suvoj sljaci.
      Last edited by NI; 15-04-15, 21:50.

      Comment


      • Slucajno znam sta se desavalo na RG12
        Inace po Novakovom izrazu lica kada je izasao na teren MC 2013 moglo se zakljuciti da je u uverenju da dobija mec
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Bitno je da li je teren suv ili ne. Sto je sljaka suvlja i sto je temperatura veca to je Rafin top spin FH ubitacniji.

          Pa da razjasnim. Novak nikada nije pobiodi Rafu na suvoj sljaci.
          NI sljaka se u 80% slucajeva kvasi sem kad Rafa igra, onda njegov tim utice na organizatore. Novak trazi sudija ne dozvoljava, Rafa trazi zbog mraka (citaj jer je gotov) sudija prekida mec.

          Comment


          • Evo i rasporeda za danas. U najavi dobri mečevi.

            http://www.atpworldtour.com/scores/s...15&eventid=410

            Comment


            • Djokovic nikad nije dobio nadala po suncu ? Mene zanima kakvo je onda ovo sunce u Madridu 2011 , da nije mozda neko fake sunce Da nije slucajno i ovde pre meca padala kisa pa onda sunce ogrejalo

              Last edited by p3dJ4; 16-04-15, 00:47.

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                NI sljaka se u 80% slucajeva kvasi sem kad Rafa igra, onda njegov tim utice na organizatore. Novak trazi sudija ne dozvoljava, Rafa trazi zbog mraka (citaj jer je gotov) sudija prekida mec.
                Pa naravno brate, zar ti mislis da ce Rafa dozvoliti da se kvasi teren? Sutra moze i da ne dozvoli Isneru da servira preko 200 na sat, ne zna se nista.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Pa naravno brate, zar ti mislis da ce Rafa dozvoliti da se kvasi teren? Sutra moze i da ne dozvoli Isneru da servira preko 200 na sat, ne zna se nista.
                  Mozda ponese i tablet sa OTG kablom da procita reket.

                  Comment


                  • Originally posted by p3dJ4 View Post
                    Djokovic nikad nije dobio nadala po suncu ? Mene zanima kakvo je onda ovo sunce u Madridu 2011 , da nije mozda neko fake sunce Da nije slucajno i ovde pre meca padala kisa pa onda sunce ogrejalo
                    Mozda nisi primijetio da je vec na pocetku meca gotovo citav teren u sjeni.

                    Comment


                    • Auuu, šta radi Grigor Stanislavu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stanislas krenuo silovito-lose
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Stanislav u 1. setu 2 vinera i 24 neiznuđene, bruka.
                          sigpic

                          Comment


                          • U drugom setu wawrinka po starom. Ode 900 poena

                            Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk

                            Comment


                            • Gazenje...
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Kakav Stanov raspad, pa on danas ne bi pogodio more da je gadjao
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X