Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vanja 66 hoces da kazes da bi isto odvozio na yamahi ili dukatiju?

    Comment


    • Originally posted by quard1aN View Post
      Ne znam sta se desava, ali izgleda da je Vanja previse pod uticajem Brane
      A tako ćemo dakle? Dobro, dobro, pamtim ja... Vanja samo želi da se matori bori sa Marquezom kako zna i ume i da ga pobedi. Jer može. Bez pomoći padova, povreda i drugih lepih želja... I kad vidim neke komentare, rekao bih da sam jedini koji misli da Matori to može. Da i ostali tako misle, ne bi priželjkivali to što priželjkuju...

      Originally posted by dzigiman View Post
      vanja 66 hoces da kazes da bi isto odvozio na yamahi ili dukatiju?
      Odmah kad sedne ne. Posle 2 puna zimska testa da.

      Comment


      • Originally posted by Iggy Pop View Post
        Ваистину васкресе , брате ! Срећан рођендан , па макар и по цену Росијеве победе . Ввввврррррр...
        Hvalaaaa

        Comment


        • zivi bili pa videli ako ikada napusti hondu, cal c. je izjavio da markquez stvari koje radi na hondi ( a to mu daje prednost ) da radi na yamahi ili dukatiju bio bi cesce u pesku nego na stazi....ako to cal kaze koji je vozac u motogp-u ja mu onda verujem

          sto se tice doktora ...sigurno moze ...samo malo da se poklope kockice....i zelim mu to od srca
          sto se tice padova i povreda slazem se...ne pratim motogp da bih gledao kako ljudi ginu ili ostaju invalidi....volim cistu borbu ako je ikako moguce
          Last edited by dzigiman; 12-04-15, 16:32.

          Comment


          • Scenario : ove godine Doca uzme titulu, penzionise se. Mrav na Jamahu dodje pa nek ide zivot
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • mark markez na stazi je opasan jedino po rekorde
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • mark markez na stazi je opasan jedino po rekorde - na hondi

                Comment


                • Mark je tempirana bomba.....ne zelim mu nista lose naravno da se razumemo samo ja njegovu voznju vidim mozda drugacije nego neko od vas...

                  Comment


                  • A šta je sa Pedrosom, ako ćemo se opet upuštati u tu teoriju - to je samo Honda... (Teoriju koju je Matori uspešno opovrgao pre više od 10 godina.)

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      A šta je sa Pedrosom, ako ćemo se opet upuštati u tu teoriju - to je samo Honda... (Teoriju koju je Matori uspešno opovrgao pre više od 10 godina.)
                      dani je prosek,a svakako samo markezova honda ide sama
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Jaoooo nemojte tu pricu. Prosla sezona se zavrsila u tom duhu.

                        Sad mi je i zao sto nisu pustili Stonera na tu Hondu. Pa da izadje ta istina vise na vidjelo.
                        Last edited by quard1aN; 12-04-15, 16:55.
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Da se ukljucim i ja u diskusiju dok ne startuju moto trojke Za Markeza mislim da je fantastican vozac, agresivan, lud kako god, ali nikad za njega necu da kazem da je bolji od Rosija, po meni su isti iako gaje razlicite stilove voznje. Ono sto Markeza odvaja od ostalih je ogromno samopouzdanje, ludacka agresivnost i spremnost da mnogo rizikuje (to je radio i Vale u njegovim godinama ) i tek onda bih kao malu prednost istakao hondin motor i naravno bridzston gume koje odgovaraju njegovom stilu voznje.
                          Eto moje neko vidjenje stvari, iz laickog ugla naravno, nisam strucnjak

                          Comment


                          • da li neko od 2 markezova navijaca moze da snimi ono specijalno iznenadjenje posle moto2 trke?treci ne ume
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahaha mogu da pokusam, ali nista ne obecavam, mozda ovde imamo nekog kavaljera koji bi izasao u susret i to odradio? : ))
                              sigpic

                              Comment


                              • Preostri ste prema MM. Nema smisla zeleti da padne i da se lomi, da napravi gresku ode siroko ok ali bolje je vise navijati da ga vas omiljeni pobedi H2H. Sto se mene tice navijac sam Rosija i ne volim MM od one promene pravila i jos kojekakvih politika. Ali zasluzuje priznanja za rezultate. Jeste ta Honda dobra ali ponovo mora neko da je vozi a decko je dosao i obrisao patos Danijem u ruki sezoni. Da je ponekad rizican jeste i trebao je biti kaznjavan za neke situacije ali za ono juce nikako. Da ne budemo neozbiljni svaka mu cast na onome. Jeste motor mogao da padne i sve ali ipak su kvalifikacije i niko ne bi trebao da bude kaznjen za ono. Pre je propust direkcije koja je trebala da istakne zutu zastavu tu kod motora cisto sa upozori ljude na to a onda je pitanje kako bi se gledao taj sektor i koliko bi smelo da se tu postavlja najbolje vreme. Nego bilo kako bilo ovo jeste trenutak koji treba da se pamti i ne bi trebalo da bude napadanja.

                                Comment

                                Working...
                                X