Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Ја нисам јер теорије нема да 2к10 стане на мој комп а камоли ово.
    Ови са НБА Србија странице на фбу оставили линк, ко хоће нек проба да скине:
    http://kat.ph/nba-2k13-reloaded-t6706546.html
    seeders 0 leechers 0

    Download speed je boli glava 1.4 KB/s,
    evo ga sad popeo se na 6, skinuce za 6 dana.

    Nema nista od ovoga.

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      seeders 0 leechers 0

      Download speed je boli glava 1.4 KB/s,
      evo ga sad popeo se na 6, skinuce za 6 dana.

      Nema nista od ovoga.
      To sam i ja video, brzina je ocaj zivi. Cenim da je to neki fake, a mozda i nije, ko zna. Sacekacu sutra link.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        To sam i ja video, brzina je ocaj zivi. Cenim da je to neki fake, a mozda i nije, ko zna. Sacekacu sutra link.
        Ma fake, kasnilo mi pisalo torrent error.

        Comment


        • http://kat.ph/nba-2k13-reloaded-t6706726.html

          Ako nekome treba.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • NBA 2K13 na PC-u nacisto pokraden. Jako malo novina, dok je igra na konzolama strava. Fantasticna jednostavno, na PC-u, samo dobra.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Nemam komentatora na NBA 2k13

              Sve vreme ide ona retardirana muzika.

              Comment


              • Kod mene ima komentator. Generalno, veoma slicna 2k12, samo su ubacili neke poteze i jos po nesto u gameplay i doterali my player mode i to je u principu to Bar mi hvala Bogu sljaka kako treba

                I jos nesto, ubaili su rukije sto je veoma bitno po meni
                Last edited by colke995; 07-10-12, 15:26.
                sigpic

                Comment


                • Namestio sam komentatore

                  Igrao par minuta...nervira me sto jos nisam provalio finte i kako da pivotiram.

                  Comment


                  • Ja sam oduševljen što su ubacili Kings-e iz sezone 2001/2002. Mada nema Webber-a...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Pozdrav drustvo.

                      Dosad sam citao forum redovno, i to dosta dugo, ali sad me je 2k13 naterala i da se registrujem.
                      Naime, skinuo sam normalno nba preko torrenta, crack-ovao, medjutim uopste nece da mi udje u igru. Kada kliknem na ikonicu pojavi se prozor od igre i taman kad ocekujem da udje on momentalno izbaci i vrati mi se na desktop. Interesuje me da li je neko imao slicnih problema, kako ih je resio ako ih je resio , ili da li neko ima ideju sta bih mogao radim? Karakteristike masine nisu problem, komp sljaka kao lud tako da to nikako ne bi trebalo da bude problem.

                      Comment


                      • Da nisi na XP-u?

                        Comment


                        • I moj buraz ima isti problem, nece da mu startuje, i na XP-u je. Moze biti da je crack los, ali eto da preporucim da instaliras najnoviji NetFramework, mozda pomogne.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ако сте на Систем Паку 2, пробајте да пређете на тројку.
                            Last edited by Урош94; 08-10-12, 14:09.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Da nisi na XP-u?

                              Jesam. I meni je palo na pamet ovo sto je Freshman napisao da je mozda u pitanju crack pa sam skinuo nekoliko sto sam nasao preko neta medjutim ne vredi. Ostaje mi jedino da probam ovo sto su Freshman i Uros preporucili...

                              Comment


                              • Isti problem sam i ja imala, skroz isto. Imas poseban krek za Windows XP, ja skinula i radi sve extra.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X