Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Udari je jebali te floateri vise. Samo je gura ko invalid.
    Mnogo se druzio sa Viktorom
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Fala Sebastijanu
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Nisikori razvalio Belgijanca.
        Nisikori je u beast mode na ovom turniru. Ne znam kako je uspeo sa obzira na to da je imao povredu rucnog zgloba u IW-u, ali ovde igra bolesno dobro. Gledao sam ga i protiv Juznjija, a i danas kombinovano sa Novaka, odlicno izgleda.

        Novak povecao agresivnost, jos da stane malo prvi Ukrainca i ide ovde preokret.
        OVAKO

        Comment


        • Tako breee
          link

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Mnogo se druzio sa Viktorom
            Nemoj tako, Viktor zna beKenda
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • ово је да не поверујеш....сервира за сет...
              sigpic

              Comment


              • Sad mislim da sledi torpediranje Dolgopolova, usao je Novak u ritam, odvalice ga.
                OVAKO

                Comment


                • Daj Bože,ali ovo do sada je čist očajjj
                  Što rek'o Jankela
                  Last edited by Marija81; 31-03-15, 23:56.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • сметало му сунце, чим се прешло у ладовину, клизи ка победи?
                    sigpic

                    Comment


                    • Igra sa nekih svojih 50-60% i jos se drzi u mecu. Sta reci.

                      Comment


                      • Sva sreca ako prodje imace dan da odmori.
                        Ako prodje!
                        Nekako mi Nisikori za sada ostavio najbolji utisak od svih. Dolgopolov je uvek bio neugodan za Novaka, a ako prodje ovo (Novak) i ako dobije i Davida pa naleti na Japanca bice zanimljivo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Nisikori je u beast mode na ovom turniru. Ne znam kako je uspeo sa obzira na to da je imao povredu rucnog zgloba u IW-u, ali ovde igra bolesno dobro. Gledao sam ga i protiv Juznjija, a i danas kombinovano sa Novaka, odlicno izgleda.
                          Ja ga nisam nesto mnogo gledao, nesto malo protiv Troickog. Mislim da ce njemu pravi test biti Raonic i tu malu prednost dajem Losmiju.

                          Comment


                          • Ja mislim da bi lakše sa Nišikorijem izašao na kraj,jer je predvidiv igrač.Dolgo je suprotnost i baš zato mu ne leži,u stvari Dolgo ne leži skoro nikome kada je dobro raspoložen.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Nizak odskok najvise zeza Novaka protiv Dolgopolova. Sad treba da stisne i da ga samelje ....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Moze, moze
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X