Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evroliga i 2K sports su ugovorili saradnju i licenciranje 14 najboljih timova Evrolige koji će biti ubačeni u igricu NBA 2K14! Timovi koje ćete moći da izaberete u sledećem izdanju ove popularne igrice su:
    · Alba Berlin
    · Barselona
    · Real Madrid
    · CSKA Moskva
    · EA7 Emporio Armani Milano
    · Montepaski Siena
    · Fenerbahče Ulker Istanbul
    · Anadolu Efes Istanbul
    · Olimpijakos Pireus
    · Panatinaikos Atina
    · Makabi Elektra Tel Aviv
    · Žalgiris Kaunas
    · Unicaha Malaga
    · Laboral Kuća Vitoria

    Comment


    • Без Партизана нећу да причам.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Kakvu sam utakmicu odigrao sa Bostonom protiv Minesote, Pirs 10/10 za 3 Ne znam jesam li ikada sa nekim igracem 8/8, sa Melom sam 2 puta imao 7/7
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Издоминирао буразера. Мислим да сам му мунуо једно 15 тројки. Заборавио сам, било пре недељу и по дана.

          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Dao bih ti reputaciju ali mi ne da(valjda udelio nedavno), dati sa Curryem 64 poena je za respect Ja kad god igram sa GSW sa njim slabo ubacujem, ne svidja mi se tehnika suta, ali zato sa Klayem trojke ne promasujem
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Штааа ти се бре не свиђа? Нормалан си ли?
              Најлепши и најбољи шут на свету има. И у стварности и на 2К...
              Само укапираш колико дуго да држиш коцку и не можеш да промашиш. Наравно, шутираш из иоле нормалних позиција.
              А и нисам грувао само тројке, шутнем ја и по неку двојку са дистанце. Исти 'рац. Само сева дно мрежице.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Cudan bre sut totalno, zato ima igraca s kojim ne promasujem, posto asocijacije igram samo sa NYK, Melo po pravilu uvek bude najbolji strelac lige i medju najboljim po procentu suta Sa Novakom isto retko kad masim za tri(jedino kad forsiram), JR ima dosta cudnu tehniku za ciljati, ali zato sa Amareom ne masim trojke kad je sam Levati ga puste otvorenog i cap
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Колико ми је одвратан тај Њујорк... ни једног играча из тог тима не волим. Не бих могао са њима да играм да ми платиш.
                  Ја 2К и немам уопште, то по некад одиграм код ортака. И углавном бирам Мамузе и Ратнике. Нервира ме што неретко не могу вола да убодем са Каваијем Ленардом. А човек има добар шут. Исто тако некад са Дијаоом кад хоћу да дам тројку и нееема Бога да уђе. А у стварности зна често да убоде. Мислим да сам само једну тројку са њим у животу дао.
                  А од следеће сезоне ћу вероватно још више да фурам Ратнике и почећу са Келтима. Сабићу са Рондом и Келијем.
                  Last edited by Урош94; 11-07-13, 01:36.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko minuta vam je četvrtina?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Пет или четир. Нисам сигуран, мислим да је 5 углавном увек.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam ranije igrao 8 minuta/29 meceva, mada u zadnje vreme kad igram igram sa 2, cisto iz sprdnje, puno vise neizvesnih zavrsica, lakse Melu da resava
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • I meni je 8 minuta. To mi je nekako najrealnije. E sad, jbg, traje nekih 40 minuta tekma, ali je meni sasvim okej.

                          Comment


                          • http://www.nba2k.org/2013/07/nba2k13...er-update.html
                            Odlican patch za sve koji igraju NBA 2K13 vredi skinuti!

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Пет или четир. Нисам сигуран, мислим да је 5 углавном увек.
                              64 poena na petominutarki. Svaka čast!

                              Ja i dalje teram My Career na 2K12 pa zato nisam prešao na 13.
                              Last edited by MarkedOne8; 11-07-13, 08:35.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Издоминирао буразера. Мислим да сам му мунуо једно 15 тројки. Заборавио сам, било пре недељу и по дана.

                                Izgubio si poslednju cetvrtinu

                                Comment

                                Working...
                                X