Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    64 poena na petominutarki. Svaka čast!

    Ja i dalje teram My Career na 2K12 pa zato nisam prešao na 13.
    Ипак је 4. Колико се сећам Кари ми није излазио уопште целу текму, а видим сад на слици да пише да је играо 16 минута.

    @Алекса, реци кој смор у ствари...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Kenja mi se sto igrica ne moze online. Ne znam cak da li i oni koji imaju original mogu da igraju online kako valja.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by papekings View Post
        http://www.nba2k.org/2013/07/nba2k13...er-update.html
        Odlican patch za sve koji igraju NBA 2K13 vredi skinuti!
        Kako da ubacim ovaj patch? I sta da skinem?
        sigpic

        Comment


        • Skinuo 2k14, nema neke velike razlike u odnosu na proslu godinu, jedina bitna razlika jeste to sto mi se cini da su hteli da je naprave tezom, pogotovo sto se tice prodora, nema vise onih lakih prodora kao da vas cuvar ne postoji. Najmanje mi se svidjaju ocene igraca, bas su ih lose odradili po mom misljenju, neki igraci su dosta potcenjeni i generalno su cini mi se mnogo nize ocene nego sto je to bio slucaj u 2k13. Ima i precenjih.. Za NBA i nije lose, za timove iz Eurolige je tek haos, izgleda da je poenta bila nabudziti sve Amerikance u Evropi. Sve u svemu okej je, sto bi rekli vise je 2k13.5, ali svakako bolje igrati to nego proslogodisnji.

          Comment


          • Jel mnogo zahtevna

            Comment


            • 'bem li ga, meni radi extra, a sve je na high. Kapiram da nije.

              Iz "Read Me":
              Spoiler
              1.2 Minimum System Requirements
              -------------------------------

              CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista/Win 7/Win 8)
              RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista/Win 7/Win 8)
              Disc Drive: 8x or faster DVD drive
              Hard Drive: 8 GB or more free space
              Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
              Sound: DirectX 9.0c compatible
              Input: Keyboard or dual-analog gamepad

              Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:

              Radeon HD 2400 or greater;
              NVIDIA 6800 GT or greater;
              DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.



              1.3 Recommended System Requirements
              -----------------------------------

              CPU: Intel Core 2 Duo processor or equivalent
              RAM: 2 GB
              Disc Drive: 8x or faster DVD drive
              Hard Drive: 9 GB or more free space
              Video: Shader Model 3.0 support with 512 Ram (Nvidia(R) Geforce(R) 8800 GT or better)
              Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
              Input: Dual-analog gamepad

              Comment


              • Moze ovo kod mene da prodje na minimum, samo grafa ce da me jebe

                Daj na pp link da skinem

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Skinuo 2k14, nema neke velike razlike u odnosu na proslu godinu, jedina bitna razlika jeste to sto mi se cini da su hteli da je naprave tezom, pogotovo sto se tice prodora, nema vise onih lakih prodora kao da vas cuvar ne postoji. Najmanje mi se svidjaju ocene igraca, bas su ih lose odradili po mom misljenju, neki igraci su dosta potcenjeni i generalno su cini mi se mnogo nize ocene nego sto je to bio slucaj u 2k13. Ima i precenjih.. Za NBA i nije lose, za timove iz Eurolige je tek haos, izgleda da je poenta bila nabudziti sve Amerikance u Evropi. Sve u svemu okej je, sto bi rekli vise je 2k13.5, ali svakako bolje igrati to nego proslogodisnji.
                  Baš to, pomislio sam da je neki patch za 13-icu...

                  Dodao bih i to da je realnija igra rivala. Kod 13-ice vrlo su slabo pokušavali šutevima za 3 poena, e sada je to popravljeno. Pravila su stara (novi napad 24s itd.)

                  Transferi u Evropi gotovo da nisu odrađeni. Odigrao 1/4 sa CSKA protiv Efesa i onda ceo meč sa Olimpijakosom protiv Fenerbahčea. Sjajni Mancaris, Slukas, Papanikolau i pogotovo najbolji igrač u Evropi koji je i doneo pobedu, veliki Vasilis Spanulis! Svaka im čast što su ubacili EL timove... I odigrao 1/4 sa Knicks-ima protiv Nets-a.

                  Ko je mogao da igra 13 igraće i 14 bez problema. Meni čak i bolje radi nova verzija... xD
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Radice promene na NBA samo za nove konzole, a na ovom su uveli nove animacije(moram reci da su u pojedinim momentima igraci i dalje glupi k'o noc). Doduse, nisam jos probao na PC-u, ali sam igrao na PS3. U svakom slucaju, dosta slicna kosarka kao i 2K13, sa dodatnim reakcijama, vise signature poteza, raznovrsni driblinzi. Nije lose sve u svemu. Nemaju mnogo toga vise ni da dodaju u ovom momentu, a mozda je i dobro sto EA opet izbacuje svoju kosarku, posto 2K u zadnjih nekoliko godina nije mnogo toga dodavao. Timovi iz Evrope smesni, ono i najobicniji balo moze da uradi. Patch izlazi za svaku verziju, tako da ono, nista posebno tu ne vidim...mogli su bolje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Izgleda da mi radi NBA 2K14 na low

                      Moracu da ga igram u kontinuitetu sat,dva. Znalo je da mi secka na 13-ici nakon odredjenog vremena. Nadam se da ce to biti u redu.
                      Ovako na prvi pogled mi je ok. Mada nije ni vazno kakva je, bitno da radi

                      Comment


                      • Ја кренуо оно my player, Бостон ме узео као 19-ти пик на драфту.
                        Рондо и моја маленкост се спрдамо са лигом. Прстен у првој сезони. MVP Финала и тако..
                        Победио сам у тројкама на All-Star-у, а закуцавања не знам. Превише команди има.
                        Сад играм полуфинале конференције са Детроитом, губим 3-1 ..

                        Comment


                        • Koliko mene smara taj mod

                          Samo asocijacija se pika. Prvo sa nekim jacim timom da se uigram, pa onda sa Wizardsima da osvojim par titula

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Koliko mene smara taj mod

                            Samo asocijacija se pika. Prvo sa nekim jacim timom da se uigram, pa onda sa Wizardsima da osvojim par titula
                            Si lud? Mnogo paljevinski mod.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Si lud? Mnogo paljevinski mod.
                              Ne znam, nekako se nikad nisam navukao. Odigrao sam mozda jednu sezonu pre godinu,dve i dosadilo mi.
                              Mozda probam opet

                              Comment


                              • O krv ti jebem! Juce igrao sat vremena bez problema, sada ukljucim i malo secka. Smanjim na 800x600 rezoluciju (verujte da mi nije bitno) i stanje se poboljsa, ali kao da opet postoji neko mini seckanje...
                                Sve sam smanjio, iskljuco v-sync. Jedino ne znam kako da podesim refresh rate...

                                Comment

                                Working...
                                X