Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Comment


    • Zavrsio prvu sezonu sa skorom 16-13 i ispadnem odmah u PO od Majamija 3-1(inace sve na 3 dobijene sem velikog finala na 4) , zavrsio sam inace 8 u diviziji ali bio sam siguran s obzirom da je NJ kao 9. imao omer 12-17 , jbt Anthony odigrao strasnu sezonu , 31 poen po mecu imao oko 7 skokova i u PO ga nema nigde , nista nije mogao ubaciti , jos pobedim u Majamiju 82-80 , igrao sam maestralnu odbranu u 2. mecu , nisu mi mogli vise od 22 poena po cetvrtini dati , ali su me prvu razbili 110-83 cini mi se , bilo je dosta uglavnom , 3. i 4. oko 10 razlike porazi , uniste me u 2. , povredio sam Jamesa u 4. , nije igrao do finala lige ali ni to mi nije pomoglo , Majami 4-1 u finalu dobio Dalasa ;) Otpustio Davisa i Douglasa , Bibby,Jeffries nisu dobili nove ugovore , angazovao C.J. Watsona i Fishera kao slobodne , uzeo Walkera kao slobodnog , jednog sa drafta poslao u D-League jedan zagrijava klupu , Gadzurica i Fieldsa produzio , solidna sezona ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ево је ковер слика за 2к13:



        Није чајниз...

        http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ba...9069--nba.html
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Kontam da ce da naprave neki special edition sa Cajnizom

          Btw, ovo nije nista zvanicno, samo neka moja predvidjanja
          sigpic

          Comment


          • Imam i dalje onaj problem od ranije i polako odustajem. Imam jaku masinu i nmg jebeni NBA da igram Primetio sam da u igraonici odmah na prvoj slici kad se pokrene igrica iznad onog oficijalnog znaka za NBA stoji oznaka na kojoj pise ESRB i jos neki tekst, a kod mene toga nema, a i na netu sam uvek video da ima te oznake i taj tekst odmah proed

            EDIT: Evo meni kako izgleda..

            Spoiler


            Ovde gde sam oznacio crvenim pravougaonikom terba da stoji to sto sam gore napisao.
            Last edited by colke995; 14-07-12, 10:59.
            sigpic

            Comment


            • probaj iskljucit antivirusni program.meni tako nece pokrenut,al cim iskljucim antivirus radi ok

              Comment


              • Sta da ga iskljucim kad ga nemam Izbrisao sam ga bas zbog NBA-a, srao mi zbog crack-a. Ili ja radim nesto pogresno ili me komp zeza..
                sigpic

                Comment


                • Moras bre imati antivirus. Namestis da ti ne ometa NBA, i radi sve kao podmazano. Ae postavi konfiguraciju i graficku.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • AMD Athlon X4 3.0 Ghz
                    MSI 770-C45
                    4GB Ram DDR3
                    ATI Radeon HD 5750 1GB DDR5

                    Ima godinu dana kako je kupljena i sve mouce igrice sam igrao, samo me NBA zeza
                    sigpic

                    Comment




                    • Kakva bolest.

                      Btw, Dream Team ce biti u igri, kao i tim sa ovogodisnjih OI.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        AMD Athlon X4 3.0 Ghz
                        MSI 770-C45
                        4GB Ram DDR3
                        ATI Radeon HD 5750 1GB DDR5

                        Ima godinu dana kako je kupljena i sve mouce igrice sam igrao, samo me NBA zeza
                        A sta ti je problem ? Jel ti ULTRA usporeno ide ocitavnje itd. ?

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          AMD Athlon X4 3.0 Ghz
                          MSI 770-C45
                          4GB Ram DDR3
                          ATI Radeon HD 5750 1GB DDR5

                          Ima godinu dana kako je kupljena i sve mouce igrice sam igrao, samo me NBA zeza
                          Gledam sad System Requirements za igricu, na osnovu tvoje konfiguracije ona bi trebala da radi na high bez probelma! Ne znam sta je problem, mogao bi da pitas na nekom gejmerskom forumu.

                          Kako sam se uzeleo ove igre, samo je problem masina, moracu uskoro da je menjam.

                          Comment


                          • Originally posted by Skrillex View Post
                            Gledam sad System Requirements za igricu, na osnovu tvoje konfiguracije ona bi trebala da radi na high bez probelma! Ne znam sta je problem, mogao bi da pitas na nekom gejmerskom forumu.

                            Kako sam se uzeleo ove igre, samo je problem masina, moracu uskoro da je menjam.
                            Nisam samo objasnio. Igrica radi na high, ali samo odredjeno vreme, da bi onda samo zakovala i samo restart pomaze i tako stalno. Nije problem sa system requirements vec nesto sa kompom sto dan danas nisam uspeo da resim. Takodje me je zezao i 2k11 na istu foru. A sve ostale moguce igre rade..
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Nisam samo objasnio. Igrica radi na high, ali samo odredjeno vreme, da bi onda samo zakovala i samo restart pomaze i tako stalno. Nije problem sa system requirements vec nesto sa kompom sto dan danas nisam uspeo da resim. Takodje me je zezao i 2k11 na istu foru. A sve ostale moguce igre rade..
                              Ne znam kako bih ti pomogao, pitaj negde za pomoc, mozda jos neko imao slican problem. Ili reinstaliraj operativni sistem...

                              Mozes staviti i na medium, probaj ako nisi.

                              Comment


                              • Kad izlazi 2k13 , kojeg datuma ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X