Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I reakcije vozaca:
    Dovi


    Rossi


    Marc
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brana View Post
      Zaista me iznenadjuje koliko ima ljudi koji se ne bave svojim vozacima i miljenicima, nego se vise fokusiraju na to da li ce protivnik da padne, napravi gresku, povredi se itd.. Po meni je ovo vise nego razocaravajuce!
      Sindrom "Da komsiji crkne krava" je ocigledno aktuelan jos uvek -.-'
      Potpuno si u pravu ali moraš razumeti, mi ipak "živimo u Srbiji"

      Comment


      • Selfi
        II

        Comment


        • Stradanje guma
          sigpic

          Comment


          • Kod Yamahe je izreženo, ali svi imaju problem sa desnom stranom iako je staza sa više levih krivina. Sreća pa je Bridgestone doneo tvrđu smešu napred od prošlogodišnje.

            Comment


            • Originally posted by Brana View Post
              mogu da pokusam, ali nista ne obecavam
              pokusala i uspelamarkezovci moji,najbolji steovo sad svako vece,umesto uspavanke
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Manje vise ocekivani rezultati,Rosi se polomio od voznje za ovaj podijum ali odlican rezultat za njega,steta za Redinga i Espargara,zanimalo me koliko mogu ovde,za Suzuki nisam siguran sta da mislim,nije los rezultat na kraju ali vreme,cini mi se veliki zaostatak.

                Comment


                • mm iskoristio momentum, u pravom trenutku napao i pojacao tempo, Doca se i pored klanja na Dovijem i pored poprilicno ostecenih pneumatika odrzao na pristojne 3 sekunde na kraju trke, to je ok s obzirom na konfiguraciju staze, mada ostaje enigma koliko je i da li je mm forsirao, cini mi se da je mogao 0.2 do 0.5 sec brze po krugu ali je nakon napravljene 2 sekunde samo odrzavao prednost tako da bi realna razlika bila par sekundi veca da je isao 100% do kraja
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Samo probam,sad sam se prijavio

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by bane je View Post
                      Samo probam,sad sam se prijavio
                      Dobrodošao

                      Comment


                      • Hvala

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Kao deca...


                          sigpic

                          Comment


                          • Espargarno je prznica.Sutra može da se desi da on nekoga tako pokupi i šta onda??Pa svima mo e to da se desi,pa i njemu,ljudi smo pa i grešimo.Sad me ovakvo ponašanje podseća na Stonera.
                            Razumem da je ljut svako bi bio,ali ne razmišlja da je i Redingu krivo i da sigurno nije sam želeo da padne i da ga pokupi.Pa šta je trebao Rosi da uradi Bautisti ili bolje rečeno Lorenco 2012.
                            Ovako ne reaguju pravi šampioni.
                            Last edited by cavu; 13-04-15, 21:08.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              mm iskoristio momentum, u pravom trenutku napao i pojacao tempo, Doca se i pored klanja na Dovijem i pored poprilicno ostecenih pneumatika odrzao na pristojne 3 sekunde na kraju trke, to je ok s obzirom na konfiguraciju staze, mada ostaje enigma koliko je i da li je mm forsirao, cini mi se da je mogao 0.2 do 0.5 sec brze po krugu ali je nakon napravljene 2 sekunde samo odrzavao prednost tako da bi realna razlika bila par sekundi veca da je isao 100% do kraja
                              Moguce je to sto kazes za odrzavanje prednosti mada mi jos uvek ne izgleda dovoljno zrelo za tako nesto,ja mislim da nije mogao bolje od onoga.

                              Comment


                              • Originally posted by Gargamel View Post
                                Moguce je to sto kazes za odrzavanje prednosti mada mi jos uvek ne izgleda dovoljno zrelo za tako nesto,ja mislim da nije mogao bolje od onoga.
                                Pazi,da je Markez forsirao pitanje da li bi završio trku kao prvi.Razlog za to jesu njegove gume koje kao i kod većine nisu bile najbolje.Tako da ih je više trošio pitanje gde bi bio.Ja mislim da je 90% vozača bilo bolje da nema ovoliko potrošnje pneumatika.

                                Comment

                                Working...
                                X