Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel imate neki evroliga patch ili tako nesto?

    Comment


    • Сигурно да има. Само име игрице ти говори да мора да буде направљен такав печ.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ne znam da li znate sledece : kad skinete novi roster recimo zadnji neki : posto je trenutno u nba Hamilton povreden njega uopste nemate u igri
        i tako za svakog igraca nego se mora uraditi sledece :
        U glavnom meniju igre izabrati Manager roster pa Rotations ,tu za svaki tim morate sami rucno ubaciti nekog igraca iz rezerve u prvih 12 !!!
        primer : R.Hamilton nije medu 12 ,njega zamenim s nekim koji i ne bi trebalo da jeste medu 12 sa losim rejtingom i onda iz rezerve Hamiltona u prvu petorku
        to igra posle sve sejvuje i to je to pa tako posle i recimo ako sam Hamiltona stavio tu u prvu petorku tako i protiv kompa kad se igra i kompu
        Hamilton u prvoj petorci..
        GIFSoup

        Comment


        • Pec za Vilsonom Cendlerom???

          Comment


          • Igram karijeru bez ikakvih patceheva i ostalih sranja. I igram u Filadelfiji odigrao 12 meceva i sad igram KEY GAME protiv Nicksa. I kada se zavrsi 1/4 zabaguje i nece da se pomeri slika. Cujem publiku ali ne vidim sliku. Znate li mozda zbog cega?
            Ostalo mi radi normalno sem karijere.;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Aj cim budete znali kako se otkljucavaju Irving,Vesely i ekipa u 2k12,odmah ovde napisite
              Prijavi se Online i svi rookie ce se otkljucati

              Comment


              • Originally posted by Lexa View Post
                Prijavi se Online i svi rookie ce se otkljucati
                A,ti nam plati original.

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Chandler odmara danas. I treba s obzirom da je gotovo celu sezonu odigrao... Amar'e je krenuo na 5 ali čovek jednostavno ne zna odbranu da igra!

                  Kao što kaže Doris Burke u 2K12 za njega, nikad nije igrao odbranu...

                  Najjace ja prva sezona kad sam krenuo , ne igram na hall of fame nego ono pre toga je li professional ili sta vec(kasnije sam dosao do PO , ispao u finalu konferencije od Cikaga) a oni i dalje potenciraju Mike D'Antoni je sa Finiksem bio trener godine i kao prenece tu pobednicku formulu u Knickse A ironija kad na svakom mecu Doris Burke govori da joj je protivnicki trener rekao da je Entonija tesko zaustaviti i da ne postoji neka posebna slabost
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Velike su sanse da Lin bude na cover-u 2k13-a

                    Comment


                    • Нек се упуцају одма ако то ураде. Дебили.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Tek je prva verzija i ne treba previse kritikovati, ali po ovom klipu je kod trcanja igraca, animacija ostala ista...sto samim tim znaci da nisu(nece) promenili to i da ce ono idiotsko odbijanje od noge igraca i dalje ostati. Kucanja, pa ne znam iskreno sta im je svrha ovoga sa strane, kao da igras Guitar Hero.

                          Btw, ove godine izlazi i NBA Live 2013.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Samo da omoguce My Playeru da ucestvuje u 3point-u i slam dunku na ASW-u i meni je dovoljno, ne moraju nista vise da dodaju.

                            Comment


                            • Ne svidja mi se ovo nikako.
                              Danas krenuo ispocetka sa NYK 29 meceva po 8 minuta cetvrtini , igram na HoF puknem 50 razlike od Minesote , fala-dovidjenja , predjem na professional , ono pre HoF , protiv Minesote u prvoj imam posle 1. cetvrtine +11 , na kraju puknem 15 razlike , drugu protiv Klipersa kod kuce isto imam posle prve cetvrtine lepu razliku i naravno prokockam , izgubim oko 10 i igram trecu epic samo takav protiv Hjustona , celi mec imam oko 10 , cak su mi prisli na 3 u jednom trenutku , ludi Budinger gadja trice kao nenormalan , zatvorio sam Martina samo tako , Entoni igra najbolje ubedljivo , ali dzaba kad ja Lina forsiram u 1. tim i nema dalje. Da bi usao u zadnju cetvrtinu sa +7 i odmah ovi seriju 21-3 , strasno Ako ne ispravim formu nema me nigde , inace Lin-Fields-Anthony-Amar'e-Chandler prva petorka... Uzeo sam HD kabal za XBox , grafika JBT 77 puta bolja nego pravi mec
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ma ALL-STAR težina je najrealnija i najzanimljivija po meni (tako se zove u 2K12).
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X