Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Ja ga nisam nesto mnogo gledao, nesto malo protiv Troickog. Mislim da ce njemu pravi test biti Raonic i tu malu prednost dajem Losmiju.
    Samo da Miloš prođe Iznera.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ja mislim da bi lakše sa Nišikorijem izašao na kraj,jer je predvidiv igrač.Dolgo je suprotnost i baš zato mu ne leži,u stvari Dolgo ne leži skoro nikome kada je dobro raspoložen.
      Predvidiv da, ali mnogo jace melje kad mu neko salje balone na BH.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ma gotovo je ovo..
        link

        Comment


        • Ma sibas matori, baci neki bagel i ovde cisto reda radi
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Slažem se,mada mislim da će Novak protiv njega,ako se susretnu,igrati onaj svoj prepoznatljiv tenis,ovo večeras je kao da ga je neko naterao da igra,a on bi da spava,ili šta već.Ali evo konačno se probudio.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Dolgo dao svoj trenitni maximum...nije prošlo...i sada je sigurno gotovo.

              Poslato sa HTC
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • за мацу велика магарећа глава...
                sigpic

                Comment


                • Eto izvukao je i ovaj mec, preksutra ce biti bolje.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Kako se stvari na terenu brzo izmeniše. kada nume Dolgo ume Novak

                    Comment


                    • Hvala Novace za parice a i za prolaz
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        нешће ваљда ккромпир?
                        оће!

                        Comment


                        • Novakovanje=krompirovanje
                          sigpic

                          Comment


                          • Prebi ga Djoker,nisam ocekivao nakon 7:6 i 3:0 za Ukrajinca ali eto.Sad dan pauze pa Ferer.Nadam se da nece biti ovoliko oscilacija.

                            Comment


                            • Pojeo mi tonu živaca.Ali samo neka je prošao dalje,mada ovo je smešno,i rezultat bi bio tešnji da Dolgo nije imao ovaj problem
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Pravo uzivanje gledati Dolga kad je u elementu i iskreno se nadam da ce u tenisu uvek postojati neki Dolgopolov, Monfils, Florian i sl. Djokovic los veci deo meca, mislio sam da je gotovo na 0:3 i bl u drugom. Nije ni Novak delovao kao neko dovoljno motivisan za comeback, no izgled ume da zavara.. a pomogao je i Dolgo kad je trebalo. Inace uopste ne bi tesko pao ovaj poraz, ni generalno ispadanje na ovom turniru sada. Jedino bi gorak ukus ostavio poraz od Japanca, ili Endija. Tako da ako dodje do njih, bolje bi mu bilo da pobedi onda.

                                Comment

                                Working...
                                X