Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uspeo sam da dobijem posle dugo muke na hall of fame majami, sa bostonom, bukvalno nisam mogao da verujem inace igram sa niksima

    Comment


    • Igram 2k jos od 2k9 i stvarno,nije da se hvalim ali svaki sam doktorirao do sada,sad u 2k13 na hall of fame laganice dobijam,ne bas laganice ali ono imam xbox360(jtag) skinuo sam igricu sa neta,jel postoji neka sansa da igram online sada?
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • Kako ljudi da namestim u NBA 2k13 posto igram sezonu po dva min cetvrtina da mi primer igraci izadju iz igre posle 3 prekrsaja da budu iskljuceni? ranije to je moglo cini mi se nba NBA LIVE modu!

        Comment


        • Originally posted by papekings View Post
          Kako ljudi da namestim u NBA 2k13 posto igram sezonu po dva min cetvrtina da mi primer igraci izadju iz igre posle 3 prekrsaja da budu iskljuceni? ranije to je moglo cini mi se nba NBA LIVE modu!
          To je automatski radio Coach i u prethodnim nba 2k,npr u 2k12...To sam i ja primetetio da ne izbacuju vise kada imas cak i 5 faulova u trecoj cetvrtini,dal je neki bag ili sta je nznm...
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Kyrie Irving na coveru NBA Live 14

            Comment


            • It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ima li kakav NBA manager? ili makar kosarkaski manager?

                Comment


                • Originally posted by tatanka View Post
                  Ima li kakav NBA manager? ili makar kosarkaski manager?
                  http://www.fantacanestro.net/pcf13_download.htm

                  Svi timovi na svetu, ima i liga andore... Svi igraci pravi, transferi od marta msm, bas bas...

                  edit : pravila prava, imas sve evroligu,evrokup,evrocelendz,na kraju svake sezone imas reprezentativna takmicenja, zavisi ako ti neka nacija ponudi da ih vodis paralelno s klubom, koliko je realno govori ti da iz ABA finalista F4 idu u EL
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ok, hvala puno! Samo mi jos reci da li skidam PCF13 1.0.5 complete version?

                    Comment


                    • Originally posted by tatanka View Post
                      Ok, hvala puno! Samo mi jos reci da li skidam PCF13 1.0.5 complete version?
                      da
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Сајт nba-serbia.com организује турнир у 2К13 у играоницама код Вука.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • skinuh ovu igricu ali poslije prve utakmicce mi uvijek iskoci neki error nakon kojeg ne mogu da nastavim da li se jos nekom ovo desavalo?

                          Comment


                          • samo udri continue medjutim ako izbacuje skini patch ispod sa linka i dodaj patch, u patchu je popravljeno, msm da moras skinuti
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • probao ali nece uninstalirao i radio cuda ali ne moze nesto..

                              Comment


                              • ja igrao pre par dana radilo normalno, sa gran kanarijom igrao 6-7 sezonu, dosao i do finala EL, brat Omic i Satoranski dominiraju... Skini normalnu verziju pa patch, mora bre moci, jaooooo da, znam sto ti nece, moras promeniti u panelu jezik, sa srpskog na italijanski, drugacije ne moze ne u panelu od igrice nego u panelu od kompa,



                                Open Regional and Language Options by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking Clock, Language, and Region, and then clicking Regional and Language Options.

                                Click the Keyboards and Languages tab.

                                Under Display language, choose a language from the list, and then click OK.


                                Open Regional and Language Options by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking Clock, Language, and Region, and then clicking Regional and Language Options.

                                Click the Keyboards and Languages tab.

                                Under Display language, choose a language from the list, and then click OK.

                                Imao i ja isti problem, samo sam zaboravio
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X